75В• 21 мая в 13:42
Електронна книга
Хочу купити електронну книгу, хто користується, порекомендуйте будь ласка, на що звертати увагу. Якими ви задоволені?
freedom_2015• 21 мая в 13:47
якщо тільки купувати то бажано на андроїді ,онікси всякі чи покетбуки.Бо книгарні через свій застосунок книги продають і на амазон кіндл не встановити
freedom_2015• 21 мая в 13:47
якщо книги з тг ,купувати вибірково тільки то краще за амазон для мене нема
Реанимация• 21 мая в 13:48
У мене стара покетбук, 18 років. Все влаштовує:)
А зараз є купіща нових функцій, ще кращі.
Тільки обирайте таку, на яку закачується текст в FB2, щоб читати без інтернета і конвертації в інші формати.
freedom_2015• 21 мая в 13:50
Ответ дляРеанимация
амазон не читає цей формат ,жодних проблем нема ,бо епаб і мобі є скрізь формати .Нічого не конвертую
Реанимация• 21 мая в 13:51
Ответ дляfreedom_2015
Не спкц по амазону, можливо. Покетбук дуже універсальний, читає все.
freedom_2015• 21 мая в 13:54
ви має визначитись з головним ,де будете брати книги ,ціна яку готові заплатити і розмір більший -менший .Якщо бюджет мінімальний то можна на олх бу амазон взяти для початку ,моя працює звідти вже 4 роки інтенсивно і перейшла до сестри ,тепер в мене нова і теж цієї марки .Якщо ціна неважлива і плануєте купувати всі книги то я би обрала онікс
ЯниЯ• 21 мая в 14:47
Ответ дляРеанимация
У меня тоже была очень старенькая киндл, все устраивало. А сейчас новая. Ну, это ж земля и небо.