Бодіпозітівна• 2 часа назад
Вакцини від сказу
Вчора писала,що вже 9 днів тому вкусило цуценя родичів,коли кормила смаколиками,не до крові,але слід був.Я промила рану та попросила дивитися за твариною,мало що.Позавчора цуцик почав ригати та поносити,вчора тільки мені подзвонили и сказали це,що він помирає.Я сказала,що срочно треба до Вет клініки.Повезли його туди,а я одразу за вакциною від сказу (індіраб).Поставили діагноз парвовірус,капають,цуцику трііішки краще,багато пʼє води,але не їсть.Після вакцини дуже болить рука,тягне,неміє.У Вет клінтці сказали,що це не сказ.Але я дуже тривожна людина,не знаю що теперь робити із вакцинами??Не робити далі?з моменту укусу пройшло 9 днів,пес хворіє,але пʼє воду…порадьте,що робити.
куркулиха• 2 часа назад
Це не сказ, тварини швидше помирають. Тим більше симптоми інші. Вакцину більше не робіть.
Алина-1240• 2 часа назад
Прививать тобиков и барсиков в полтора месяца, и не трогать руками их чужих
Алина-1240• 2 часа назад
Ответ дляВарена цибуля
Якби був сказ, цуцик вже помер. Там немає стадії покращення.
Не факт, в ветклинике тетка кота носила больше недели, причем клиника довольно стертая была
Заповіт напишіть, якщо ще не написали. Зовсім ви себе не бережете.
Ладно раніше люди нічого не знали про щеплення, то доводилось довіряти лікарям і все залежало від професіоналізма, порядності і досвіду лікаря.
Але ж зараз у вас є доступ до інтернету. Могли б погуглити, в яких випадках робити екстренну профілактику сказу, а в яких не треба.
Це вам не фізрозчин вкололи, а вакцину - імунобіологічний перепарат з купою побічок. Вакцина від сказу дуже реактогена - багато реакцій і ускладнень (в порівнянні з іншими вакцинами).
Чумачечая Весна• 1 час назад
Ответ для-Ань-
Ви ж антивакс)
А вже експертні порадити роздаєте?)
Чумачечая Весна• 1 час назад
Ответ для-Ань-
Лікар не несе відповідальності за наслідки - йому всеодно, виживе автор після вакцинації чи ні, відновиться її стан здоров´я до того, який був до укола, чи не відновиться.
А від сказу автор точно виживе?
Барабан для дорослих• 1 час назад
І вам без аналізів тварині зробили вакцину?
Бо в нас відмовили і чекали результату. Сказ такі підтвердили пізніш.
Ответ дляБарабан для дорослих
Вам пощастило. А в ситуації автора лікар використав запаси вакцин і ’покращив’ статистику вакцинованих. Можливо там термін закінчувався/закінчився. В Україні світло постійно відключають і вакцини зберігаються у відключених холодильниках - їх треба утилізувати, якщо порушені правила зберігання. Але простіше утилізувати в чуже тіло.
Галябалована• 1 час назад
Ответ для-Ань-
А мы несем ответственность? Потому нужно спросить у нас?
Ответ дляГалябалована
Тільки пацієнт (або батьки пацієнта) - той, хто підписав інформовану згоду на щеплення.
Саме Ви (не лікар!) оцінюєте перед щепленням або туберкулінодіагностикою (проба Манту) стан здоров´я дитини. Є затверджена форма інформованої згоди на щеплення. Форма № 063-2/о
«Інформована згода та оцінка стану здоров´я особи або дитини ОДНИМ З БАТЬКІВ або іншим законним представником дитини на проведення щеплення або туберкулінодіагностики»:
Ви повинні відповісти на кілька питань (поставити галочки), перше питання: «На Ваш погляд, на сьогодні Ви/Ваша дитина здорові?».
А також вказано що «Заповнена форма означає, що особа та/або один з батьків або інший законний представник дитини перед щепленням або туберкулінодіагностикою отримали повну інформацію про процедуру щеплення, туберкулінодіагностики, про протипоказання до проведення щеплення або туберкулінодіагностики, про вакцину та про можливі несприятливі наслідки.»
