Пацелуйнитуда• Изменено вчера в 08:53

Ну что, кто еще верит в договоренности с путиным?

Что еще вам нужно, чтобы понять, что он всегда обманет?
Только за последние несколько дней, про обмен пленными, про удары по Киеву (по домам, к тому же).
И есть же такие еще, кто считает, что нужно отдать Донбасс, и дальше он не пойдет, а закончит войну, так как обещает.
Заздрість то погано• вчера в 09:10
Ответ дляШиворіт навиворіт
Он хочет Донбасс, чтобы идти дальше, сам по себе Донбасс ему нафиг не нужен. Ему нужна Украина, чтоб затянуть в свое болото.
Есть у меня знакомая. Средненькая. Но думает, что все ее хотят

Шмоточницаца• вчера в 09:10
Ответ дляЗвожу з розуму
Наведіть приклади очевидні.
Візит зелі до Вірменії. Країни, в якій розташований контингент армії раші.
В рот не ложи• вчера в 09:11
Ответ дляя Кукарача
Ну тобто варіантів в України немає? Ви ж саме це транслюєте. Маленька, вже напівзнищена країна, без власної зброї, без нормально працюючої економіки буде знищена, бо пу не зупиниться?
Це вони трансулюють не я. Може вони брешуть?
я Кукарача• вчера в 09:11
Ответ дляРаспутница
Чверть порадниць прагнуть продовження війни, дуже хочуть щоб ще рік-другий-третій, якомога довше. Ще чверть швидше за, ніж проти, бо ’так треба’. Про яке завершення ви кажете?
Чверть - то працюючи боти на зарплатні, місцеві офісниці, які окрім шахрайства нічого не вміють. Звісно, що бояться втратити копійчину. В тій же чверті місцеві тафельниці, що поїдають німецьки недоїдки і теж ні на що більше розраховувати не можкуь. А ще третина тих, хто заробляє на цій війні великі кошти і панічно боїться їх втратити. Тому так, країна буде знищена. Ліквідаційна комісія працює безперервно 5 рік.
Мати тріля• вчера в 09:12
Ответ дляПацелуйнитуда
А от кого это зависит, кроме путина? А он не хочет заканчивать.
А чего б не издать указ, останавливающий войну. С парадом же сработало
я Кукарача• вчера в 09:12
Ответ дляПишу_граммотно!
Воно хоче Харків, Запоріжжя. Херсон, Донецьк, Луганськ, Миколаїв і Одесу.
Срака трісне
Де саме ви це прочитали? Чи ви не читаєте, а до гадалок звертаєтесь, як ваш гуру?
Распутница• вчера в 09:13
Ответ дляНеправдиша
Советчицы войны и не хотели, а она пришла. Видимо не мы решаем, такое подозрение.
Хтось не хотів, а хтось хотів і скористався новими можливостями. У жовтні 2013 року вже знали, що Крим віддадуть, а на Донбасі буде війна, але верхівку це не зупиняло, викликали вогон на себе... ну, не зовсім на себе, на пересічних

