Мрію про пончик• 13 мая в 15:32
Порадьте засіб для прання? Чи завжди дорожче=краще?
Дівчата, порадите хороші засоби для прання.
Звикла брати persil в порошку чи капсулах.
Мама привезла wash & go дешевший набагато, ніби теж норм.
Тепер думаю, чи варто переходити? Чи все ж дорожчі засоби якісніші? Чи просто переплата за маркетинг.
Чим ви перете?
Хочеться, щоб і здоровʼю не сильно шкодило, якщо це можливо. Дитині 2, то думала з часом обрати такий універсальний засіб, щоб був на всю родину.
Дякую
Чим ви перете?
Дякую
Позитивна• 13 мая в 15:34
Если ваше белье устраивает вас после стирки, то в чем проблема? Чем еще вы можете измерять качество?
Всюди влазю• 13 мая в 15:34
Я беру А+ давно для різних тканин. Мені супер. Не знаю дешевий він чи ні)
Тут как тут• 13 мая в 15:35
Беру ариэль, но разницы особойс другими не вижу. Ребёнку с года стираю тем же порошком
Тут надолго• 13 мая в 15:35
Если одежду нужно освежить, то подойдет что угодно. Если именно хорошо и качественно отстирать, то Персил и Ариэль для меня #1
пАлАвинкА• 13 мая в 15:35
Алес гуд беру завжди, на нього часто акції, мені дуже подобається результат
ЯсноВидящая• 13 мая в 15:47
перешла на шантеклер, может себя накручиваю, но мне кажется вещи стали новее, нет вот той пленки какой-то и мыльности как после перволь. И еще нравится что пена выполаскивается сразу, перволь и коколино можно полоскать очень долго
Диви яка я пава!• 13 мая в 15:48
Нічого з перерахованого не купую, алергики я і кіт. Мені все воняє, душить, кашляю, кіт чмихає. Звичайне рідке мило без барвників, без запаху після прання. Коштує недорого, мию ним все і в пралку заливаю. Вже роками. В мене немає складних плям, що потребують довгого тертя чи спец засобів. Зазвичай з білими шкарпетками справляється кисневий порошок чи мило для прання.
Як міряти?• 13 мая в 15:56
Cколько разных средств не пробовала, но возвращаюсь к persil (гель).
Для шелка/шерсти - Perwall и какой-то гель с жабой (не помню назание).
Дешевые средства не рискнула бы брать для своих вещей.