Копирайторша• вчера в 23:24
Какое украинское кино посмотрели недавно и были удивлены уровнем?
Люблю_смаколики• 2 часа назад
2000 метрів до Андріївки*
але кому я то пишу... нічна ж зміна в українофобів
Вмію заміряти найкраще• 2 часа назад
какое кино? оно есть? мне хватило позорной Мавки, которая была во всех мировых антирейтигах, как самый плохой мультфильм в мире за последнее десятилетие.
Пирожкиня• 2 часа назад
Ответ дляСиамская сороконожка
Взагалі не дивлюся, бо багато про війну, і це флешбекає.
Теж саме. Враження що інших тем немає
КаваЗМолоком• 2 часа назад
А мені сподобалися фільми ’Ну мам’ і ’Ти космос’, отримала задоволення від перегляду. Можливо це не те, про що ви питали, бо здивувати рівнем - поняття досить обширне .
Всім шампаньського• 2 часа назад
Ответ дляКаваЗМолоком
А где вы смотрели ну мам?есть он где то в бесплатном просмотре?
КаваЗМолоком• 2 часа назад
Ответ дляВсім шампаньського
В кінотеатрі - мені подобається дивитися на великому екрані, вийшла з купою позитивних емоцій. Я якось пішла на Птушкіна ’Антарктиду’, потім був ’Ти космос’, далі ’Ну мам’. На фоні цін навколо на все, то кіно досить прийнятне по ціні і емоціїї від великого екрану і звуку зовсім інші.
Всім шампаньського• 2 часа назад
Ответ дляКаваЗМолоком
Зрозуміла
Кишмишная Мая• 2 часа назад
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Ці світові антирейтинги з вами в одній кімнаті?
Вмію заміряти найкраще• 2 часа назад
Ответ дляКишмишная Мая
да. машут щупальцами и приветы вам передают.
Незламна Україна• 2 часа назад
Я взагалі не готова дивитись українське кіно.
Я не вірю що може бути дуже класне.
Мені подобається фільми США, Англія.
Та рейтинг щоб був вище 7.
І російські фільми теж я дивилась. Там теж є фільми з високим рейтингом.
Аби що, але наше, не бачу сенсу дивитись.
Я не вірю що може бути дуже класне.
Мені подобається фільми США, Англія.
Та рейтинг щоб був вище 7.
Добродійка• 1 час назад
Ответ дляВсім шампаньського
Сайт Філмікс