Дона Ко Ко• сегодня в 10:41
Товары с Тему, сколько вы ждали? Какое качество товара?
Рожайтретьего• сегодня в 10:41
обычно две недели
удобно что простой возврат без проблем, это не али
Дона Ко Ко
• сегодня в 10:43
Ответ дляКолгоспниця
Якість різна, але здебільшого нижче середнього - відповідає ціні
В Хумане тоже цены небольшие, но признаю, что иногда можно найти хорошую вещь
Колгоспниця• сегодня в 10:44
Ответ дляДона Ко Ко
Ви не порівнюйте нове і секонд
Дона Ко Ко
• сегодня в 10:44
Ответ дляКолгоспниця
Ви не порівнюйте нове і секонд
Постирайте
Колгоспниця• сегодня в 10:45
Ответ дляДона Ко Ко
Постирайте
Я гидую. Але якщо по темі - в секонді ви можете знайти якісну брендову річ, а на Тему це буде річ низької якості майже стовісотково
БолеИменее• сегодня в 10:51
Роблю на тему дрібні замовлення. Капці домашні, дозатори, всякі органайзери... Побутові штуки. Якість нормальна, ціна нижча за магазини
Ух яка ж Я• сегодня в 11:07
Я бижутерию заказывала, норм, потому что вся бижутерия масс-маркетовская недолговечная, только у нас дороже.
КошкинДом• сегодня в 11:08
Ответ дляКолгоспниця
ну тут питання очікування якості. Мені наприклад не треба капці за всі гроші світу і щоб вони 300 років носилися. Або футболка в сопртзал за копійки поносив набридло викинув.
А якщо мова не за одяг так там є гарні речі за невеличку ціну - декор, побутові дрібниці. От настільний вентилятор купила з вбудованим акумулятором на випадок відключень електрики влітку і спеки. До того фен стайлер взяла - сорбувала у подружки і була просто в захваті. В нас такий х2 та вище.
Взуття купила перший і останній раз, на 2 розміра менші. Куртки синові на 9 років, зимову і демі, якість норм, але без вішалок. На себе купляла вітровку, теж без вішалки і задовгі рукава, хоч фігура доволі стандартна. Всіляка хренотень типу органайзерів норм
Куртки там, до речі, недешеві, на рівні сінсея або резервед.
Колгоспниця• 2 часа назад
Ответ дляКошкинДом
Так, звісно. Моя донька - підліток любить там одяг замовляти, бо вона трохи поносить і набридає. Не шкода потім викинути. Мені краще якісні речі, котрі я носитиму довго.
Полтавська галушка• 1 час назад
Ответ дляКошкинДом
який стайлер взяли?