Бесконечность-не предел• Изменено 21 мая в 17:10
Літо в Києві
В кого діти залишаються в місті? Які плануєте для них розваги на канікулах? Доньці 12 років. Проводити час на вулиці немає з ким. Самій не цікаво. Ломаю голову як організувати її досуг, щоб літо пройшло цікаво і не в телефоні.
Бесконечность-не предел
• 21 мая в 19:44
Ответ дляЙосип_молодий
Та все те саме, що і в місті. Книги можна читати і вдома на дивані, гамак для цього опційний. І, доречі, незручний.
Я до тгго, що на свіжому повітрі )
Бесконечность-не предел
• 21 мая в 21:50
Ответ дляЙосип_молодий
Ніяк не уявляю. Постійно бачу. А я в колективі ви знайомитесь? Ьак само підлітки знайомляться. Всі ці ’компанії’ уявіть собі не перезгайомились на площадках до шести років. І постійно формуються, нові лютий прекрасно приходять в вливаються, так само ’відвалюються’. Звичайна дифузія людей в природі. Прямо таки... Не познайомляться в дворі...
Ви уважно читали, що я писала?
Що саме ви бачите постійно?
Скільки в вас вдома підлітків? Скільки з них готові вийти насамоті на вулицю і підійти до компанії знайомитись?
Вони знайомляться в різних колективах. Хтось в школі, хтось на гуртках, потім один приводить одного, інший іншого і т.д. Вот реально, ваш підліток може, як мені тут написали, вийти на вулицю сам і познайомитись з компанією? Як ви собі уявляєте конкретно таку картину, яку мені запропонували? Я добре знаю, як знайомляться підлітки, бо є мамою такої дитини, яка дуже легко вливається в різні колективи і сформовані, і нові. Вона добре спількується з усіма. Але ’вийти на вулицю і знайомитись’ це справжнісінька тупість. Яку не робила б ні я, ні моя дитина.
Що саме ви бачите постійно?
Йосип_молодий• 21 мая в 21:54
Ответ дляБесконечность-не предел
Ви уважно читали, що я писала?
Що саме ви бачите постійно?
Один підліток. Може. Взагалі без проблем. Постійно з кимось знайомиться. ’На вулицю’ це куди? Посеред Хрещатику перехожих за руки у вашій уяві хапати? Так це зовсім інакше відбувається. Не всі ж дикі, більшість нормальні. Нормально спілкуються, нормально знайомляться. Мамка за ручку не водить.
Йосип_молодий• 21 мая в 21:56
Ответ дляБесконечность-не предел
Я до тгго, що на свіжому повітрі )
Угу. Вдень мухи, ввечері комарі))) ви надто ідеалізуєте ’свіже повітря’. Його, доречі, в парку теж навалом - іди і дихай, але воно не цікаво дітям у такому віці
Бесконечность-не предел
• 21 мая в 21:59
Ответ дляЙосип_молодий
Ще раз. Як? Одна справа гуляють в компанії, хлопці катаються на самокатах, великах, скейтах. Звичайно в цій среді відбувається знайомство. Сидить біля будинку компанія. Він один взагалі нікого не знає в дворі. Вот просто візьме і підійде до них? Ну що за бред ви мені заливаєте 😅
Бесконечность-не предел
• 21 мая в 21:59
Ответ дляЙосип_молодий
Моя дуже любить парки ) і музеї 🤣🤣 і екскурсії 😅 і страждає, що подружка поїхала, вони цілий день на вулиці тусили раніше.
