успокойте_Меня• вчера в 23:29

Черногорія де ви були та чи сподобалось?

Дивлюсь на Будву та курорти поруч. Бечичи, Свети Стефан, Рафайловичи. Але я щось дивлюсь, що з Будви немає автобусів туди. А як тоді краще туди доїхати без авто? Та може ви щось порекомендуєте?
Ранковий базар• сегодня в 00:07
Ответ дляуспокойте_Меня
Початок червня. Я хочу більш спокійний відпочинок на морі. Хоча якщо є організовані екскурсії, то поїхала б
Будьте готові, що море може бути холодним, в Будву я б не їхала в будь-якому випадку, мені там занадто людно. Можу порадити Светі-Стефан і Добра Вода, це місця, де мені сподобалось.

автор успокойте_Меня • сегодня в 00:10
Ответ дляРанковий базар
Дякую
А що там в Светі Стефан пишуть про закриті пляжі, не знаєте?
Ранковий базар• сегодня в 00:16
Ответ дляуспокойте_Меня
Дякую
Знаю. Там є один муніципальний пляж і є один типу в оренді у готеля, який на острові. Він був лише для мешканців готелю. Декілька років назад готелю на продовжили оренду і його закрили, а пляж навпаки -відкрили для відвідувачів. Пару років він був відкритим, а тепер його знов зробили приватним.
Най хоч раз• сегодня в 00:26
Ответ дляуспокойте_Меня
А чому вони закриті? Це їх в сезон всі відкривають? Якщо початок червня?
Там в сезон відкритий тільки один пляж. Але іноді відкриті і інші. Бо ті пляжі приватні типу
Звожу з розуму• сегодня в 00:40
Ответ дляуспокойте_Меня
А ви прям пішки ходили? Там по трасі чи можна нормально ходити?
ходили пешком, и еще паровоз (типа) по набережной ходил (сейчас не знаю). набережная пешеходная. то что подальше - то автобусом рейсовым доезжали, остановка недалеко.
Зліпок ступні• 2 часа назад
Ответ дляуспокойте_Меня
На початку червня море холодне. Я якраз і була на початку червня коли дощі були, небо затягнути цілими днями і вода як лід.
Перловая Кашка• 2 часа назад
ЧЕрногорія:)? Реально?

Мая твая не панимать• 1 час назад
Давно була. Якщо по крсїні їздити - будва самий клас