оксюморон• сегодня в 09:04

Кінцева мета

Як думаєте чи досяг путін своєї мети в Україні? Чи денацифікував українців, денаціоналізував і ТД, що він там заявляв. Чи це було тільки на словах.
Питання для адекватних, а не для істерик. Поставила в темі дозвілля для поговорити після декількох років революцій і війн .
пані Солоха• сегодня в 09:05
Не вышло у путина ничего, подовился

Вічний двигун• сегодня в 09:06
Если тут будет дофига индусов, то все произойдет само собой, даже без участия путина.
Дую на вітер• сегодня в 09:06
Нет конечно, все пошло не по его плану, себя переоценил, нас неодооценил.
На четвёртый год войны уже стреляем по россии и это только начало.
автор оксюморон • сегодня в 09:06
Ответ дляпані Солоха
Не вышло у путина ничего, подовился
Удалено администрацией...
Санта Барбара• сегодня в 09:06
Он загнал нас в депрессию банкротство население стремительно уменьшается вероятно на какой-то существенный процент он свои цели достиг
автор оксюморон • сегодня в 09:07
Ответ дляВічний двигун
Можна сказати він став рушійною силою для такого розвитку.
Санта Барбара• сегодня в 09:07
Ответ дляоксюморон
Удалено администрацией...
Ну скоро они задуют в оба уса
Это превращается в полноценную войну а не односторонние бомбёжки

автор оксюморон • сегодня в 09:07
Ответ дляДую на вітер
Завжди думала, що життя - це не вбивати, а навпаки відновлення, примноження, навчання.
автор оксюморон • сегодня в 09:08
Ответ дляСанта Барбара
Якщо дивитися на це із-за кордону як ви думаєте яка там думка? Особливо прифронтові або окуповані території.
Швендяю містами• сегодня в 09:10
Ответ дляоксюморон
Удалено администрацией...
Я вас умоляю, 80% ’скитающихся’ делают это по своей воле и молятся, чтобы война длилась как можно дольше
Дую на вітер• сегодня в 09:10
Похоже автор ваша тема гиже не пошла, вы решили новую создать.
Как же вам хочется чтоб в Украине все плохо было, чтоб лапки подняли.
А нет! Не будет такого
автор оксюморон • сегодня в 09:11
Ответ дляШвендяю містами
😂🤣🤣🤣
автор оксюморон • сегодня в 09:12
Ответ дляДую на вітер
А нет! Не будет такого
Та нічого я не хочу,просто так, поговорити.
ПироженкА• сегодня в 09:12
Ні. Хуйло і саме каже, що нічого не вийшло. В військовому плані вони захлинулись і весь їх піздьож про непереможну армію і мільйони моб.резерву виявився піздежом. Зараз вони більше зайняті ідеологічними атаками.
Барабасиха• сегодня в 09:14
Ответ дляоксюморон
Так чего ж не говорите, а потихоньку подбрасываете, сволочь вы, автор
Щас ухожу• сегодня в 09:16
Єдина кінцева мета: зміна влади і політичного курсу УкраІни, це йому не вдалося, все інше, то побічне.
автор оксюморон • сегодня в 09:17
Ответ дляПироженкА
Ну то в війні у них може і не вийшло, але у денацифікації і декомунізації вийшло чи ні???
Щас ухожу• сегодня в 09:17
Ответ дляоксюморон
Ви смішні,яка може бути думка з-за кордону про те як на прифронтових
автор оксюморон • сегодня в 09:18
Ответ дляБарабасиха
Я ні, а ви так. Поговорити не можна чи це кримінально карано?

автор оксюморон • сегодня в 09:18
Ответ дляЩас ухожу
Ви впевнені?
Щас ухожу• сегодня в 09:19
Ответ дляоксюморон
Що ви так пишете, наче іноземний резидент?
Гарантую неперелевки• сегодня в 09:20
конечно он достиг, Украина была богатой страной, и курс на Европу дало бы больше возможностей, но он не хотел этого и сделал страну слабой + все равно в Украине так и осталось много пророс.
Щас ухожу• сегодня в 09:19
Ответ дляоксюморон
Ви впевнені?
Так.
Щас ухожу• сегодня в 09:20
Ответ дляГарантую неперелевки
Якби була багатою, не було б злиднів до війни . Олігархи багаті, але вони в кожній країні багаті
автор оксюморон • сегодня в 09:21
Ответ дляЩас ухожу
Збоку краще видно ситуацію в цілому. Хто з чим лишився. Вчора дивилась відео чи то позавчора, вже і не пам´ятаю, того відео багато. Як одна дівчина з міста чи то село недалеко від Москви каже я думала війна десь там, а вони і по нас стріляють. Тобто для неї це було настільки щось далеке, що за 4 роки вона і не зрозуміла що війна.
автор оксюморон • сегодня в 09:21
Ответ дляЩас ухожу
Мені вас щиро жаль.
Гарантую неперелевки• сегодня в 09:23
Ответ дляЩас ухожу
у нас було ядерна зброя, експорт зерна + метал...але корупція зробила з України зайця, на якого ж звісно напав вівк
автор оксюморон • сегодня в 09:24
Ответ дляГарантую неперелевки
Вівця, яку зжер вовк. А задушилася вівця від своїх інших у стадії, від духоти і жари.
Гарантую неперелевки• сегодня в 09:24
Ответ дляоксюморон
а у нас війна не з 2022,а з 2014...але ви теж її не відчували
автор оксюморон • сегодня в 09:25
Ответ дляГарантую неперелевки
Я то відчувала, але не скакала, не бігала всюди і не кричала у нас війна. Але я бачила, що війна війною, а донецькі рулять 😂 і їх активно підтримують реформатори. Цей урок я дуже засвоїла, що зрадника треба шукати не зовні, а всередині.