60 метрів сметани• 12 мая в 23:03
Топова тема про оренду квартири. Ті хто пишуть «в чем проблема»
Ви це серйозно пишете?
Це така простота хуже воровства?
Чи ви взагалі ніколи в житті нічого свого не мали і вам пофіг що хтось просто нищить ваше майно?
Я навіть не знаю чи десь в цивілізованому світі можуть гості в орендованій квартирі жити без дозволу.
Це така простота хуже воровства?
Эскиз бесконечности• 12 мая в 23:07
А что - в первой теме не достаточно срача за целый день? Дискуссия начала затухать? Поэтому вы решили быстренько склепать спин-офф?
60 метрів сметани
• 12 мая в 23:08
Ще мені « подобається « як там автора стидять що люди пережили пекло, не мають де жити, а вона така нагла сучка.
А давайте цим людям всі тут по 100 грн скинемось? Чому ні?
Що ви баб ліпите? Класно бути добрим за чужий рахунок?
60 метрів сметани
• 12 мая в 23:07
Ответ дляЛеплю из пластилина
Удалено администрацией...
Леплю из пластилина• 12 мая в 23:08
Ответ для60 метрів сметани
Удалено администрацией...
Топтунша• 12 мая в 23:08
Не знаю про що ваша тема , але в цивілізованому світі, поки ви орендуєте квартиру - маєте всі права на користування нею на власний розсуд
60 метрів сметани
• 12 мая в 23:08
Ответ дляЛеплю из пластилина
Удалено администрацией...
Дурне поїхало в турне
А Я Самая Самая• 12 мая в 23:10
Ми також здаємо квартиру переселенцям. Коли в квартирі їх мати був прильот і вона лишилась без житла, то вони подзвонили і спитали дозволу чи можна забрати маму на квартиру, ми дозволили.
А так при заселенні завжди узгоджуються умови проживання і про всі зміни обидві сторони мають повідомляти/узгоджувати між собою
Леплю из пластилина• 12 мая в 23:09
Ответ для60 метрів сметани
Дурне поїхало в турне
По тобі й видно
60 метрів сметани
• 12 мая в 23:09
Ответ дляА Я Самая Самая
Ну от, ключове - ЗАПИТАЛИ
Аль де Барановна• 12 мая в 23:09
Ответ для60 метрів сметани
Бо хорошенькі всі за чужий рахунок, ви ж розумієте)
ТрамвайGirl• 12 мая в 23:22
Ответ дляА Я Самая Самая
однушку сдали четверым. это более чем...
а тут контрабандой поселили еще двух, пусть даже это родители.
месяц можно пожить пока будут искать новое жилье.
поставить в известность владельца и получить разрешение.
по хорошему надо доплатить по цене хостела за плюс двоих.
60 метрів сметани
• 12 мая в 23:22
Ответ дляТоптунша
Серйозно
На власний розсуд ви можете хіба звіздюлєй отримати абсолютно у всьому цивілізованому світі
Топтунша• 12 мая в 23:24
Ответ для60 метрів сметани
Серйозно
Лише перенесення перестінок потрібно погоджувати
60 метрів сметани
• 12 мая в 23:24
Ответ дляТоптунша
У вашому носі?
Топтунша• 12 мая в 23:25
Ответ для60 метрів сметани
У вашому носі?
Перед тим як створювати тупі теми, вивчайте матеріальну частину
Все і одразу• 12 мая в 23:26
Мені всеодно, я здала і забула, а хто там в них живе 2-3-4, гості, то не моя справа.
60 метрів сметани
• 12 мая в 23:26
Ответ дляТоптунша
Ви ще пару фраз не дописали:
- квартІра іво?
- ви кагданібудь спітє?
- сколько вам лет?
- квартІра іво?
- ви кагданібудь спітє?
- сколько вам лет?
Чудовий каламбур• 12 мая в 23:41
О, опять пошел разгон темы про переселенцев и ʼв квартирі будуть жити по 30 чоловікʼ/ʼбуде склад гранатʼ?😄🤮
Я не читала топ тему, но вы пахните ботизмом
Гарбузик• 13 мая в 00:06
Ответ для60 метрів сметани
Таким,як ви, хочеться побажати опинитися на місці тих впо
60 метрів сметани
• 13 мая в 00:54
Ответ дляГарбузик
Я ніколи не опинюся на місці цих впо, бо я поважаю чуже майно і чужу працю.
Гарбузик• 13 мая в 13:01
Ответ для60 метрів сметани
Ніколи не кажіть ніколи, бо таких життя дуже полюбляє ставити на місце
woman Warrior• 13 мая в 13:15
Ответ дляГарбузик
все на своем месте.
И при любых обстоятельствах люди останутся собой, либо ты человек с порядочностью и знаешь, как себя вести и говорить с людьми, либо ты быдло,для которого обман и хитрожопость-не зло, а норма.
Впо не впо, от людей зависит.
Ваши пожелания тоже говорят о вас больше, чем вы думаете.
Впо не впо, от людей зависит.
Гарбузик• 13 мая в 13:16
Ответ дляwoman Warrior
все на своем месте.
Впо не впо, от людей зависит.
То ви просто не стикалися. В мене багато друзів впо з Донбасу, то до них ставлення було погане і не хотіли здавати через їх походження, люди вони чудові. То ж таки, не зарікайтеся, бо можете втрапити в халепу,через неадекватне ставлення. Не судіть тих, в чиїй ситуації не були. І по реакції автора, зрозуміло, чому вони не сказали
woman Warrior• 13 мая в 13:25
Ответ дляГарбузик
Это вм просто не приходило в голову подумать. а почему такое отношение.
И что делают люди, что такое отношение заработать и почему другие не хотят рисковать, учась на чужих ошиьках.
Меня не нужно пугать.Я решаю все свои вопросы нромально и по человечески и понимаю, что мне никто ничем не обязан.
Гарбузик• 13 мая в 13:28
Ответ дляwoman Warrior
Ні, мені не приходило. Я не гребу всіх людей під одну гребінку через походження, колір шкіри, професію і так далі. Люди змушені тікати від війни і мають стикатися з отаким ще й відношенням. А чому? А тому що такі як автор і ви, дуже самовпевнені і думають, що з ними ніколи нічого подібного не станеться, ті люди теж так думали.... Ви не можете бути певною, що зможете всі свої питання вирішити, бо зараз у вас є все,а завтра може так трапитися, що не буде нічого і нікого...