буреЛОМКА• вчера в 23:28

Годувати кота тільки сухим кормом, тільки вологим або мікс

Що у вас і чому саме так? Не запитую про правильне, запитую про ваш конкретний вибір і що до нього привело.
ПоЗиТиВнАя• вчера в 23:38
Основное - сухой корм. В неделю ещё 2-3 упаковки влажного, потому что кот его любит.

Язикувата Хвеська• вчера в 23:39
Тільки сухий, але вдома завжди маю паучі з вологим, який іноді даю. Якщо сухий не привезли вчасно до прикладу. Це порада ветлікаря не мішати корм, ну й зручно.
aljonyshka• 2 часа назад
Я кормлю котов Orijen , утром и вечером по половинке влажного)
Брехушечка• 2 часа назад
Только определённый сухой корм, рекомендованный ветеринаром, другого ничего нельзя, кошка аллергик. Иначе грызёт себя и вырывает на себе шерсть.
ШанельКуКу• 2 часа назад
Сухий. Насипає автоматична годівничка. Іноді балуємо вологим, якщо йде в подарунок, або діти купили. Годування по графіку та нормі. Зручно для відʼїздів.
dulenok• 2 часа назад
утром-мокрый корм с кашей и огурчиками, и в течении дня пару щепоток сухого - Проплан.
Гжегож Бженчишчикевич• 1 час назад
Натуралка мясо, яйца, овощи, чуть каш, кисло молочка. Сухой корм только в головоломках для тренировки мозгов.