Люблю ХОЛОСТЯКА• Изменено сегодня в 16:56
АСІТ терапія
Є тут хтось, хто проходив її? Чи дійсно вона ефективна в лікуванні алергії?
Чи через 3-5 років прийому препаратів пожалкували, що стільки витратили на це?
Малинка Алинка• сегодня в 17:20
Я лікуюсь щорічно. Мала запущену форму алергії (це коли вже на все підряд і мала прояви майже цілий рік). Зараз ледь відчутна і то лише навесні.
Та_все_ок_будет• сегодня в 18:07
Мені не підійшла ця терапія, дитина і чоловік вже рік як проходять, у них прогрес у кращому напрямку.
Люблю ХОЛОСТЯКА
• 2 часа назад
Ответ дляТа_все_ок_будет
А ви весь період пройшли, декілька років?
Та_все_ок_будет• 1 час назад
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Ні, три місяці