Бутерброд и я• 2 часа назад
Подарунок доньці на ДН кросівки норм?
12 років, нічого не замовляє конкретного?
Ксерокопия ночи• 2 часа назад
Ответ дляБутерброд и я
Чому це? Здивували Ваші висновки.
Зачем забирать у ребёнка деньги, которые ей подарили?
Тримбулька• 2 часа назад
Ответ дляБутерброд и я
Чому це? Здивували Ваші висновки.
Наверное, потому что вы подаренные деньги отбираете
Бутерброд и я
• 2 часа назад
Ответ дляКсерокопия ночи
А они вас просили об этом? Это же их подарок. Вам тоже подруги дарят деньги,а муж забирает и покупает доллары?
Мені крім чоловіка і батьків, і сестри ніхто не дарує. А вони діти, їм треба пояснювати, як себе поводити з фінансами. І я так, купую євро на ці подаровані гроші.
Ксерокопия ночи• 2 часа назад
Ответ дляБутерброд и я
Так а как они научатся собирать, копить, распоряжаться, если денег на руках нет? Это раз,а два: эти их подарок,их, понимаете?
Бутерброд и я
• 2 часа назад
Ответ дляГірчинка
Яка ви економна мама)) беріть в секонді і не будете так зубами скреготати. Якщо нога дуже швидко росте, то можливо там ще й нові знайдете і дуже якісні.
Навіщо секонд? Люблю там поширитися іноді, але взуття нормального там немає, хіба якісь жіночі човники 42 розміру )))
А ви неекономно мама, все вишуковуєте по найдорожчому прайсу?
Бутерброд и я
• 1 час назад
Ответ дляТримбулька
У моей скоро др, 16 лет. Один из подарков кроссовки за 7 тыщ. Понятно, что кроссы не единственные в гардеробе.
Еще есть пижама, духи, браслетик, зипка.
Парфуми на НР дарувала, піжам просто так накупили перед літом з шортами, бо сильно виросла. От халат, якщо знайду, то куплю, більше місяця часу ще є.
Бутерброд и я
• 1 час назад
Ответ дляКсерокопия ночи
А нехай лежать, обесцінюються, що вони з ними будуть робити? Вони лежать в окремих папочках в валюті, малі іноді питають, а скільки в мене там назбиралося?
Бутерброд и я
• 1 час назад
Ответ дляТримбулька
Ааа, так діти не розуміють, що інфляція
Гірчинка• 1 час назад
Ответ дляБутерброд и я
Я беру, що дитині подобається, а прайс то вже таке. 😚 Ми шукаємо як до того робити так щоб прайс не тиснув на загальний бюджет.
Гірчинка• 1 час назад
Ответ дляБутерброд и я
Моя парфуми вибрала недавно, такі солодкі, квіткові, як мед, оси і бог знає що, а їм з бабою так заходять, вона себе пшикає і бабу засолодить. Вонючка така, але сама вибрала, все солодке і пахуче.
Ксерокопия ночи• 1 час назад
Ответ дляБутерброд и я
Ааа, так діти не розуміють, що інфляція
Такая мама контролёр это ппц
Лепетун• 1 час назад
Ответ дляБутерброд и я
То дайте їй фінанси до рук, хай вчиться, а не просто слухає мамине «те не можна, це не модна, я валюту куплю тобі на майбутнє». А потім валюту ту Ви дитині коли віддасте? )
Бутерброд и я
• 1 час назад
Ответ дляКсерокопия ночи
Ні, не розумію. В них є карти, + готівки невеликі суми (500 грн -1 тис.грн), + подарункові сертифікати, вони ними і розпоряджається.
Бутерброд и я
• 1 час назад
Ответ дляГірчинка
А як шукаєте?
Бутерброд и я
• 1 час назад
Ответ дляКсерокопия ночи
Такая мама контролёр это ппц
Тобто нехай лежить 50-100 тис грн просто перетворюється в фантики, щоб потім купити на них 2 кг яблук? Вода камінь точить, вони вже самі звертаються, що в нас щось накопилося грошей, подивись, якісь євро, чи долари купи.
Бутерброд и я
• 1 час назад
Ответ дляЛепетун
Коли їй треба буде. В неї є свої, які вона тринькає на свій розсуд.
Бутерброд и я
• 1 час назад
Ответ дляЯжбоматусяблін
Купить и кроссы и подарить деньги
Навіщо гроші? Вони гроші від батьків не сприймають.
Люблю ВалЄру• 1 час назад
Ответ дляБутерброд и я
Що вона з ними буде робити? Я в неї відбираю всі надаровані гроші і купую валюту.
Понятно, троль
woman Warrior• 1 час назад
в понимании-нет.
Одежда, ну может за исключением какого серх дорогого и красивого платя , не может быть подарком
Яжбоматусяблін• 1 час назад
Ответ дляБутерброд и я
Кроссовки вы и так как родитель купите, вы ж должны обувать, одевать ребенка, а деньги дать, чтобы они могли себе что-то еще купить если захотят.
Лепетун• 1 час назад
Ответ дляБутерброд и я
Ну то вже добре що хоч якісь свої є ) значить навчиться і витрачати, і відкладати (якщо будете дитині все пояснювати і вчити).
Стосовно кросівок - норм подарунок, якщо не єдиний )
Бутерброд и я
• 1 час назад
Ответ дляЯжбоматусяблін
В неї кросівок/кед, як в сороконожки, це просто прикольні, тематичні, а не вона боса/ гола.
Бутерброд и я
• 1 час назад
Ответ дляЛепетун
Я написала, що ще планую!!!
Бутерброд и я
• 1 час назад
Ответ дляЯжбоматусяблін
Наушники без проводные прикольные можно купить
В неї є, років 3 тому замовляли якраз на ДН, лише в поїздках користується, а так валяються.
Бутерброд и я
• 1 час назад
Ответ дляЯжбоматусяблін
Ще думаю сертифікат в книжковий купити. Вона маніячка книжкова.