Мдаа• 13 мая в 16:22

Як у вас в родині розподілений сімейний бюджет

Наприклад якщо ситуація коли обоє працюють, при середньому доході на родину ви завжди оговорюєте покупки для себе (косметика, одяг, салонні процедури) . Наприклад ви повідомите чоловіку ПЕРЕД покупкою сукні чи вже постфактум?
Салт• 13 мая в 16:24
На покупку сукні або туфель мені дозволу питати не треба. Обговорюються серйозні дорогі покупки

demicandum• 13 мая в 16:24
Я не отчитываюсь перед мужем о своих личных покупках, я для этого и работаю
Milkis• 13 мая в 16:24
розказую про свої покупки, часто разом ходимо по магазинам, можу порадитись перед покупкою. якщо сама гуляю в ТЦ - скину фотку, щоб оцінив))
він так само, це не контроль, заборон немає. Просто хочеться поділитись)
ElenMis• 13 мая в 16:25
раз я работаю , и получаю зп . значит и тратить имею право на что хочу
автор Мдаа • 13 мая в 16:26
Тут я мала на увазі не контроль чи дозвіл чоловіка, а саме попередження, поставить до відома...якось так
Kristal2013• 13 мая в 16:26
Сначала мы тратим деньги мужа, потом каждый свои. Никогда не отчитываюсь о тратах.
7_кг_рыбы• 13 мая в 16:28
Я в воскресенье купил себе сварочник маску и болгарку. В принципе никому и не говорил. А зачем?

автор Мдаа • 13 мая в 16:32
Ответ дляMilkis
ну це нормальна тема)
а якщо купите щось і потім скажете він норм відреагує?)
vinika• 13 мая в 16:32
Нет конечно, с фигали мне отчитываться?
автор Мдаа • 13 мая в 16:34
Ответ дляvinika
Нет конечно, с фигали мне отчитываться?
у вас совместній бюджет?) или его єто его а ваши єто ваши?
Milkis• 13 мая в 16:35
Ответ дляМдаа
ну це нормальна тема)
да) він відреагує, якщо я нічого не куплю.
В неділю поїхали в ТЦ з подругою після шашликів. Купили ми лише помади і таблетки від голови
Чоловік здивувався і посміявся)
А так навпаки заставляє купувати, особливо короткі сукні, бо я звикла носити офісний стиль
автор Мдаа • 13 мая в 16:38
Ответ дляMilkis
Чоловік здивувався і посміявся)
у вас спільний сімейний бюджет чи ваші це ваші?
ЧупакабраЗеБест• 13 мая в 16:38
Ответ дляМдаа
на холеру?
ЧупакабраЗеБест• 13 мая в 16:39
Ответ дляvinika
Нет конечно, с фигали мне отчитываться?
мне тоже непонятно, чего за то платье или кеды отчитываться. это как то важно для него?
автор Мдаа • 13 мая в 16:40
Ответ дляЧупакабраЗеБест
на холеру?
Незнаю....просто чоловік любить контролювати гроші які є в родині, якщо сімейний бюджет спільний. Йому не жалко а просто повинен знати
7_кг_рыбы• 13 мая в 16:41
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Как по мне,то глубоко пофиг. Ну купила и купила
Milkis• 13 мая в 16:41
Ответ дляМдаа
кожен має свою зарплату, моя закінчується швидше ясне діло))) але якщо ходимо по магазинам разом, то розраховується чоловік. Всі крупні покупки оплачує він.
Не збиваємо зарплати в спільну купу - незручно. Заощадження в одній купі, облік веду Я.
ЧупакабраЗеБест• 13 мая в 16:41
Ответ дляМдаа
жалко жалко. не было бы жалко, было бы или пофиг, или радостно что вы себе купили.
он именно жадный. я бы с таким не смогла
КОШЪ• 13 мая в 16:42
Ответ дляМдаа
Ну то заведіть гугл таблицю і заносьте туди) буде бачити🤭

vinika• 13 мая в 16:43
Ответ дляМдаа
Совместный конечно, который веду я
Full House• 13 мая в 16:44
Я свою зарплатню не вношу до сімейного бюджету, витрачаю на свої потреби. Але коли у мене їх більше, ніж зарплатні, беру з сімейного бюджету.
Взагалі, я розповідаю майже про всі свої покупки, бо ми спілкуємось багато. Якщо не розповіла, значить, забула, а не з якоїсь іншої причини. Гроші, які приносить чоловік - це на сімейні витрати, якими лише я розпоряджаюсь. Він керує покупками продуктів, на це залишає кошти окремо. Тому чоловік не знає, скільки є коштів на зараз і скільки відкладено, якщо не спитає або не подивиться раз на півроку.
автор Мдаа • 13 мая в 16:47
Ответ дляFull House
У нас спільний бюджет, він знає скільки в мене, скільки відкладено і тд. І щоб не відчувати шо щось йде поза його увагою може бути невдоволення коли я....ставлю перед фактом. Тобто про всі покупки (окрім продуктів) попереджаю, трохи бісить звісно
ЧупакабраЗеБест• 13 мая в 16:50
Ответ дляМдаа
бля, я бы уже взвыла.
Full House• 13 мая в 16:54
Ответ дляМдаа
Вам нічого не коштує сказати, що плануєте витратити щось, якщо йому так спокійніше, хай буде так. Потрібно змінити ваше ставлення до цього, це ж не вас контролюють, а гроші. Ну такий от у нього закидон, може, має знати, на коли планувати покупку авто, наприклад, чи знати, що раптом що, є кошти, або немає і потрібно мати план Б
автор Мдаа • 13 мая в 16:56
Ответ дляFull House
от саме так, жадібності не помічала, і в моєму розумінні попереджати про покупку футболки було б не обовязково, бо це не дорога річ....сумка ок інша справа. В нього інше поняття. Дякую)
Светік• 13 мая в 17:00
Я так розумію, це стосується тих, в кого бюджет обмежений. Де відчувається кожна ’копійка’. Живу з чоловіком 18 років. У нас мої гроші-це мої, його- це наші. Але я витрачаю свої на себе, частково дитину. Можу купити продукти, заплатити за квартиру. На чоловікові великі покупки, техніка....Він і заощаджує, про ці кошти я знаю.
Milkis• 13 мая в 16:58
Ответ дляМдаа
це не жадібність, а контроль.
Може йому так спокійніше, якщо складаєте на щось...
Унция яда• 13 мая в 17:06
Ответ дляМдаа
Вы уверены, что дело именно в вопросе контроля и согласования, а не жадности? Сумку тысяч за 10 скажем согласует без проблем?
akarra• 13 мая в 17:08
я впахиваю, я все и оплачиваю
за свои покупки обычно не веду разговоры - надо покупаю
если кому чего надо из домашних - ко мне идут за деньгами, поэтому я всегда знаю, кто ккуда и зачем
Full House• 13 мая в 17:24
Ответ дляУнция яда
Не варто підвʼязуватися до суми, для когось 10 тис - це двадцята частина бюджету, для іншої родини третя. І якщо це третя, тоді це не про жадібність, а про раціональність.