Мальчижка• вчера в 17:39

І знову тема про родичів і їх походеньки по лікарях...

От чесно, скільки живу на світі, а з таким стикаюсь вперше...Коли батьки чоловіка регулярно без причини йдуть до лікаря, приїжджаючи і напрягаючи нас при цьому... сил моїх вже нема на це все...Ми 3 роки одружені, і кожен квартал регудярно перевірятись в окуліста, андролога, лора, невролога, робити собі самому МРТ, коли його не призначали. Це жах одним словом, я не знаю куди мені дітись з власної квартири щоб це все не бачити і не терпіти
Відірву та викину• вчера в 17:40
Им скучно. Сочувствую вам, автор. Может им квартиру отдельно снимать

ЯблокоРаздора• вчера в 17:42
Ви впевнені,що то Ваша власна квартира?
Щепотка_совести• вчера в 17:44
Что об этом думает их сын? Почему они у вас живут в это время?
Малая Налегке• вчера в 17:48
Правильно роблять вам же менше геморою буде,якщо вчасно щось виявлять і підлікують
Зараз все скажу• вчера в 17:49
а где это мрт делают без назначения? мне в двух клиниках сразу озвучили, что только по назначению врача
Малая Налегке• вчера в 17:50
Ответ дляЗараз все скажу
Я робила срт коліна без направлення. І добре що зробила, бо мене лікарі лікували півроку на підставі УЗД, в виявилося що в мене розрив меніску
Кундалина• вчера в 17:56
Автор, ви троль. Не розумію, чим можуть заважати люди, які приїхали до лікаря раз на 3 місяці.

Чемодан-Вокзал-Майами• вчера в 17:57
Ми тату побили самі КТ. Взагалі на підставі того, що написав ШІ.
Виявили рак на незапущеній стадії. Який не давав жодних симптомів.
Цей вид онко дає симптоми на 3-4 стадії і то не завжди.

Пішли бо при щорічній медкомісії лікарю на флюшці не сподобався верхній відділ печінки. Типу тінь під діафрагмою. В сімейний направлення не давав
Самі зробили УЗД і КТ.
По печінці все ок. Але випадково виявили рак іншого органу
Тільки не про гроші• вчера в 17:58
Ну я не такая гостеприимная,таких проблем нет
Флюорография гуся• вчера в 18:01
Зачем вы принимаете в этом участие? Это родители мужа. Спихните полностью заботу о них на него, и он решит эту проблему гораздо быстрее, чем вам кажется
автор Мальчижка • вчера в 18:18
Ответ дляЯблокоРаздора
Ви впевнені,що то Ваша власна квартира?
на всі 100 %
автор Мальчижка • вчера в 18:19
Ответ дляЩепотка_совести
вони приходять на 1 день, але я й це витримати вже спокійно не можу. Квартира в нас 1 кімнатна і без балкону
автор Мальчижка • вчера в 18:21
Ответ дляЗараз все скажу
в будь-якій платній клініці. 4 тисячі і навіть вам на диск запишуть. Зрозумійте, тут справа не в цьому: ну не може одну людину боліти одночасно очі, серце, почки, голова і т.д. при цьому їсть як не в себе і нічим не зайнята
автор Мальчижка • вчера в 18:22
Ответ дляКундалина
Бажаю Вам щоб Ви ніколи не знали такого, бо це просто треш коли ти 5 днів на роботі, а на вихідні зобов´язана няньчити ’здорового інваліда’
Клевотница• вчера в 18:25
Ой, автор, ви нагадали мені моїх перших свекрів.
Квартиру чоловіку купив тато-бізнесмен.
Мама сильно любила лікуватися.
А батько по бізнесу і теж по лікуванню їздив.
Бувало що їй скучно просто було і вона приїжджала до нас.
Це мене сильно вимотувало.
Бо після роботи ще і їм всім накривати, прибирати, готувати, мити.
Це конкретний напряг.
Зараз я закордоном заміжня вдруге.
Тепер уже мої родичі влітку приїжджають до нас.
І хоча я їх люблю, але теж як білка в колесі бо на 4-5х готувати щодня по 3 рази, прибирання, прання, досуг культурний.
І я ж ще працюю!
Думаю в наступному році якось з´їхати з цієї теми, якщо вийде.
автор Мальчижка • вчера в 18:24
Ответ дляФлюорография гуся
може Ви і праві, але наготовлено і прибрано повинно бути, плюс у вихідні хочу відпочити, особливо коли вагітна, а не когось няньчити і за кимось прибирати
автор Мальчижка • вчера в 18:28
Ответ дляКлевотница
Квартиру чоловіку купив тато-бізнесмен.
Мама сильно любила лікуватися.
Це мене сильно вимотувало.
Це конкретний напряг.
Зараз я закордоном заміжня вдруге.
І я ж ще працюю!
Ви не уявляєте собі, моя психіка на межі. 5 робочих днів на тиждень, складна вагітність на гормонах і ОЦЕ вічно недообстежене. Я впевнена, що шукає привід щоб прийти до нас, бо скучно вдома, не працює роками, бо вже на пенсії, здоровий як кінь і постійно видумовує якісь пригоди....я вже не витримую
Атятя_тётя• вчера в 18:30
Если это ваше собственное жилье, поговорите с мужем, чтоб он снимал родителям квартиру или номер в отеле, когда они приезжают
Ко ко Шарік• вчера в 18:32
Ответ дляМальчижка
ви вже тему таку робили наче?

