Жинси на дитину• сегодня в 06:32

Сміливість чи дурість?

Слідкую за дівчиною дієтологом. І приємна вона, і речі правильні говорить. Зараз вона набрала вагу і худне в блозі- молодець, цікаво спостерігати.. але вчора виклала відео в білизні. Білизна гарна, вона також.. але я щось не розумію.. там видно тупо все🫣🫣🫣 я відчувала іспанський сором від перегляду. Невже це все для підняття популярності.. це вже якась порнографія
Щось не спиться• сегодня в 06:34
Зазвичай такий контент блочить сам інстаграм чи тік ток

Борщик• сегодня в 06:35
Удалено администрацией...
автор Жинси на дитину • сегодня в 06:35
Ответ дляЩось не спиться
Не заблоковане висить.. то дивно
Из Кукуева я• сегодня в 06:35
Это называется - проекция)
Гигиенишвили• сегодня в 06:35
Ну, это эротическое белье, явно не для всеобщего обозрения. Для такого рода фото можно выбрать что-то попроще. Но это уже ее дело, захотела - выложила
автор Жинси на дитину • сегодня в 06:37
Ответ дляБорщик
Удалено администрацией...
В тому, що людина на загал виклала свої геніталії.. це щось нездорове. Як ексгібіціоністи в інтернеті
Борщик• сегодня в 06:38
Ответ дляЖинси на дитину
А те що ви за нею слідкуєте це здорове? Вас хтось змушує?
Цейсвіт неідеальний як і жінки в ньому
Нездорове це коли всі підряд виставляють однакові писки, сіськи і піськи виглядаючи як аватари. Нездорове це засуджувати жінку за зовнішність .

автор Жинси на дитину • сегодня в 06:41
Ответ дляБорщик
Цейсвіт неідеальний як і жінки в ньому
Я її не засуджую за зовнішність. Я написала, що вона гарна. Але там видно, я вибачаюсь, волосся на причинному місці. Слідкувала, бо її погляди мені близькі на життя. Це перше фото в такі білизні. Всі інші повністю адекватні
СолодкаБулочка• сегодня в 06:41
Мерзко выглядит
Ищу Аленя• сегодня в 06:42
Ответ дляЖинси на дитину
От те волосся мене найменше бентежить, але що не зробиш рази залучення аудиторі
Дівчина Гілмор• сегодня в 06:42
Зараз багато хто показується в білизні, вони вважають себе розкутими. Але для мене це занадто
автор Жинси на дитину • сегодня в 06:42
Ответ дляИщу Аленя
А найбільше що?
Борщик• сегодня в 06:42
Ответ дляЖинси на дитину
Мати волосся на пісці це нормально і природньо так само як і на голові. Ви не знали?
Хоча я думаю що це не волосся, а такий стан шкіри, адже вона схудла на 62 кілограми.
автор Жинси на дитину • сегодня в 06:43
Ответ дляБорщик
Може і нормально, але викладати таке фото назагал не є добре
СкумбріяП8• сегодня в 06:43
Ответ дляБорщик
Удалено администрацией...
То есть показать интимные места всем на свете - это не деградация (замечу, что она не модель, у которой работа рекламировать белье), обосрать автора за просто пост тоже?) Мда...
Ищу Аленя• сегодня в 06:44
Ответ дляЖинси на дитину
А найбільше що?
Ноги. Взагалі могла б вибрати труси іншої моделі, якось не гармонійно, спеціально привернути увагу
автор Жинси на дитину • сегодня в 06:44
Ответ дляСкумбріяП8
Удалено администрацией...
Мэри Попкинс• сегодня в 06:44
Просто ексгібіціонізм. Хвороба така психічна.
Виглядає мерзотно, так.
Ищу Аленя• сегодня в 06:46
Ответ дляМэри Попкинс
Виглядає мерзотно, так.
На лицее, волосся доглянута, а далі не гармонійно.

Борщик• сегодня в 06:46
Ответ дляЖинси на дитину
Удалено администрацией...
автор Жинси на дитину • сегодня в 06:47
Ответ дляИщу Аленя
Ну ноги які є.. вона ж не про ідеальне тіло говорить.. сама зараз худне.. і я думаю що у неї ліпідема можливо. А от вибір білизни спірне питання
автор Жинси на дитину • сегодня в 06:48
Ответ дляБорщик
Удалено администрацией...
Я взяла тільки те, що мене шокувало. Всі інші фото і відео в неї нормальні
Борщик• сегодня в 06:48
Ответ дляЖинси на дитину
Тобто ви думаєте що вона у своєму блозі повинна орієнтуватися на вас і на те щоб вас не шокувати?
автор Жинси на дитину • сегодня в 06:50
Ответ дляБорщик
Удалено администрацией...
От в чому моя деградація? В тому, що я не підтримую людей, які світять своїми геніталіями в інтернеті? В цьому прогрес?
Усатая полосатая• сегодня в 06:51
Мне вчера тоже ее рилс попался. Жесть. Прошла мимо, не знаю кому это может зайти. В чем смысл? Показать свое несовершенное тело? Так в одежде тоже понятно, что оно у нее далеко от совершенства.
Есть еще одна блогер, тоже выбегает из дверей в белье, тоже иногда попадаются ее рилсы. Мне этого не понять, поэтому я за ними не слежу.
СолодкаБулочка• сегодня в 06:50
Ответ дляБорщик
Удалено администрацией...
Деградантка тут только ты походу
автор Жинси на дитину • сегодня в 06:50
Ответ дляБорщик
Я думаю вона цим шокувала більшість підписників
Борщик• сегодня в 06:51
Ответ дляЖинси на дитину
Так, в тому що ви осуджуєте людину за її право робити із влсним тілом все що хочеться. Відпишіться і все.
Козачка• сегодня в 06:51
Ответ дляБорщик
Удалено администрацией...
Деградация тут у человека, который выкладывает свои фото или видео в труселях и лифоне. Это для увеличения охвата? Только голыми сиськами и письками привлекает? Это уже точно деградация
автор Жинси на дитину • сегодня в 06:53
Ответ дляБорщик
Ну я відписалась після цього посту. До того все було більше ніж адекватно. Осуджую, бо це не нормально. І що? У мене немає права осуджувати?