Шиворіт навиворіт• вчера в 09:13
Ответ дляЗаздрість то погано
А ник вам в тему подобрали, прямо в яблочко.
я Кукарача• вчера в 09:13
Ответ дляРаспутница
Херсона вже немає, якщо розглядати його як місто, промисловий та економічний центр. Залишилося 60 тисяч мирного населення із 280 довоєнних. Абсолютна більшість – пенсіонери. FPV-дрони його розносять, жити там вкрай небезпечно.
Теж саме Суми та Запоріжжя.
Мамкиня доця• вчера в 09:14
Ну что, сколько тупые боты вроде вас будут еще такие темы строчить? По поводу ударов по домам уже даже тошнит слушать, у кого есть чуть более одной извилины, все прекрасно понимают. Найдите в тик токе канал ’Інфо Київ. Інфо Радар’, там военный все вам обьяснит по поводу ’ударов по домам’, хотя вам вряд ли дойдет, конечно. Ну и встречный вопрос - вы хотите не отдавать Донбасс или что там, лично не отдаете? Или вам нужно уложить всех чужих мужей и сыновей за это? При том что все равно придется ’отдать’ в итоге.
Шиворіт навиворіт• вчера в 09:14
Ответ дляя Кукарача
Про рашисток забыли, которые в каждой подобной теме налетают с сообщениями ’нада дагаваривацца’
Ля-ля-ля• вчера в 09:15
Ответ дляЗвожу з розуму
Якими?
Вы можете воевать до усёру.
я Кукарача• вчера в 09:15
Ответ дляМати тріля
Особливо це смішно тим, хто розуміє, що обмін можливо не відбувся ось через такі тупуваті жарти наших клоунів
Залізна тьотя• вчера в 09:16
Ответ дляЗвожу з розуму
Якими?
Такими, якими всі інші країни світу не воюють.
я Кукарача• вчера в 09:17
Ответ дляШиворіт навиворіт
Чим закінчуються війни? Чи такі як ви мріють, що ця буде тривати вічно?
Распутница• вчера в 09:17
Ответ дляя Кукарача
Теж саме Суми та Запоріжжя.
Нещодавно спілкувалися з переселенцями з Шостки, їх виїхало одинадцять людей, кажуть, що все більше терпіти не можуть. Зиму промучилися в холоді, без електрики, зараз зовсім дрова, постійно прильоти, дуже небезпечно, неможливо залишатися. Нервові, злякані.
ШанельКуКу• вчера в 09:18
так это вы у своего зели драгоценного спросите, зачем он перемирие давал на столько дней и они накорпить столько всего успели, а само теперь сдрыснуло
Шиворіт навиворіт• вчера в 09:20
Ответ дляМамкиня доця
У кого чуть больше одной извилины понимают, что брать во внимание, что пишут ’военнные’ на разных каналах имеет смысл тогда, когда знаешь конечного бенефициара этого канала. Тогда многое проясняется.
Я натуралка• вчера в 09:21
Ответ дляМамкиня доця
Тупой бот - это вы явно про себя написали. Вам в рублях платят?

Надежда наш компас• вчера в 09:21
Ответ дляРаспутница
Херсон якраз показово, що буде з Україною у разі продовження війни на роки ...
Шиворіт навиворіт• вчера в 09:22
Ответ дляя Кукарача
Да пишите прямо - надо ложиться под рашку. Вы же этого хотите? К чему эти философствования? Только к сожалению мозгов не хватает подумать, а что же дальше будет.
Кредитная• вчера в 09:23
Ответ дляШиворіт навиворіт
лучше всех в землю?
Фея_3уровень• вчера в 09:24
Балачки,балачки....Ми тільки можемо побазікать,від нас нічого не залежить,ми сіра маса для них.Як вони захочуть,так і буде.
Распутница• вчера в 09:24
Ответ дляя Кукарача
Все правильно, знаю людей, які займаються постачанням польових сонячних генераторів Jackery, ’грандіозні можливості для активного відпочинку’, ну ви зрозуміли. У мирний час вони б їх продавали два-три на місяць, при попутному вітрі, зараз по 25-30 штук відправляють двічі на тиждень. Думаю, вони зовсім не проти, якщо війна затягнеться ще кілька років
Марс атакує• вчера в 09:24
Ответ дляКредитная
и это еще верхушка которую озвучили.... про двушку
на самом деле уверена дела обстоят намного хуже
печально конечно....
Про яку двушку мова?
Щось пропустила
Залізна тьотя• вчера в 09:24
Ответ дляЗвожу з розуму
Наведіть приклади очевидні.
Очевидно, що ’Пани б´ються, а у холопів чуби тріщать’ Вся верхушка обох воюючих країн пятий рік абсолютно ніяк не потерпає від прильотів, замахів тощо і тільки простий народ вигрібає це пекло вже з останніх жил
Кредитная• вчера в 09:24
Ответ дляМарс атакує
Про яку двушку мова?
Щось пропустила
украина регулярно передает на болота по 2 млрд дол
Міс Всесвіт• вчера в 09:25
Он уже о другом говорит, отдайте Донбасс и новые территории россии, тогда поговорим
Нет выхода из этой войны ((
Шиворіт навиворіт• вчера в 09:25
Ответ дляКредитная
лучше всех в землю?
Ну т.е. под рашку, что и следовало доказать. И как вы себе представляете дальнейшую жизнь Украины под ярмом кацапстана? Ваше виденье? Или этого в методичке не написали?
я Кукарача• вчера в 09:25
Ответ дляШиворіт навиворіт
А розкажіть но, можете рідною, російською, що буде з країною далі якщо війна триватиме ще 2-5 років? Коротко і по суті, без скриптів, які окрім огиди вже нічого не викликають в реальних людей.