Сон і дрімота• 1 час назад
Реально ли после 40 похудеть на 20 кг?
С 86 до 66?
Была всегда 62-65, последние шесть лет разжирела, мне 42
пАлАвинкА• 44 минуты назад
Мені вже хоч би до 70, не вистачає сили волі. Я 80, скидаю 1 кг і він повертається назад. В ідеалі важити 63-65, але я в це вже не вірю.
пАлАвинкА• 43 минуты назад
Ответ дляТвоя подружайка
Але походу шокуючого рецепту не вийде...
Спробую. Я народила у 40 років. Після пологів схудла,що стала менше ніж до вагітності.
Ви також маєте малу дитину?
А я після пологів набрала 15 кг, народила у 38.
Чучало яблуні• 40 минут назад
Реально. Мені 42. Я за 2 місяці схудла на 8 кг - з 73.5 до 65.5. Дефіцит калорій (білок в кожному прийомі їжі), силові + кардіо творять дива. Причому я не так дивлюсь на кілограми, як на об`єми. Якість тіла змінюється. Займаюся з тренером 3 рази на тиждень, дефіцит до 1800 калорій, в залежності від активності. ПС. Працюю дома, в мене взагалі було все сумно з тілом.
Перша леді колгоспу• 40 минут назад
Ответ дляпАлАвинкА
В мене так з вагою 70кг- тільки побачу, так одразу рот на замок, активність...Скину пару кг і потім поступово їх набираю. Про 60 вже й не мрію.
Дружная семейка• 38 минут назад
Ответ дляСон і дрімота
5 не 20, я очень разжирела
Правда, была еще жирнее, аж 94🤯, но как то само ушло после года ребенка, может бегать за ним больше стала
Когда бегали больше за ребенком Вы двигались,хотьба,а это отток желчи.Добавляйте к своей еде клетчатку,кушать не сырую капусту.Капуста чистит печень.Печень отвечает за гормоны и за вес.
Перед едой делайте диафрагмальное дыхание и наклоны вниз перед едой.Это и для оттока желчи и кушать меньше будете.
Можете немного пить перед едой, за 20 минут до еды,пить теплую воду, градусов 50.Теплая вода для оттока желчи и наполняет желудок.
Если много воды пить будете,2 литра в день,то или еду немного досаливайте или после воды кристалик соли кушать,без соли накроется сердце,если много пить.
Для оттока желчи,кушайте хорошее сливочное масло.
Чучало яблуні• 38 минут назад
Дівчата, реально, йдіть в тренажерку. Не пошкодуєте. Ви просто не уявляєте, який то кайф бачити, як твоє тіло змінюється. Особливо після 40, коли вже й гормони скачуть. А коли ще й тренер хороший, то будете потім туди летіти, побачите.
Девальвация• 36 минут назад
Ответ дляТвоя подружайка
Можна. Я схудла на 23 кг за 3 тижні 😂
Казати як?😉
Як?
Чучало яблуні• 34 минуты назад
А ще, чат ЖПТ став моєю правою рукою - я йому фоткаю майже кожен прийом їжі, він мені пише, що так,що не так, вказую свою активність. Він розраховує калораж, дає поради щодо страв. Дійсно зручно.
Мольфарочка• 29 минут назад
білок в кожному прийомі їжі, Вам вище радили, мені допомогло зрушити вагу вниз саме це, 49 років, вага 80+ була, згадала колись популярного Дюкана і пішло
не голодний, гарні відчуття (у мене ще й рецепти від тоді залишились, кекси на висівках замість борошна, такий типу хлібчик, то взагалі супер)
пАлАвинкА• 29 минут назад
Ответ дляЧучало яблуні
У мене 4 рази на тиждень силова і ще 2 стрейчинг силовий, при 1800 калоріях я взагалі не худну,максимум 1 кг на місяць( щоб худнути треба 1200-1500 калорій, а сили волі так обмежувати себе немає