Капитошечка• сегодня в 17:55

Хто пам´ятає фірмові кросівки 80-х років ..

Дівчата, кому 50 і старші - хто памятає круті замшеві фірмові кросівки, у який передня частина ніби зтесана була догори, колір темний, чи темно зелений, чи темно сірий, збоку кілька кольорових тоненьких смужок ще було. Яка це фірма? Шукаю на сайтах, але безрезультатно((
Фуліганка• сегодня в 17:57
Монтана, здається.

Ноунэйм• сегодня в 17:57
Асикс
Onitsuka Tiger
Теща дочки• сегодня в 17:57
Я только адидас красные с белыми полосками помню
Ноунэйм• сегодня в 18:01
Типа таких?
автор Капитошечка • сегодня в 18:03
Ответ дляНоунэйм
Типа таких?
Нє
Ноунэйм• сегодня в 18:04
Рибок еще были
Bombastic• сегодня в 18:08

автор Капитошечка • сегодня в 18:12
Ответ дляФуліганка
Монтана, здається.
Монтана не випускала взуття(
Фуліганка• сегодня в 18:15
Ответ дляКапитошечка
Монтана не випускала взуття(
Може то були румунські Томіс?
Ось тут гляньте.

Теща дочки• сегодня в 18:31
Ответ дляКапитошечка
Монтана не випускала взуття(
Вам явно не 50, если вы так думаете )))
Фуліганка• сегодня в 18:31
А ще були Цебо і Темпо. Зараз сама шукаю і згадую .
Міряно-переміряно• сегодня в 18:36
То Вы загнули, в 80 ых в магазине Динамо были пласстмассовые совковые кроссы . Импортные кроссовки только в магазинах Берёзка . А там обычные люди не покупатели .
ЧорноброваЯ• сегодня в 18:37
Ответ дляКапитошечка
Нє
цебо були
Пульт от линолеума• сегодня в 18:37
Romica
ЧорноброваЯ• сегодня в 18:38
цебо і адіки , ще роміка була
автор Капитошечка • сегодня в 18:57
Ответ дляЧорноброваЯ
цебо були
Цебо шили туфлі, чоботи. Хіба кроси також?
Позитивна• сегодня в 18:58
Мені 45 років. Не бачила і не чула про такі кросівки. Взагалі не пам´ятаю, щоб кросівки хтось носив
автор Капитошечка • сегодня в 18:59
Ответ дляМіряно-переміряно
Тю. В магазинах нічого не було, натомість вдома у всіх дефіцитні речі і дефіцитні продукти у холодильниках
Фуліганка• сегодня в 19:01
Ответ дляПозитивна
Були такі кросівки 100%. Я їх пам´ятаю. Були у моєї подруги, а я про них лише мріяла. В її батьків була можливість брати речі ’на лікарські трави’ ( 50+ пам´ятають що воно таке).

Не любовница• сегодня в 19:06
Ответ дляКапитошечка
Да, конечно, у всех. Помню свою юность - 1 юбка, 1 джинсы, 1 блузка, 1 свитер. Школьная форма и пионерская форма. Вот и весь мой гардероб.
Фуліганка• сегодня в 19:04
Ответ дляНе любовница
В мене так само, але і костюми монтана були у молоді, і кросівки адідас. Були у обраних. Але в мене якось з´явились чобітки Саламандер . Ото було щастя.
автор Капитошечка • сегодня в 19:05
Ответ дляПозитивна
Та ви ще молода просто
ЧорноброваЯ• сегодня в 19:05
Ответ дляКапитошечка
так червоні були в мене
автор Капитошечка • сегодня в 19:07
Ответ дляТеща дочки
Вам явно не 50, если вы так думаете )))
Я знаю, а не думаю так. Бо Монтана джинси і спорт костюми тоді випускала. А цю назву в ті часи куди тільки і хто тільки не ліпив)) У мене годинник був Монтана, наприклад. Електронний , з будильником і калькулятором))
автор Капитошечка • сегодня в 19:08
Ответ дляФуліганка
Може то були румунські Томіс?
Ось тут гляньте.

https://www.youtube.com/watch?v=0I8Fl2Z6b3A
Ні((
Фуліганка• сегодня в 19:09
Ответ дляКапитошечка
Була ще модель Адідас Монтана. Кросівки, я маю на увазі.
Голубец• сегодня в 19:09
Я юбки ламбада джинсовые помню
автор Капитошечка • сегодня в 19:16
Коротше кажучи, ті кроси були моєю рожевою мрією І як назло, на літні канікули до сусідів приїхали онуки з лєнінграду в таких кросівках
І вішенкою на торті було, коли якось вчителька наша після уроків тихенько підійшла до мене і питає, який ношу розмір взуття. Я сказала. Вона відкрила сумку, дістала...тададада! ТІ САМІ кросівки, і попросила приміряти, бо вона для доньки дістала, сумнівалася, чи підійдуть
Я приміряла, і мені вони були якраз
Як не хотілося знімати, хто б знав
Тобто гештальт не закритий, хай йому грець...
Позитивна• сегодня в 19:17
Ответ дляКапитошечка
Та ви ще молода просто
Та ні. У мене сестра на 5 років старша. І подібного нічого не було. Можливо у великому місті, бо я з маленького.
Міряно-переміряно• сегодня в 19:17
Ответ дляКапитошечка
У всех ? 90 % людей отстаивали очереди за варёной колбасой и туалетной бумагой . Не смешите .