ЖенаАйтишнеГа• сегодня в 10:13
Яка приблизна вартість дарчої на будинок?
Можливо хтось нещодавно переоформлював будинки, квартиру? У нас 1/4 і 1/4 будинку і землі , від родичів . Хоча б приблизну суму.
ЖенаАйтишнеГа
• сегодня в 10:17
Ответ дляТролю як можу
12 тысяч от мамы
А має значення площа ?
Тролю як можу• сегодня в 10:19
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
А має значення площа ?
Не знаю, у нас весь дом там метров 40 и мама дарит свою половину, вторая половина моя. Государственный нотариус дешевле, но я по глупости открыла дело у частного.
Вакцениро Вона• сегодня в 10:37
Договір 10тис( приватний нотаріус 1/3квартири дарував брат сестрі), плюс квитанціІ в бюджет, можливо виготовлення тех.паспорту нового зразка(від 4500)
Вакцениро Вона• сегодня в 10:34
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
А має значення площа ?
Ні, вони мінімально оцінюють. А от в бюро тех.інвентаризації там має значення
Вакцениро Вона• сегодня в 10:37
Я недавно завершила оформлення спадку в держ.но вуса, окремо платить за будинок і окремо за землю. Тобто при вартості оформлення спадку 5тис будинок, 5тис за землю+ квитанц, плюс новий тех.паспорт.
ЖенаАйтишнеГа
• 1 час назад
Ответ дляВакцениро Вона
А в державного дешевші послуги?