Згідно Закону України про корупцію, особа яка займає високі державні пости, немає права займатися бізнесом і бути в долі...
А тепер скажіть, звідки в Порошенка такі багатства.
Як він став мільярдером на державних посадах?
Жоден вчитель не став, жоден лікар немає такого маєтку, жоден шахтар двірник продавець.
Які також все життя трудяться на державних посадах...
Tropikaaanaa• 1 час назад
Так он же не всю жизнь был на держ посаді, а потом переоформил, например
Tropikaaanaa• 1 час назад
Ответ дляaksenuda
накрав а не переоформил
Вы сначала не по ботовски прочитайте, что я написала, а потом отвечайте
Ответ дляlus_so
О, здарова, гебельс зелений. Якраз оце про вас менделіха в своєму інтерв´ю розповідала. Є зустрічне питання. А як зеля мав непогані статки ще до президентства, якщо жодна з його компаній не була прибутковою?
привєт сива сєкта і пока.не дочитала твій брєд
Ответ дляlus_so
А мене більше цікавить, як так виходить, що вся зелень, навколо нього все розкрадають, рівень корупції якого у нас ще не було, а він білий і пухнастий, нічого не знав і не бачив. Він тугенький, сліпенький, чи все таки кришує це все беззаконня?
Ответ дляOlia6
ми спочатку розберемось з петькою і жулькою