Ласунка• 1 час назад
Где покупаете купальники?
Обычный купальник, раздельный, с твёрдой чашкой, невозможно найти.
Ни на Косте ничего уже нет, ни на Алиэксрресс. Что то выбрала на Темю, не знаю что пройдёт.
Бегущаяпо• 1 час назад
Ответ дляЛасунка
Я всегда покупала у китайцев. В этом году, еле нашла.
Вот такие будут в этом году ))
Я шалунья• 56 минут назад
В этом году купила 3 штуки, старые поизносились
На нексте
Вайкики офлайн
Нм
Еще часто в нью йоркере, но там циганский стайл, если нравится такое
На нексте
Вайкики офлайн
Нм
Альдебаран• 25 минут назад
Ответ дляМюллерная
Вибираю собі на Тему купальник суцільний. Один купила вже там - якість хороша, хоча коштував до 400, але не вгадала з розміром - великий, віддала мамі, на неї сів ідеально. Собі продовжую вибирати. Але в мене питання: чому вони взяли моду всі купальники робити зі зборками на животі? Хіба воно так приховує? Воно ж навпаки додає об´єму, мабуть
Всі купальники ніби для вагітних - купа складок на животі. Не знаю,як воно сидітиме. Хтось пробував?
Я зі схожими зборками купила на нексті, там же купила звичайний суцільний гладенький, то подруга в басейні сказала, що ті зборки ще більше живота додають (у мене трохи нависає над швом хірургічним). Тож тепер шукаю плавки з високою і тугою посадкою