Сундучок с каникулами• 12 мая в 23:44

Чи видно різницю між обличчям і шиєю(тональний)?

Купила як я кажу кота в мішку(
Чи сильно кидається в очі відтінок?
Зробіть вибір:
вже голосів: 67
Все норм
Ну таке собі
Люблю кетчуп• 13 мая в 00:16
Да, разницу видно. Просто протяните тон ниже, на шею.

Докладальниця• 13 мая в 00:17
Вы- красотка, но разница немного видна
графиняВишенка• 13 мая в 00:18
Видно. Наносьте і на шию (для шиї можна взяти щось дешевше, головне, щоб в тон)
Мира всем• 13 мая в 00:19
Ответ дляСундучок с каникулами
Він
Нету у него сатина никакого, не трендите, тролятина
Парова машина• 13 мая в 00:33
Світ остаточно зійшов з розуму. Мені цікаво, судді хто? І з якого переляку ви собі дозволяєте когось судити? Це ж наскільки повинно бути нікчемним власне життя, щоб отримувати кайф від шеймінгу?
По темі - нічого кримінального не бачу, трохи пудри зверху і все вирівняється. Однозначно краще, ніж модні рижі тони з графічними контурингами. Ліг теж адекватно. І обличчя у вас приємне, миловидне. Насолоджуйтесь життям !
Амелі на мілені• 13 мая в 00:39
Ответ дляПенек Возмездия
Нормально все, там шеи тоже не видно.
у людини проблема зі щитовидкою, а вам би тільки ляпнути
Пенек Возмездия• 13 мая в 00:41
Ответ дляАмелі на мілені
Вы диагнозы по фото раздаете или лишь бы ляпнуть?

Блондинка у Законі• 13 мая в 00:42
Мне кажется,что сам тон неверно подобран. Лицо сильно розовит
Трейдер кріпти• 13 мая в 00:46
Видно, но это наименьшая проблема
Кондуктор маршрутки• 13 мая в 01:38
Ну конечно видно, но почему вы не догадались сгладить этот переход от лица к шее, выровнять тон? И тоналки слишком много, лицо выглядит жирным.
Цветов Мне срочно• 13 мая в 06:51
Мне кажется, вы его много намазали. Если б пару капель и как следует блендером растянуть, было б лучше. А так его просто видно. И разницу тоже видно
автор Сундучок с каникулами • 13 мая в 08:19
Ответ дляПарова машина
Дякую