ОхиИВздохи• Изменено вчера в 20:47
В Києві є хто отримує менше 20 тисяч?
І ті хто без житла на оренді і більше по грошам не світить? І це при умові, що ви їздите на роботи 5 днів на тиждень
Це ні овочі, ні фрукти\ягоди не купують ці люди? Бачу вакансії - таких же купа. Це вже менше ніж мігрантам платять і ще досвід треба
У мене наприклад проїзд вКиїв 65 грн в одну сторону. Це 130 = 2600 на проїзд виходить
Не пью, не курю• 2 часа назад
Ответ дляКараПузовна
Та ні, немає таких зарплат.
Вы в сказке живете?