Йосип_молодий• 21 мая в 22:57
Ответ дляБесконечность-не предел
А чому не підійде. Сидить в дворі компанія, її туди з камчатки занесло? Вони живуть поряд або прийшли в гості до того, хто живе в будинку. Це вже спільна тема, а не ’випадкові люди’. Так, спостерігають за компанією, визначаються, чи воно взагалі треба і ’привіт, а ви тут живете’? А ми переїхали, а в якій школі, а де... Дивно пояснювати очевидні речі. Чи де взялась компанія ’з якою гуляють і хлопці караються на скейтах’. Теж з камчатки приїхала? Таке аби що. Ви ніби тих підлітків по тв бачили. Поки мамця не познайомить, так і будуть за спідницею стояти, звісно))) чекати на компанію на скейтах)))
Бесконечность-не предел
• 21 мая в 23:00
Ответ дляЙосип_молодий
🤦♀️ ясно
Ви теж так до людей чіпляєтесь? 😅
Йосип_молодий• 21 мая в 23:08
Ответ дляБесконечность-не предел
🤦♀️ ясно
Ви теж так до людей чіпляєтесь? 😅
А ви зовсім бирюк? Зовсім з сусідами не знайомі? Чи ’то інше’ і вас відповідально познайомили в осбб відповідальні представники. А до того ви і не вітались, видать, щоб ’не чіплятися’. Сюр якийсь...
Бесконечность-не предел
• 21 мая в 23:18
Ответ дляЙосип_молодий
Звісно спілкуюсь і звісно не лізу в їх компанії і на дружбу не напрошуюсь🤦♀️ і час з ними не проводжу. Це ж очевидно 🤷♀️
Але я бачу, що виховання пройшло мимо вас, бо ви вже вдруге або втретє намагаєтесь образити мене та дитину. )
Тому також очевидно, що погляди адекватних людей вам не зрозумілі. Тому нехай ваш підліток вештається з ким завгодно і де завгодго, якщо ви підтримаєте ось таке ’знайомство’ з невідомими компаніями на вулиці. А мені свої неадекватні погляди нав´язувати не потрібно. І так вам, для справки. Для дівчини 12 років це може бути навіть небезпечно, якщо компанія невідома.
Йосип_молодий• 21 мая в 23:24
Ответ дляБесконечность-не предел
О, ваші сентенції про моє виховання, звісно, найвищий прояв вихованості). Коментарі про адекватність чужих поглядів, очевидно, з того ж розділу. Навіщо вас ще й мені ображати то...
Бесконечность-не предел
• 21 мая в 23:32
Ответ дляЙосип_молодий
О, то що ж вас зачепило? Ви побачили хоча б одне образливе слово?
І ще вам для справки, замислитись на майбутнє
Дитині 12 років. У цьому віці діти ще не вміють нормально оцінювати людей і небезпеку, зате дуже хочуть “влитися” в компанію й бояться виглядати смішно або сказати “ні”. Незнайомі підлітки — це не “милі друзі за інтересами” за замовчуванням. Там може бути булінг, приниження, алкоголь, дурні “приколи” та старші хлопці, які прекрасно бачать наївну дитину.
Тупість брати на себе відповідальність і радити відправити ’знайомитись’ в невідомі компанії чужу дитину та запевняти,що “нічого не станеться”. Ніхто не знає, хто саме трапиться на вулиці. Нормальні батьки думають про безпеку наперед, а не після того, як уже щось сталося. Ми ж не відпускаємо дитину сісти в машину до чужих людей просто тому, що “може вони нормальні”. Тут той самий принцип.
Навіть якщо 99 разів усе буде ок — достатньо одного разу, щоб потім розгрібати наслідки все життя. Це вже не милі діти 8-10 років. Я б і вам радила знати з ким проводить час ваш підліток, щоб потім не плакати, але мої поради вам точно не потрібні ))
Йосип_молодий• 22 мая в 08:27
Ответ дляБесконечность-не предел
Ви зачепили. Недолугими інсинуаціями. Послати прямо чи дорогу знайдеш? Та знайдеш, часто ходиш же.
ПС. Опус не читала і не буду, букви не трать, вихована .
Бесконечность-не предел
• 22 мая в 09:13
Ответ дляЙосип_молодий
🤣🤣 оо, ну це міняє справу.
В одному повідомлення вся ваша сутність.
І вам гарного дня