Бабульція• 17 мая в 00:41

ТЦК приїхали «оповістити» працівників підприємства ламають камери відеоспостереж

ТЦК приїхали «оповістити» працівників підприємства + ламають камери відеоспостереження ДО КІНЦЯ

Результат:
вже голосів: 78
65 (83.33%) Бандитизм
13 (16.67%) Камер бояться тільки злочинці
Блондинка в Шоколаде• 17 мая в 14:28
Ответ дляЯсноВидящая
Боты идиоты, влада, мля какая вдада если войну начала россия.
Пішла нахй.
Стрілки перевести не вдасться.

ЯсноВидящая• 17 мая в 14:28
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Пішла нахй.
Стрілки перевести не вдасться.
Пошло вон чмо кацапское
Блондинка в Шоколаде• 17 мая в 14:29
Ответ дляЯсноВидящая
Пошло вон чмо кацапское
Та щас.
Не діждеш, упоротко.
ЯсноВидящая• 17 мая в 14:30
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Та щас.
Не діждеш, упоротко.
Кацапье! Сосите у Зеленского
Блондинка в Шоколаде• 17 мая в 14:35
Ответ дляЯсноВидящая
Кацапье! Сосите у Зеленского
Чогось він тобі дає, бандерштат упоротий) Тричі на день)))
Всех в сад• 17 мая в 15:52
Ответ дляБабульція
Удалено администрацией...
Всех в сад• 17 мая в 15:55
Ответ дляПрикуси Язика
Ось що про ці банди тилових щурів кажуть дійсно військові
Це результат бусифікації: військові відверто розповіли, кого привозять ТЦК. Читайте на UKR.NET https://share.google/A6eLUH5woW0PWCy6p
Только ж вы договаривайте, что еще говорят те же командиры. А говорят они, что нам не нужны инвалиды, выловленные ТЦК, а нужны молодые и здоровые 18-25 лет + внезапные студенты в 30 лет + сидящие по броням + сидящие по отсрочкам + прячущиеся по хатам под юбками баб.
НашлаПерепискуМужа• 17 мая в 17:42
Ответ дляНагайна
Удалено администрацией...
Ясно. ППОшникам теж, аби ракети з шахедамт пряміситько в ваш дім чи квартиру влетіли. Так переживають за свою домашню свиню, що готові загинути разом з цієму матнею під шквалами будинку. Ні шани, ні поваги до героїзму тих, хто захищає їхні недолугих і соакт
НашлаПерепискуМужа• 17 мая в 17:46
Ответ дляПлакалаВАвто
Удалено администрацией...

ПлакалаВАвто• 17 мая в 17:55
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Удалено администрацией...
НашлаПерепискуМужа• 17 мая в 19:09
Ответ дляПлакалаВАвто
Удалено администрацией...
Мені захист потрібен, а тобі ні, то нехай на твою хвору голову все й летить, бо ти захисту не потребуєш
ПлакалаВАвто• 17 мая в 19:14
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Скоро все мужчины помрут,останутся пенсы, калеки и тцк с ментами
НашлаПерепискуМужа• 17 мая в 19:16
Ответ дляПлакалаВАвто
Мій чоловік загинув захищаючи також і тебе, шваль! Його друзі зараз на фронті, один з них в про, збиває ракети, над твоєю головою теж, ти шваль, якій захист не потрібен. Як же мені хочеться, щоб такі шалави відчули війну на своїй шкурі
автор Бабульція • 17 мая в 21:27
Ответ дляВсех в сад
Удалено администрацией...
Ви і на Аншлаг не тягнете своїм примітивом.
автор Бабульція • 17 мая в 21:28
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Нєа. Але у другому турі все одно було ні за кого. У першому, звісно, голосувала за Бойка.
За Бойка значить за росію.
Блондинка в Шоколаде• 18 мая в 10:35
Ответ дляБабульція
За Бойка значить за росію.
Звісно. А як ще, коли це наш сусід, який у сотні разів нас сильніший, і вбиватиме нас, якщо із ним не дружити?
Всех в сад• 18 мая в 13:03
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Удалено администрацией...
Блондинка в Шоколаде• 18 мая в 14:32
Ответ дляВсех в сад
Удалено администрацией...
Всех в сад• 18 мая в 15:08
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Удалено администрацией...

БоВжеВільна• 20 мая в 07:41
А на відео - це інваліди, які вже відвоювали своє і тепер їх переведено у тцк? Якось не дуже вони схожі на немічних, може саме ці герої і мають боронити країну, мають нищити кацапів, а не майно українців і самих українців?