Уже трамп верне морду від тайваня. Його можна понять - який тайвань, коли начудив з іраном і ніхто його не підтримав.
Біля латвії сьогодні вже літали розвід дрони рашки. Літня кампанія скоро розпочнеться. Ваші думки
Тантрический кекс• 2 часа назад
Ответ дляКрижана бурулька
Пуйло колективний (кер-во раші) має на трампа багато компроматів. Ця ситуація ще не вийшла з-під контролю. Але трампу оголосять імпічмент,його винесуть. Бо він розв´яже купу війн. До кінця він не досидить. Тому трамп нічого і не буде робити.
та ніхто нічого не буде робити. А поки Трампа винесуть, то можна пів Естонії розбомбити.
Прокачую сідниці• 2 часа назад
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Щось не стала досі? Що ж такееее
А вже не дають зброю ?
Всех в сад• 2 часа назад
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Ага, як Леніна будуть тримати🤭
Могут . До 90 легко. + Сколько близнецов. А сейчас с ии ещё проще будет
Диверсификация• 2 часа назад
Ответ дляЩаслива Я
а чому українці мають бути щитом для європи?
самих українців питали ?
Всі думають, що Україна захищає себе, а тут виявляється всю Європу. Цікаво стає
Диверсификация• 2 часа назад
Ответ дляКрижана бурулька
І буде Венс президентом.
Тантрический кекс• 2 часа назад
Ответ дляДиверсификация
звісно себе захищає, але поки Україна захищається, Європі можна видихнути.
Диверсификация• 2 часа назад
Ответ дляТантрический кекс
Не буде нічого в Європі. Це вже зрозуміло.
Крижана бурулька• 2 часа назад
Ответ дляТантрический кекс
Туди зайдуть військові. І точно знаю,що кудись прилетить ядерка -кудись по Європі. В Україні ядерки не буде. + Ще війна на Сході не дійшла апогею. Від Ізраїлю одні руїни будуть. На сьогодні бачу так.
Саджу все зарання• 2 часа назад
Ответ дляАноним_
Тут нещодавно писали, що в травні буде щось-то там - нічого не сталося.
Так травень ще не завершився)
Тантрический кекс• 2 часа назад
Ответ дляКрижана бурулька
теж ядерка прилетить?
І коли ви бачите це станеться? Просто навіщо ядерка? Якщо і звичайною зброєю все виходить.
Люсильда.ua• 2 часа назад
Сто років тут не була, а теми... все ті ж самі
. Ото ж нема людям чим зайнятися.
Привіт з ботойбіччя• 2 часа назад
Ответ дляПрокачую сідниці
А вже не дають зброю ?
Та от кажу щось дають і дають
Твердая валюта• 2 часа назад
Ответ дляВсех в сад
А разве не захватила?;
1/5 часть так, неплохо. Или вы отбили уже?
Удалено администрацией...
Тут надолго• 2 часа назад
Ответ дляВсех в сад
Добрые украинцы.
Не більш добріші за європейців, які вважають, що українці повинні ще повоювати 3-4 роки та ціною своїх життів і територій ослаблювати ерефію, поки за цей час ЄС зміцнить свою обороноздатність ...
Зубожиння• 2 часа назад
Ответ дляlilul990
Чому?
Почему дураков нет? Потому что не везде за дураков голосуют
Ответ дляТут надолго
Вони шось так зміцнюють шо як не ігри з українцями - всьо програють
Привіт з ботойбіччя• 2 часа назад
Ответ дляЛюсильда.ua
. Ото ж нема людям чим зайнятися.
От були б ви тут частіше, були б і теми інші)
Прикуси Язика• 2 часа назад
Ответ дляЛюсильда.ua
. Ото ж нема людям чим зайнятися.
Это зелёные боты их пишут
Рожайтретьего• 2 часа назад
Ответ дляВсех в сад
Удалено администрацией...
Крижана бурулька• 2 часа назад
Ответ дляТантрический кекс
теж ядерка прилетить?
Ядерка буде 100%. Я це бачила з самого початку. В Україні її не буде. До 2027 р прилетить. Мені дуже не подобаються прикордонні країни з Україною. Польща насамперед. якщо влуплять,то вітер понесе дал іна Європу.
Раші і так п.да буде. Те що вони харахоряться,то всьо блєф. їх голова нацбанку Сафіуліна не бреше.там кабзда. Скоро там взбунтується еліта,бізнес,бо вони не захочуть,щоб їх доїли на війну. а більше брати нема звідки. Ну це прям скоро дуже.
Xвостокрутелка• 2 часа назад
Ответ дляКрижана бурулька
Литві і Естонії приготуватись. зроблять це зненацька. Я про це писала тут ще в листопаді, але з мене гиржали. На кордоні з Україною зроблять невеличкий кіпіш,щоб відтягнути сили, але підуть на балт.країни. Естонія під найбільшою загрозою.
Мы и сейчас с вас гиржем
Крижана бурулька• 2 часа назад
Ответ дляXвостокрутелка
Мы и сейчас с вас гиржем
та мені фіолетово