СонячнаДівка• 17 мая в 09:13

Суперечка з чоловіком з приводу подарунка сину на весілля

Ми звичайна сім´я, не олігархи й не круті бізнесмени, заробляємо на роботах, відкладаємо потроху.
Син зі своєю дівчиною одружуються в липні, тож зараз ми всі в приємних хлопотах.
Обговорювали з чоловіком суму подарунка молодим. Прийшли до висновку, що максимально можемо подарувати 5 тис у.е. (не все, що маємо в заначці, - а саме подарувати). Але в процесі розмови, чоловік почав наполягати, що 3 - достатньо, нічого балувати і т.д.
Син і його дівчина обоє працюють, орендують квартиру, повністю самостійні. зараз обидва взяли додаткові підробітки, щоб власним коштом оплатити весілля.
Цікава думка зі сторони, син наша єдина дитина.
Результат:
вже голосів: 378
218 (57.67%) Я б дарувала 5
136 (35.98%) 3 норм, чоловік правий
24 (6.35%) Свій варіант в коментах.
ИграйМойГормон• 17 мая в 10:30
Ответ дляLove_Love_Love_
Удалено администрацией...

Полюю на дрони• 17 мая в 10:34
дітям по 20 чи вже більше?
якщо вони давно разом живуть і весілля влаштовують за власний кошт, тоді вони розраховують тільки на себе і це дуже по дорослому)
подарувала б як пропонує чоловік, для мене це важливо
Новопоштинская• 17 мая в 10:36
Раз можете подарить 5 без особого напряга и это не все сбережения, я бы не жлобилась.
автор СонячнаДівка • 17 мая в 10:37
Ответ дляПолюю на дрони
дітям по 20 чи вже більше?
Їм по 25, разом 8 років, 4 роки зустрічались, потім орендували квартиру і живуть разом. Працюють, стараються, з нами і сім´єю невістки чудові стосунки.
Танго утрьох• 17 мая в 10:40
Ответ дляСонячнаДівка
Саме так. Вони вже купили обручки, одяг, замовили кафе, дали завдаток фотографу.
Хлопоты ваши тогда в чем заключаются?
Мию чакри щоденно• 17 мая в 10:41
Ответ дляГонУрова дівка
т.е. свадьбы вы им не делаете, часто как гости
А должны?
Мию чакри щоденно• 17 мая в 10:42
Я бы не ссорилась с мужем. 3 так 3. У каждой семьи свои возможности.
Анти-анонім• 17 мая в 10:43
Ответ дляЗалізний занавіс
Та один взрослый сын - нахер он этим батькам вообще. Вот когда понадобится помощь молодых - хай папка за сэкономленную двушку наймет себе нового сына
А якщо ці батьки звичайні українці, з доходом 30-40 тис грн на сім`ю? Такі суми непідйомні для 90 відсотків українських сімей. Зібрались блін самі олігархи на порадницю. Паралельна реальність.
Тримаю свічку• 17 мая в 10:47
Я бы 3 дарила. Мои родители дарили 2, и им огромное спасибо за это. Родители жениха по $300

Пургену мне• 17 мая в 10:48
Ответ дляLove_Love_Love_
Думка про що? Даруйте скільки ваажаєте за потрібне ні 5 тис$ ні 3 погожи в домі молодих не зробить
Высралась так высралась
А негры сколько дарят, чтобы «погода в доме делалась»?
ГонУрова дівка• 17 мая в 10:50
Ответ дляПургену мне
Высралась так высралась
А им и не надо. Хижина из говна и палок, свадьба хоровод вокруг костра, голые в бусиках.
Там все розмивчато• 17 мая в 10:53
Автор, якщо у вас є власне житло, ви обидва з чоловіком працюєте, є відкладені гроші, то чому би не дати старт молодим?
Тим паче вони у вас толкові.
Переконайте чоловіка дарувати 5 тисяч.
Це ж не останні гроші, також ще трохи собі заробите.
А кому допомагати, як не дітям?
Пушкининиана• 17 мая в 10:54
Автор, лише не забувайте, що це подарунок. І якщо вони потратять гроші на поїздку на море чи на машину, а не на житло, не сердіться потім. Вони не мають звітувати за подарунки.
А я с Рио-де-Житомира!• 17 мая в 10:54
Ответ дляLove_Love_Love_
А що змінить в житті молодих по суті 5 тисяч долларів?
Чим ці зміни відрізнятимуться віз 3 тис$?
Как минимум ю, можно в свадебное путешествие поехать/ купить или обновить недешевую технику типа робота-пылесоса, посудомойки, гриля. Вы, если уже отвечаете, немного с американских на укр цены и зп переключайтесь.
Тракторні війська• 17 мая в 10:55
Ответ дляСонячнаДівка
у вас все добре? Люди не одружуються, батьки не дарують подарунки?
Я та дитина в Вас виросла, якщо Ви, двоє дорослих людей, не в змозі дійти спільної думки щодо подарунку власній дитині і використання власних коштів?
Love_Love_Love_• 17 мая в 10:56
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Тобто, просрати. До чого тут американські ціни? Роботи пилососи всюди однаково коштують як і поїздкизмінити життя може авто чи нерухомість, а в цих питаннях 2 тисячі не грає особливоїролі, захочуть на таке батьки додати, от тоді є сенс))
Вкуси мене• 17 мая в 10:57
Ответ дляLove_Love_Love_
А вам сколько подарили нигерийская свекровь и свекр?
А я с Рио-де-Житомира!• 17 мая в 10:58
Ответ дляLove_Love_Love_
А что в вашем понимании не просрать? Стоят плюс-минус да, но восприятие одной и той же суммы денег - другое, не делайте вид, что не понимаете.
Love_Love_Love_• 17 мая в 10:58
Ответ дляВкуси мене
В мене ніколи не було нігерійських свєкровєй і свєкров.
А вам ваші скільки подарували?

автор СонячнаДівка • 17 мая в 10:59
Ответ дляАнти-анонім
Вкуси мене• 17 мая в 11:00
Ответ дляLove_Love_Love_
А вам ваші скільки подарували?
Удалено администрацией...
Love_Love_Love_• 17 мая в 11:00
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
В моєму розумінні це те що я і пишу шостий раз тут, дві тисячі доларів ніяк не вплине ні на що в молодій сімʼї. Взагалі ні на що по суті
Вкуси мене• 17 мая в 11:00
Ответ дляLove_Love_Love_
Отложат 5$ на квартиру или на что захотят
Love_Love_Love_• 17 мая в 11:01
Ответ дляВкуси мене
Удалено администрацией...
Тримаю свічку• 17 мая в 11:01
Ответ дляLove_Love_Love_
На всё вплине, не придуривайтесь.
автор СонячнаДівка • 17 мая в 11:01
Ответ дляПушкининиана
Абсолютно ніяких претензій і умов. Я їм довіряю, - в чомусь вони вже раціональніші за нас.
Вкуси мене• 17 мая в 11:01
Ответ дляLove_Love_Love_
Удалено администрацией...
Вы срете в каждой теме,просто понос
Love_Love_Love_• 17 мая в 11:02
Ответ дляВкуси мене
Ну і 3 точно так же відкладуть на квартиру чи на що захотять. 2 тисячі не рішає точно в покупці квартири
Вкуси мене• 17 мая в 11:02
Ответ дляLove_Love_Love_
Решают) 5 больше 3
Love_Love_Love_• 17 мая в 11:03
Ответ дляВкуси мене
Вы срете в каждой теме,просто понос
Це ж чудово для вас, тому ви його ловите, полюєте за ним а як приспічить то 2 тисячі докладуть батьки