Бабульція• сегодня в 00:41
ТЦК приїхали «оповістити» працівників підприємства ламають камери відеоспостереж
ТЦК приїхали «оповістити» працівників підприємства + ламають камери відеоспостереження ДО КІНЦЯ
Зробіть вибір:
вже голосів:
Бандитизм
Камер бояться тільки злочинці
Блондинка в Шоколаде• сегодня в 14:28
Ответ дляЯсноВидящая
Боты идиоты, влада, мля какая вдада если войну начала россия.
Пішла нахй.
Стрілки перевести не вдасться.
ЯсноВидящая• сегодня в 14:28
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Пішла нахй.
Стрілки перевести не вдасться.
Пошло вон чмо кацапское
Блондинка в Шоколаде• сегодня в 14:29
Ответ дляЯсноВидящая
Пошло вон чмо кацапское
Та щас.
Не діждеш, упоротко.
ЯсноВидящая• сегодня в 14:30
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Та щас.
Не діждеш, упоротко.
Кацапье! Сосите у Зеленского
Блондинка в Шоколаде• сегодня в 14:35
Ответ дляЯсноВидящая
Кацапье! Сосите у Зеленского
Чогось він тобі дає, бандерштат упоротий) Тричі на день)))
Всех в сад• 2 часа назад
Ответ дляБабульція
Мене не цікавить як вас зовуть.
шуточки из Аншлага - просто огонь, матреха
Всех в сад• 2 часа назад
Ответ дляПрикуси Язика
Ось що про ці банди тилових щурів кажуть дійсно військові
Це результат бусифікації: військові відверто розповіли, кого привозять ТЦК. Читайте на UKR.NET
Только ж вы договаривайте, что еще говорят те же командиры. А говорят они, что нам не нужны инвалиды, выловленные ТЦК, а нужны молодые и здоровые 18-25 лет + внезапные студенты в 30 лет + сидящие по броням + сидящие по отсрочкам + прячущиеся по хатам под юбками баб.
НашлаПерепискуМужа• 1 час назад
Ответ дляНагайна
Удалено администрацией...
Ясно. ППОшникам теж, аби ракети з шахедамт пряміситько в ваш дім чи квартиру влетіли. Так переживають за свою домашню свиню, що готові загинути разом з цієму матнею під шквалами будинку. Ні шани, ні поваги до героїзму тих, хто захищає їхні недолугих і соакт
НашлаПерепискуМужа• 1 час назад
Ответ дляПлакалаВАвто
Вы вообще читаете себя?
за рахунок тих, хто щодня отримує поранення і гине на фронті захищаючи державу і її громадян?
Меня не спросили,нужно ли защищать
Нас осталось 20 миллионов, из которых пенсы 10. Типа мы победим. Наивная
Меня не спросили,нужно ли защищать
Ну тоді ракету в твою хату задрипанка,якщо тебе захищати не треба.
ПлакалаВАвто• 55 минут назад
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Твои слова вернутся обратно
В Киеве вон попала в целое парадное, кто их защитил?