Херсон це Україна• сегодня в 15:28
Как понять, что мастер или сервис экономят на качестве
даже если на словах всё очень уверенно и красиво?
Попельшка• сегодня в 15:30
Самому вивчати питання. Якщо мова наприклад про кабель для проводки, достатньо почитати інформацію самостійно. Можна порадитись з тим, хто не приймає участь в проекті.
Попельшка• сегодня в 15:32
Мені потрібно було машину пральну ремонтувати, я запчастини купувала сама. Ремонт авто, ціна в магазині місцевому запчастин і в інтернеті різниця тисячі. В сервісі навіть страшно уявити.