Тундиринда• 12 мая в 16:58
Танці для дорослих 30+ порадьте будь ласка в Києві, не хір хоп і не бальні
Карамелька• 12 мая в 17:26
Ответ длявре_Динка
Сальса, бачата, танго?
Чи вам сольні?
Не пише автор...
Я б хотіла якусь нешвидку латину. Але пари не маю.
Цікаво, чи є щось подібне у Дніпровському районі...
Карамелька• 12 мая в 19:51
Ответ длявре_Динка
для соціальних танців пара не потрібна. там міняються кожні пару хвилин партнерами
Соціальні танці - це які?
Вперше чую.
Карамелька• 12 мая в 22:10
Ответ длявре_Динка
Танго, сальса, бачата, свінг, кізомба і багато інших
Танго, сальса, бачата і свінг точно парні танці.
Я була і на пробних заняттях, і пару місяців ходила на сальсу+бачату. Перший місяць ще можна без партнера, коли вивчають базові кроки, далі ніяк.
Тролю як можу• 12 мая в 22:12
Ответ дляКарамелька
Є соло бачата, тільки для жінок, там без партнера танцюють
Тролю як можу• 12 мая в 22:13
Ответ дляКарамелька
Не пише автор...
ВЦентрі Хаб на Малишка є бачата, в якісь будні дні, на 16.00. метро Чернігівська
Карамелька• 12 мая в 22:16
Ответ дляТролю як можу
Цікаво. І не дуже далеко.
Це ж у коворкінгу?
Дякую.
Це ж у коворкінгу?
Дякую.
Ответ дляКарамелька
ну соціальні танці це і є парні танці, просто там не потрібен свій партнер. там на заняттях партнерами міняються кожні пару хвилин
Карамелька• 13 мая в 09:11
Ответ длявре_Динка
Міняються.
Але якщо приходиш без хлопця, на другий рівень просто не перейдеш.
Бо три хлопці не протанцюють із 11 дівчатами.
Принаймні так було у тій студії, де я спробувала вчитися. Біля метро Лук´янівська.
Тролю як можу• 13 мая в 10:20
Ответ дляКарамелька
Цікаво. І не дуже далеко.
Це ж у коворкінгу?
Дякую.
Це ж у коворкінгу?
Дякую.
Так. Здається, це вівторок і п´ятниця. Соло бачата є ще в Дарниці - Київмілітарі Хаб для дружин УБД (середа, 16.00) і в Гончаренко-центрі (субота, 16.00). В останньому закладі є ще зумба, але там зараз аншлаги (хоча вони, певно, всюди, де є хороші тренери і безкоштовні заняття).
Ответ дляКарамелька
Міняються.
якщо ви прийдете зі своїм, він буде так само міняться, постійно вам з одним партнером не дадуть танцювати всеодно
Карамелька• 13 мая в 11:23
Ответ дляТролю як можу
Дякую!
Карамелька• 13 мая в 11:24
Ответ длявре_Динка
Я знаю про зміну.
Але реально не брали дівчат на наступний рівень без хлопців :(