Organic• Изменено сегодня в 16:14

Шизофренія патріотизму

дуже згодна з цим коментарем
не погоджуватись на умови домовленостей очікуючі невдовзі знову війну, те саме що давайте помремо зараз, ніж померти пізніше
nabludatel• 2 часа назад
Ответ дляVesy
Я не писала, что это нормально. Я писала, что расходов на это не нужно. Прочтите еще раз ))
Витрат на це не потрібно, якщо змиритися з відсутністю води і неможливістю змивати воду в туалеті, митися щодня, мити посуд.
А щоб забезпечити ці доступні блага цивілізації в окупованому Донецьку, треба досить багато грошей.

Vesy• 2 часа назад
Ответ дляnabludatel
Вы уже сами себе противоречите )) Ну хорошо - и сколько именно из пенсий (а вы за них писали) нужно денег чтобы получить воду человеку?)) Прям интересно
nabludatel• 1 час назад
Ответ дляVesy
Так цемж я у вас запитувала. Ви ж називалися експертом по соціальних стандартах в окупації. І ви написали, що на воду грошей не треба. Можна почекати поки її дадуть раз на 2 дня (хоча це неправда і води немає довше). Що робити з туалетом в той день коли немає води? Бо саме це соціальний стандарт, а не відірвані від реалій цифри.
Vesy• 1 час назад
Ответ дляnabludatel
Так я у вас теперь спрашиваю - сколько по-вашему мнению? Потому что я ответила, что нисколько и это вам не понравилось )) И я не называлась экспертом по социальным стандартам. Я всего лишь ответила, что зарплаты и пенсии там привели к российским. Воду люди набирают, когда она есть. Что тут вам может быть непонятного?
nabludatel• 1 час назад
Ответ дляVesy
Зарплату де? руські порозвалювали шахти, які за України були супердохідними, вони порізали купу працюючих підприємств.
Я із Запорізької обл і знаю купу випадків, коли руські відразу після окупації порізали купу працюючи підприємств. Цифри зарплат тих, хто пішов працювати в держ органи до руських не є показником нормального життя в регіоні.
Ось іще ’високі стандарти життя’ в окупації. Відео з дитячої лікарні в Красному Лучі, яке облетіло весь інтернет. Назвати це високими стандартами не повернеться язик навіть у найупоротіших матрьох.
автор Solaira • 1 час назад
Ответ дляДо
А таки гарно палає на росії, у мааскве-сталііііцеее!)))
Он, як заверещали про кінець війни!) Наче це ми її почали.
І аргументи ж які, чітко по методичкам-мігранти, тцк, росія далі не піде....
Які ви кумедні, тупі й недолугі тролі, аж боляче дивитися) за шо вам тіки гроші платять?)
яке ти тупе і недолуге
3 корита на мацкве запалали то нашим людям стало краще? тепло в дома взимку буде і нормально влітку? світло одразу включать, пенсії піднімуть, бандитизм і викрадання припиниться?
оце тупе мислення, якби погано в мене не було, головне щоб у сусіда також. то і зрозміло що у таких як ти нічого хорошо ніколи не було і не буде
Vesy• 1 час назад
Ответ дляnabludatel
Это бессмысленно )) конечно там все без зарплат, без пенсий, и без еды 😂

Борисфенка• 1 час назад
Ответ дляSolaira
яке ти тупе і недолуге
Чого стогнете? Пишіть хуйлу, що всі погоджуються на мир. Розповісте нам, яка відповідь.
nabludatel• 1 час назад
Ответ дляVesy
Так, купа людей без зарплат і без води. А ще без норм медицини. В деяких населених пунктах лікарні працюють лише на прийом рос солдат і росіян, які приїхали працювати в окупацію. Наприклад, в Пологах Запорізької обл. Там же руські відразу після окупації порізали і вивезли обладнання з заводу з виробництва олії ’Славія’ (до війни відомої на всю Україну) і завод з виробництва кераміки.
Argesha• 1 час назад
Ответ дляnabludatel
А ви певно не готові озвучити скільки з тих пенсій треба витратити, щоб мати воду в квартирі щодня.
Вона і так щодня в них. Набрали у бак, і прекрасно ним користуються наступного дня, коли в крані її нема.
Це така хєрня насправді, на це вже давно ніхто уваги не звертає. У порівнянні із людоловською політикою, яка діє на території підконтрольної - то взагалі пшик. Хоча... хоч на цю незручність подрочите, що ж вам ще лишається...
Vesy• 1 час назад
Ответ дляnabludatel
И что ж делает куча людей без зарплат? За что живут? За воду даже не спрашиваю, вы не слышите никого ))
Шеллар• 1 час назад
Ответ дляSolaira
яке ти тупе і недолуге
Марафон зігріє і вихід нових серій смарагдової династії - буде як в минулому році ’ух, ми їх налякали, по чотири години рейсу в Шереметьєво чекають’, оце нестерпні муки, ніяк не порівняти із відсутністю тепла і світла.
Борисфенка• 1 час назад
Ответ дляШеллар
Щодня хай повторюють, москалі тварі, які розуміють виключно грубу силу.
nabludatel• 1 час назад
Ответ дляArgesha
Ніхто давно не звертає уваги на звалища пакетиків з екскрементами від будинками і в парках? Можливо, що і так. руські довели людей до тієї межі коли на це вже не звертають уваги.
Vesy• 1 час назад
Ответ дляnabludatel
Нет там такого )) В Пологах так делают?
nabludatel• 1 час назад
Ответ дляVesy
Нет там такого )) В Пологах так делают?
Ви ж написали, що ви не Донецької обл. Звідки вам відомо.
А що таке є, це точно. В інтернеті купа відео і фото.
nabludatel• 1 час назад
Ответ дляVesy
Нет там такого )) В Пологах так делают?
І щодо Поліг. Вам смішно, що руські перетворили доволі успішний райцентр на помийку без роботи і лікарні?
Vesy• 1 час назад
Ответ дляnabludatel
Так я так же как и вы )) вы уехали из Запорожской, я уехала из Донецкой. Конечно у меня осталось там много друзей и родственников. Знаю из первых уст. Вот эти байки про пакетики, это и есть показатель мани ))
Vesy• 1 час назад
Ответ дляnabludatel
С чего вы решили, что мне смешно. Вы очень много додумываете. Так а где работают люди тогда? Вы так и не ответили. За что они живут?

