Organic• Изменено вчера в 16:14
Шизофренія патріотизму
дуже згодна з цим коментарем
не погоджуватись на умови домовленостей очікуючі невдовзі знову війну, те саме що давайте помремо зараз, ніж померти пізніше
Ответ дляSeehund
Точно? А то мой родственник, работавший на Ильича крановщиком сейчас охранник. Более- мене устроилась знакомая бухгалтер. Много пьющих стало по сравнению с довоеной жизнью. Все мои коллеги по профессии разъехались кто куда. Видела предложение 40 тыс рублей работа по моей специальности. Это хорошая зарплата?)
Что точно? Мои знакомые были инженера конструкторы, так и работают. Один в отделе техники безопасности, там же. Много и уехало, конечно.
Для чого треба вчити історію. Що би не повторювати історичні помилки,які вже були зроблені.
Україна вже йшла шляхом домовленностей з Москвою в часи УНР.
За цю помилку заплатили мільйони українців частину з яких зразу вбили, частину змусили їсти своїх дітей в часи влаштованого їми Голодомору, частину вислали до Сибіру і Казахстану.
Спроба домовитися з кацапнею була зроблена свого часу Джохаром Дудаєвим. Що тоді зробила русня? Хасав´юртівські угоди 31 серпня 1996 року спільний договір про припинення воєнних дій між Росією та Чеченською Республікою Ічкерія. Угоди завершили Першу чеченську війну, фактично визнавши незалежність Чечні, передбачали виведення російських військ та відкладали вирішення статусу республіки до 2001 року. Росія ніколи не розглядала подібні договори як довготривалий мир, а використовувала їх як тимчасове перемир´я для перегрупування сил, накопичення ресурсів та подальшого силового захоплення територій. 8 жовтня 1996 року Рада Федерації ухвалила постанову № 336-СФ «Про ситуацію в Чеченській республіці», відповідно до якої вирішила «вважати документи, підписані 31 серпня 1996 року в місті Хасав´юрті, свідченням готовності сторін вирішити конфлікт мирним шляхом, що не мають державно-правового значення».
18 вересня кордони Чечні було повністю блоковано російськими військами. З 20 вересня російська авіація розпочала бомбардування території Чечні, за один день 24 вересня було здійснено 70 бомбардувань. 23 вересня президент Росії Борис Єльцин підписав секретний указ № 1255с «Про заходи щодо підвищення ефективності контртерористичних операцій на території Північно-Кавказького регіону Російської Федерації» розсекречений у 2001 році. Указ передбачав створення Об´єднаного угруповання військ на Північному Кавказі для вторгнення в Ічкерію.
nabludatel• 2 часа назад
Ответ дляSeehund
Ото ж. А у Vesy знайомі працюють якось на непрацюючому заводі.
Їй і таким як вона плювати на тих, хто втратив роботу, бо руські вирізали підприємства чи розбили їх рри взятті міст.
Якось же люди живуть, як вона пише. Отак і живуть. Мали люди гарну роботу, а стали продавцями чи охоронцями.
Ответ дляnabludatel
Это на каком неработающем заводе? 😁
nabludatel• 2 часа назад
Ответ дляVesy
Это на каком неработающем заводе? 😁
На комбінаті Ілліча.
Обладнання якого активно пиляється. Як і всюди в окупації.
nabludatel• 2 часа назад
Ответ дляVesy
Ну раз вы лучше знаете, то ок ))
Звичайно знаю. На п´ятому році війни казкам про чудове життя в окупації не вірить уже ніхто. Там лишаються лише готові на все (роботи що завгодно проти односельців за наказами окупаційної влади), бандити і пенсіонери, яким шкода дому.
Yasya_1306• 2 часа назад
Ответ дляnabludatel
Та Ви їй не доведете нічого, марно
nabludatel• 2 часа назад
Ответ дляYasya_1306
Та Ви їй не доведете нічого, марно
Їй зрозуміло що ні.
Але залишати без відповіді відверту брехню про окупацію я не буду.
Ответ дляnabludatel
Сама придумала - сама возмутилась. Где тут писали о чудесной жизни там? Но вас уже не остановить.
Yasya_1306• 2 часа назад
Ответ дляnabludatel
Їй зрозуміло що ні.
А та шо почала про прекрасні донецькі зарплати, зараз скаче по іншим маразматичним темам
nabludatel• 2 часа назад
Ответ дляVesy
Купа дописів від вас про типу високі стандарти життя в окупації. Без води в Донецьку норм. Без роботи, бо окупанти підприємства порізали теж норм. Ви не заперечуєте, що з окупації виїхали купа людей. Чому б це? З руськими ж нормально? У ваших знайомих все добре, вони навіть працюють на непрацюючому комбінаті Ілліча, який зараз активно ріжеться на металобрухт.
Ответ дляnabludatel
А ну покажите, где я писала о высоких стандартах жизни. Или вам просто скучно?
nabludatel• 2 часа назад
Ответ дляYasya_1306
Маразм щодо Тайваню - це вже зовсім від безвиході.
Сьогодні руські матрьохи дуже-дуже активні з самого ранку, щоб перебити ефект від обстрілу москви.
Але відверту брехню про чудове життя в окупації без води, роботи, медицини - я особисто не можу пропустити без реакції, бо я народилася і живу в Запорізькій області.
Mira29-c3c3• 2 часа назад
Ответ дляYasya_1306
У неї робота така
Ответ дляМаМарго
Зараз не так.
Знаю з перших вуст.
Є пару батальонів де не дуже адекватні командири, але до загрян отрядів ще не дійшло
Знаю з перших вуст.
ще скажіть що відсутні побої простих солдатів і колода замість автомата для ’отказніков’.
мого сина бив п’яний командир і доколупувався з ненавистю за те,що він киянин.
іще багато всякого мені відомо.так що залишайтесь в своїй країні рожевих поні.