Кундалина• вчера в 18:34
Ответ дляМальчижка
Моліться, щоб не знати що таке хвороба і відсутність лікаря. Коли ти змушений їхати в інше місто і отримувати осуд від найближчих замість підтримки.
Я на хвилинку• вчера в 18:40
Ответ дляМальчижка
Всмысле няньчить? Вы на спа, а муж пусть нянчит.
автор Мальчижка • вчера в 18:48
Ответ дляАтятя_тётя
Це не мій варіант, на жаль. Та й живуть за 100 км від нас, то приїжджають постійно, але на 1 день
автор Мальчижка • вчера в 18:48
Ответ дляКо ко Шарік
ви вже тему таку робили наче?
ага(
автор Мальчижка • вчера в 18:50
Ответ дляКундалина
так і знала, що так теж можна подумати, але повірте, його батько ходить просто так і його абсолютно нічого не турбує, він сам це каже. Просто обстежитись і любить йти по лікарях
Ко ко Шарік• вчера в 18:51
Ответ дляМальчижка
ага(
вам тоді все написали
Атятя_тётя• вчера в 18:54
Ответ дляМальчижка
Почему не ваш? Объясните мужу, что у вас 1к и вам некомфортно, а так снимете рядом им 1к
Зараз все скажу• вчера в 18:57
Ответ дляМальчижка
ну так может ваше раздражение на них связано с проблемной беременностью? я так и не поняла, что ваш муж думает по этому поводу
Щепотка_совести• вчера в 19:09
Ответ дляМальчижка
Мой вопрос звучал что думает их сын? Не вы. Что значит приходят? Чай попить раз в 3 месяца? Это не так страшно, подумайте, какая причина, что они вас раздражают. Это минимум даже. Что-то есть глубже, но почему?
Щепотка_совести• вчера в 19:10
Ответ дляМальчижка
Вы для чего это делаете? У них есть сын. Он и кружит
Щепотка_совести• вчера в 19:12
Ответ дляКлевотница
Квартиру чоловіку купив тато-бізнесмен.
Мама сильно любила лікуватися.
Це мене сильно вимотувало.
Це конкретний напряг.
Зараз я закордоном заміжня вдруге.
І я ж ще працюю!
Организуйте по очереди готовку. Вы сами это на себя взвалили и кто доктор? День вы и Маня, день Катя и Света, день другая пара. Всем проще и не будет такой усталости