Форма інформованої згоди №063-2/о також має цікаве положення, в якому батьків інформують про стани, які начебто не є протипоказаннями до щеплень.
А саме:
п. 6. Прочитайте уважно, наведені нижче стани не є протипоказаннями до проведення щеплення:
• в анамнезі у особи, що щеплюється, або у кого-небудь з членів сім’ї несприятливі події після імунізації;
• в анамнезі у особи, що щеплюється, судоми; …
• в анамнезі у особи, що щеплюється, лікування стероїдами (гормональні препарати); …
• в анамнезі у дитини, що щеплюється, передчасне народження або мала вага при народженні; ...
З 11 підпунктів п. 6 процитовані чотири Є ПРОТИПОКАЗАННЯМИ ДЛЯ ВАКЦИНАЦІІ всіма або деякими вакцинами згідно переліку, затвердженому наказом МОЗ № 595 від 16.09.2011.
А саме:
Калинові вуста• 1 час назад
Ну що вам сказать, я ж вам писала вчора неспішіть, моя кума другий місяць тепер ходить полікарям після вакцини, ну як ходить, її возять, носять, в неї почались проблеми по неврології серйозні. І тепер інші лікарі їй розказують, що в нкї не було показів до вакцини, що тварина її не кусала і т. д. А чому ж тоді інші лікарі її вакцинували загадка.
Ответ дляКалинові вуста
Ніяких загадок. Просто бізнес. Деяким особам в білих халатах треба вакцинувати всіх, хто ще ворушиться. А інші особи заробляють на лікуванні/реабілітації від поствакцинальних реакцій і ускладнень.
Ніщеброди неплатоспроможні швидше вмирають.
Бодіпозітівна
• 1 час назад
Ответ для-Ань-
Дякую за ще більший напад тривожності,я і так постійно за це думаю(
Бодіпозітівна
• 1 час назад
Ответ дляБарабан для дорослих
Як довго тварина жила?Які були симптоми??
Бодіпозітівна
• 1 час назад
Ответ для-Ань-
Я зробила вакцину за свої кошти,в добробуті
Бодіпозітівна
• 1 час назад
Ответ дляКалинові вуста
Вона робила всі вакцини?не підскажете,яку саме вакцину ?(
Ответ дляКалинові вуста
Якщо ви прочитаєте український календар щеплень - ви побачите, що вакцину від сказу і просто так можна зробити (до укусів).
Тільки не примітивну табличку, а в першоджерелі - Наказ МОЗ № 595 від 16.09.2011:
Заздалегіть уколоти кілька доз вакцини від сказу рекомендують, наприклад, лісникам і особам, які працюють з тваринами.
Калинові вуста• 1 час назад
Ответ дляБодіпозітівна
Дві зробила, третю вже не робила, бо стало погано, та й тварина вижила. Яку саме вакцину я не щнаю, безкоштовна в лікарні.
Ответ дляКалинові вуста
В червні 2007 року намагались протягнути вакцину від сказу в список ’обов´язкових’ - і тоді запустили б рекламну кампанію-залякування і мамочки панікували б як можна не робити дитині щеплення від сказу, адже навколо так багато тварин, які в будь-який момент можуть покусати. Не треба чекати, треба отримати всі дози щеплення від сказу і ’спати спокійно’.
Ответ дляБодіпозітівна
Так це ваш вибір, що робити з власним тілом. Ви робите вибір, керуючись страхом, а не знаннями.
Ваше тіло багато що може витримати, але ресурси організма не безмежні і можуть закінчитись.
Оптимісти надіються, що якщо що звернуться до лікаря і лікар вилікує.
Але хороших порядних лікарів дуже важко знайти.
І навіть хороший лікар - це спеціаліст по хворобам, а не по здоров´ю.
Медичну допомогу уже замінили на медичні послуги (тобто бізнес).
Жінка з перцем• 1 час назад
Ответ дляБодіпозітівна
Автор, запамʼятайте раз і назавжди, не робіть більше нічого подібного на емоціях і
в страху