західний_діалект• вчера в 21:08

Курсы подготовки к НМТ - хуже репетиторов?

Кто готовил детей к НМТ на таких курсах?
Их много вижу - кевин, персона, setsund итд
Во-первых - насколько помогают такие курсы?
Во-вторых, если вообще не учился ребенок особо с 8 класса, так как был в стремной школе даже не европейской и вернулся, чтобы подготовиться и сдать НМТ.
Это нереально за год?
Першоклашка• вчера в 21:11
Курсы повторить, систематизировать и потренироваться. А с нуля это надо большую целеустремленность иметь и самому доучивать пропуски.

Сегодня не целуюсь• вчера в 21:12
Супер класна платформа знохаб
Але є нюанс, це лише для відповідальних дітей, які вміють вчитися і мають ціль.
Якщо дитина не хоче, лінива, має великі проблеми з навчанням, то ні.
автор західний_діалект • вчера в 21:12
Ответ дляПершоклашка
то есть на курсах вообще ничего по программе не рассказывают? все сам, а там только про структуру экзамена и все?
Качка в тапцях• вчера в 21:15
Ответ длязахідний_діалект
Повторюють всю програму, проходять щомісячно пробні нмт. Є теорія і є практичні вебінари + куратори
автор західний_діалект • вчера в 21:16
Ответ дляКачка в тапцях
тобто программу повторюють таки? Бо історію України дитина не вчила ж взагалі, а укрмову трохи
Качка в тапцях• вчера в 21:17
Ответ длязахідний_діалект
Звичайно, проходять всі теми нмт
автор західний_діалект • вчера в 21:19
Ответ дляКачка в тапцях
ви про якусь певну платформу радите?

Марс атакує• вчера в 21:28
Ответ длязахідний_діалект
Моя тоже историю не знала в отличие остальных предметов. На ютюбе за 3 дня до нмт смотрела видео, слушала. Бал норм.
Нагайна• вчера в 21:29
Про математику.
Реально чи ні - залежно від здібностей, мотивації і очікуваного результата.
Курси підійдуть вмотивованій талановитій дитині з рівнем знань вище середнього, тоді можна підтягнути до високого.
А якщо у вашої дитини такі прогалини з 8-го класу, то ефективними курси не будуть.
автор західний_діалект • вчера в 21:30
Ответ дляНагайна
Про математику.
тобто взагалі немає сенсу готуватися до нмт за рік у такому разі?
дитина не вмотивована тому що рдуг/дислексія і інши
Нагайна• вчера в 21:31
Щодо історії - достатньо просто слухати лекції на прогулянці.
Укрмова - тут все складно. Як на мене ефективніше зубрити підручник:)
Нагайна• вчера в 21:32
Ответ длязахідний_діалект
Мета здати на 100 балів чи на 190? :)
На 100 підтягнути з репетитором реально, навіть якщо чинить супротив.

А яка мета здачі нмт, якщо нема мотивації вчитися взагалі? Як вчитиметься в універі?
Нагайна• вчера в 21:33
Ответ длязахідний_діалект
Там починають все з нуля.
автор західний_діалект • вчера в 21:33
Ответ дляНагайна
Там починають все з нуля.
так?
тоді ще норм
Нагайна• вчера в 21:34
Ответ длязахідний_діалект
Та ну, ні, звісно. Там проходять програму з нуля і до максимума, але уявіть якими темпами і того, хто відстав, чекати не будуть.
автор західний_діалект • вчера в 21:34
Ответ дляНагайна
Мета здати на 100 балів чи на 190? :)

тому що закінчення школи іншої країни без типу ЗНО іншої країни не вважається Україною повною середньою освітою
а з нашим нмт - так
Нагайна• вчера в 21:37
Ответ длязахідний_діалект
а з нашим нмт - так
Це неправда.
Іноземна Повна середня освіта визнається в Україні повною серндньою освітою.

А якщо ви маєте на увазі, що вашій дитині іноземна країна не видасть свідоцтво про середню освіту, бо вона матури не здасть - це вже інше.
Нагайна• вчера в 21:38
Ответ длязахідний_діалект
а з нашим нмт - так
Для того, щоб лише зареєструватися на нмт треба мати атестат про повну середню освіту або довідку про отримання цього документу в поточному році
автор західний_діалект • вчера в 21:55
Ответ дляНагайна
ну так буде

Нагайна• вчера в 22:00
Ответ длязахідний_діалект
ну так буде
Як де ж буде, якщо він повернувся в Україну?
автор західний_діалект • вчера в 22:00
Ответ дляНагайна
сказали що це може бути атестат про закінченя закорд школи
Нагайна• 2 часа назад
Ответ длязахідний_діалект
Ви ж сказали, що дитина вже повернулася. Атестат вже є?
автор західний_діалект • 2 часа назад
Ответ дляНагайна
так, але це не атестат про середню освіту для України
це просто типа папірчик про закінчення школи
Нагайна• 2 часа назад
Ответ длязахідний_діалект
Ні, якби це був атестат про повну середню освіту, то Україна його б визнала.
На основі якого документу ви збираєтеся реєструватися на нмт, якщо у вас нема атестата?
Нагайна• 2 часа назад
Ваша дитина зараз вчиться в Україні в 10 класі?
автор західний_діалект • 2 часа назад
Ответ дляНагайна
ну тому що от так Україна визнає атестати
от наприклад сусідня Польща - дитина закінчує старшу школу, АЛЕ не здає матуру(ЗНО), приїздить в Україну...і все. В неї немає середньої освіти
А навпаки - українець закінчує школу, не здає НМТ - а просто їде з атестатом в Польщу...і шо? вступає спокійно за атестатом
автор західний_діалект • 2 часа назад
Ответ дляНагайна
ні
Нагайна• 2 часа назад
Ответ длязахідний_діалект
Наскільки я знаю, матура це випускні іспити і логічно, що без них в Польщі це також папірчик про закінчення школи, а не атестат.
автор західний_діалект • 2 часа назад
Ответ дляНагайна
канешно не
які випускні іспити??
Це ЗНО як у нас було - для вступу у ВНЗ
Чи у нас НМТ і ЗНО це випускні іспити??
Нагайна• 1 час назад
Ответ длязахідний_діалект
канешно не
які випускні іспити??
Це ЗНО як у нас було - для вступу у ВНЗ
Чи у нас НМТ і ЗНО це випускні іспити??
До війни зно були одночасно випускними і вступними іспитами і виставлялися в атестат.

Так ви так і не написали на основі якого документу збираєтеся реєструвати дитину на нмт? Польського атестату нема, ви самі написали, що це папірчик про закінчення школи. Українського атестату нема.
Так на основі якого тоді?