Капитошечка• сегодня в 17:55
Хто пам´ятає фірмові кросівки 80-х років ..
Дівчата, кому 50 і старші - хто памятає круті замшеві фірмові кросівки, у який передня частина ніби зтесана була догори, колір темний, чи темно зелений, чи темно сірий, збоку кілька кольорових тоненьких смужок ще було. Яка це фірма? Шукаю на сайтах, але безрезультатно((
Капитошечка
• сегодня в 18:12
Ответ дляФуліганка
Монтана, здається.
Монтана не випускала взуття(
Фуліганка• сегодня в 18:15
Ответ дляКапитошечка
Монтана не випускала взуття(
Може то були румунські Томіс?
Ось тут гляньте.
Теща дочки• сегодня в 18:31
Ответ дляКапитошечка
Монтана не випускала взуття(
Вам явно не 50, если вы так думаете )))
Міряно-переміряно• сегодня в 18:36
То Вы загнули, в 80 ых в магазине Динамо были пласстмассовые совковые кроссы . Импортные кроссовки только в магазинах Берёзка . А там обычные люди не покупатели .
Капитошечка
• сегодня в 18:57
Ответ дляЧорноброваЯ
цебо були
Цебо шили туфлі, чоботи. Хіба кроси також?
Позитивна• сегодня в 18:58
Мені 45 років. Не бачила і не чула про такі кросівки. Взагалі не пам´ятаю, щоб кросівки хтось носив
Капитошечка
• сегодня в 18:59
Ответ дляМіряно-переміряно
Тю. В магазинах нічого не було, натомість вдома у всіх дефіцитні речі і дефіцитні продукти у холодильниках
Фуліганка• сегодня в 19:01
Ответ дляПозитивна
Були такі кросівки 100%. Я їх пам´ятаю. Були у моєї подруги, а я про них лише мріяла. В її батьків була можливість брати речі ’на лікарські трави’ ( 50+ пам´ятають що воно таке).
Не любовница• сегодня в 19:06
Ответ дляКапитошечка
Да, конечно, у всех. Помню свою юность - 1 юбка, 1 джинсы, 1 блузка, 1 свитер. Школьная форма и пионерская форма. Вот и весь мой гардероб.
Фуліганка• сегодня в 19:04
Ответ дляНе любовница
В мене так само, але і костюми монтана були у молоді, і кросівки адідас. Були у обраних. Але в мене якось з´явились чобітки Саламандер
. Ото було щастя.
Капитошечка
• сегодня в 19:05
Ответ дляПозитивна
Та ви ще молода просто
ЧорноброваЯ• сегодня в 19:05
Ответ дляКапитошечка
так червоні були в мене
Капитошечка
• сегодня в 19:07
Ответ дляТеща дочки
Вам явно не 50, если вы так думаете )))
Я знаю, а не думаю так. Бо Монтана джинси і спорт костюми тоді випускала. А цю назву в ті часи куди тільки і хто тільки не ліпив)) У мене годинник був Монтана, наприклад. Електронний
, з будильником і калькулятором))
Капитошечка
• сегодня в 19:08
Ответ дляФуліганка
Може то були румунські Томіс?
Ось тут гляньте.
Ні((
Фуліганка• сегодня в 19:09
Ответ дляКапитошечка
, з будильником і калькулятором))
Була ще модель Адідас Монтана. Кросівки, я маю на увазі.
Капитошечка
• сегодня в 19:16
Коротше кажучи, ті кроси були моєю рожевою мрією
І як назло, на літні канікули до сусідів приїхали онуки з лєнінграду в таких кросівках
І вішенкою на торті було, коли якось вчителька наша після уроків тихенько підійшла до мене і питає, який ношу розмір взуття. Я сказала. Вона відкрила сумку, дістала...тададада! ТІ САМІ кросівки, і попросила приміряти, бо вона для доньки дістала, сумнівалася, чи підійдуть
Я приміряла, і мені вони були якраз
Як не хотілося знімати, хто б знав
Тобто гештальт не закритий, хай йому грець...
Я приміряла, і мені вони були якраз
Як не хотілося знімати, хто б знав
Позитивна• сегодня в 19:17
Ответ дляКапитошечка
Та ви ще молода просто
Та ні. У мене сестра на 5 років старша. І подібного нічого не було. Можливо у великому місті, бо я з маленького.
Міряно-переміряно• сегодня в 19:17
Ответ дляКапитошечка
У всех ? 90 % людей отстаивали очереди за варёной колбасой и туалетной бумагой . Не смешите .