Yasya_1306• 1 час назад
Ответ дляnabludatel
Звертається до мене Маня (можливо переплутали з відомою дописувачкою на форумі) і дає поради як заробляти. Нащо?
У нас був діалог щодо рівня життя в Донецьку. І вона доводила, що вода раз на 2 дні - це високий стандарт життя. Ось такий треш руські тролі просувають на повному серйозі.
А їх тут повно розвелось як я бачу
Десятки питань створюють провокаційних
Чому їх адмін пропускають ?
nabludatel• 1 час назад
Ответ дляVesy
Шукають іншу набагато нижче оплачувану роботу.
І якщо ви дійсно з Донецької обл, то ви повинні знати, що певна частина людей тримаються за дім, на який вони довго заробляли або власноруч будували. Люди до останнього тримаються під рос обстрілами або в окупації, бо не можуть морально покинути свій дім. У мене є родичі і знайомі, які живуть в окупації. Пенсіонери, які не бачили своїх дітей з 2014 чи 2022 року. Ніхто не хвалить життя в окупації. Але не можуть покинути дім, могили рідних.
Vesy• 57 минут назад
Ответ дляnabludatel
Т.е. есть работа и зарплаты? И другая низкооплачиваемая это какая? Ну например?
И зачем вы мне написали за дом? Я у вас спросила за что люди живут, если по вашим словам там нет совсем работы и зарплат, а вы мне за дом.
nabludatel• 52 минуты назад
Ответ дляVesy
Наприклад, моя кума працювала на заводі ’Славія’ майстром в цеху. Зарплата була настільки хорошою, що ще до 30 років вона купила квартиру. На початку окупації не хотіла виїзжати, бо своя квартира і хороша робота. Після того як руські порізали завод, пішла працювати продавчинею в магазин. Зарплата набагато менша, ніж на Славія. Плюс дитина в школі. Приїхали руські вчителі, які булили наших дітей. Моя кума виїхала.
nabludatel• 51 минуту назад
Ответ дляVesy
А за дім я пишу, що є пенсіонери, які лишилися через свій дім. І жоден мій знайомий чи родич, що лишився, не хвалить життя в окупації.
Vesy• 47 минут назад
Ответ дляnabludatel
Слушайте, вы реально бросаетесь из одного в другое. Мы с вами не говорили ни о доме, ни о пенсионерах… Зачем вы мне это пишете? Жить там или нет - это личный выбор каждого. Я знаю какие сейчас зарплаты в Донецке и Мариуполе. Я знаю какие пенсии там сейчас у всех. Вы можете хоть сто раз написать о воде и куму из Полог, но от этого размеры их не изменятся.
nabludatel• 43 минуты назад
Ответ дляVesy
І яка ж робота є в Маріуполі? Куди пішли працювати 10 тис працівників Азовсталі, який рашка знищила? Коли зникає або закривається підприємство, то зарплата стає 0.
Якщо ваші знайомі пішли держ органи до руських, то там справді зарплати високі, але це в прямому сенсі кров на руках
Vesy• 36 минут назад
Ответ дляnabludatel
Ну конечно все пошли в госорганы )) из моих знакомых так и продолжают работать на Ильича все, кто там работал. Два врача, медсестры. Одна косметолог. Одна в мфц. Семья одна так и занимается цветами.
nabludatel• 29 минут назад
Ответ дляVesy
На непрацючій Азосталі працюють ким? Різальщиками обладнання?
Де працюють інші працівники Азовсталі?
Всім вашим знайомим вдалося пережити штурм Маріуполя? Ніхто з їх рідних і знайомих не загинув? Їм нормально працювати на тих хто вбив десятки тисяч містян?
Не думала, що в захисників руських стане наглості приводити Маріуполь як приклад нормального життя.
Vesy• 25 минут назад
Ответ дляnabludatel
Де працюють інші працівники Азовсталі?
Понятия не имею где работают остальные, у меня не было знакомых с Азовстали. Вы решили теперь на Мариуполь переключиться? Вам все плохо будет.
Но, возвращаясь к моему первому ответу, да, пенсии и зарплаты неплохие.
Seehund• 23 минуты назад
Ответ дляVesy
Точно? А то мой родственник, работавший на Ильича крановщиком сейчас охранник. Более- мене устроилась знакомая бухгалтер. Много пьющих стало по сравнению с довоеной жизнью. Все мои коллеги по профессии разъехались кто куда. Видела предложение 40 тыс рублей работа по моей специальности. Это хорошая зарплата?)