Замулена ріка• вчера в 19:25
Была слишком навязчивая, теперь неловко и стыдно. Хочется забыть…
Человек значимый для меня. Нет, не отношения если что. Меня понесло,на эмоциях много и часто писала. И человек просто перестал инициировать общение и отвечать.
Да, дурочка :( На душе стыдно… Грустно.
Извините, поныла:(
Да, дурочка :( На душе стыдно… Грустно.
Извините, поныла:(
Замулена ріка
• вчера в 19:26
Ответ дляДівчина Гілмор
То забудьте, було і було. Простіть себе
Просто дуже хотіла спілкуватися з тою людиною. Але і сама все зіпсувала 🙁
Замулена ріка
• вчера в 19:27
Ответ для#Пойду_кгадалке
у багатьох так бува. досвід завжди оплачуємо. забудьте
Хочеться забути, але та людина мені була важлива 😔 Тому і важко відпустити
маска Ілона• вчера в 19:27
Тю, це просто говорить про те, що ви не робот, а звичайна людина.
Хтось це зрозуміє, хтось ні - і це нормально.
Дівчина Гілмор• вчера в 19:27
Ответ дляЗамулена ріка
А може то вас Бог відвів, ви ніколи не знаєте як воно було б краще. Може як краще і є зараз
вкрации• вчера в 19:30
В процессе общения не понимали что человек не хочет с вами общаться, или общается не охотно, или он был активный в диалоге?
Горлаю зрання• вчера в 19:30
неприятненько конечно, но попробуйте позже написать. только умерьте свою прыть...
Замулена ріка
• вчера в 19:32
Ответ длявкрации
Был активный и сам говорил что хочет общаться. Я с радости начала слишком часто писать ( да, дура) и потом уже начал игнорировать
Тётя Хрюша• вчера в 19:36
Просто бывают такие увлекающиеся люди, но быстро остывающие к другим, даже одного пола. Вчера дружу не могу, а завтра все уже не друг ты мне.
Вакцениро Вона• вчера в 19:39
Ответ дляЗамулена ріка
А живого общения не было?
Бяки-козяки• вчера в 19:39
Ответ дляЗамулена ріка
Автор а с какой целью писали, вы сами не заметили как влюбились, лучше идите к психологу, что б вас подлечил или хоть выслушал
Замулена ріка
• вчера в 19:41
Ответ дляБяки-козяки
Так это не мужчина. Это девушка, мне 25, а ей 34, мы начали общаться когда занимались вместе английским, потом стали на кофе ходить, гулять. Я радовалась потому что очень хотела такую подругу. А теперь мне стыдно, она подумала вот малолетка приставучая :(
А так у меня есть парень
Бяки-козяки• вчера в 19:43
Ответ дляЗамулена ріка
А так у меня есть парень
Автор или к психологу, вы не знаете что она думает , хватит придумывать, спросите ее?
И давайте скрин переписок, что б было понятно
вкрации• вчера в 19:47
Ответ дляЗамулена ріка
Ну и ничего не случилось. Вы по доброму с ним общались, ничего плохого не делали, у человека что то щёлкнуло и пропало желание к общению.Такое бывает
Бандерівка• вчера в 19:48
Було .
Але і я була іншою раніше і обставини інші .
Ну і що ? Я теж зараз по іншому поступила б .
Замулена ріка
• вчера в 19:49
Ответ дляБандерівка
Було .
Теж було відчуття сорому спочатку? Потім перестали писати і все?
Оцененная• вчера в 19:52
Ой, автор у мене була схожого плану дурна поведінка.
Я 50+, суддя, по характеру серйозна і стримана.
В 42 вийшла з декрету, і в перший місяць після декрету побачивши знайомого адвоката (жінку), з якою було приємне і цікаве спілкування між засіданнями ( з періодичністю раз в пару місяців), я з дуру пролізла обійматися
. Я так рада була її бачити після 3 років, а може ще і просто заскучала за людьми (ми жили в приватному будинку за містом).
У неї звісно шок і при наступних зустрічах вона мене почала уникати.
Мені також так соромно було за свою поведінку. Спочатку я хотіла поговорити з нею на цю тему, но вирішила, що і так забагато дій з моєї сторони
. Я так рада була її бачити після 3 років, а може ще і просто заскучала за людьми (ми жили в приватному будинку за містом). У неї звісно шок і при наступних зустрічах вона мене почала уникати.
Замулена ріка
• вчера в 19:53
Ответ дляОцененная
І більше ви не спілкувалися?
тяжкаялюдина• вчера в 19:54
Ответ дляЗамулена ріка
Важлива,але ви перегнули палку.Заспокойтесяі перейдіть в нейтральні,спокійні,розумні відносини.
Оцененная• вчера в 19:55
Ответ дляЗамулена ріка
І більше ви не спілкувалися?
Ні, вона мене уникала.
Я зробила вигляд, що забула і спілкування до інциденту і сам інцидент
Замулена ріка
• вчера в 19:57
Ответ дляОцененная
Ні, вона мене уникала.
Але ж ви просто обійняти хотіли і все)))
А вона вас тоді обійняла у відповідь?
Оцененная• вчера в 19:58
Ответ дляЗамулена ріка
І більше ви не спілкувалися?
Автор, но це був хороший досвід. Після цього інциденту, коли я буваю на емоціях, мене як стоп якийсь спрацьовує, щоб не чудити
тяжкаялюдина• вчера в 20:00
Ответ дляОцененная
Теж проблема обнятися.Якась вона дивна,це ж пару секунд.І нічого такого ви не зробили.Але на таку попали.
Оцененная• вчера в 20:08
Ответ дляЗамулена ріка
А вона вас тоді обійняла у відповідь?
Я вже не пам´ятаю. Но наче відповіла у відповідь
Оцененная• вчера в 20:12
Ответ длятяжкаялюдина
При тому, що це було сам на сам, без сторонніх.
Не знаю як вона сприйняла цю ситуацію. Навіть якщо розглядати мою поведінку як порушення границь субординації, я рангом вище і точно не порушила її.
тяжкаялюдина• вчера в 20:37
Ответ дляОцененная
Ви просто зустріли давню знайому,яку давно не бачили і думали,що до вас обох це приємно.Вона відморожена.Та й добре,нащо воно вам.
Оцененная• 2 часа назад
Ответ длятяжкаялюдина
Я переступила і пішла далі, не заморочувалася, що зв´язок розірвався. А автор я так розумію, хоче відновити спілкування.