Кили и Манджаро• 22 мая в 13:16

Що ви додаєте в тушковану капусту, щоб вона була смачна, а не як їжа з їдальні?

Асталависта бэйби• 22 мая в 13:17
Теж цікаво

Конотопська відьма• 22 мая в 13:18
Майоран/ктмін/червону сечовицю
неДоЖиру• 22 мая в 13:19
Мясо
Плакулька• 22 мая в 13:20
Обсмажую почерьовок, на ньому тушкую капусту (квашену). Або без нічого тушкую квашену капусту і подаю її з рулькою.
из_под_тишка• 22 мая в 13:20
Мисливські ковбаски
Баба_Воля• 22 мая в 13:21
Лимонний сік, кмин
Аноним_1859• 22 мая в 13:22
Фарш

Тепличная• 22 мая в 13:22
Сливки домашние, много морковки, для остроты - домашнюю аджику
Пані_Халепа• 22 мая в 13:23
Я не люблю жирну капусту, тому беру м´ясо нежирне, підсмажую, морка+цибуля теж туда, томат хороший обсмажується вкінці, обов´язково трішки цукру добавляю, як обсмажується томат. Капусту кидаю туда, якщо стар, то тушу довго і нудно, молода швидко,лавровий лист, перчик
Ухахайкина• 22 мая в 13:23
На велику сковорідку 28 см, 2 шт чорнослива і 2 гвоздики
Ухахайкина• 22 мая в 13:24
Ответ дляПлакулька
Квашена капуста, завжди м´якша при тушкуванні.
Мамкиня доця• 22 мая в 13:28
Отдельно тушу капусту и отдельно карамелизую лук с морковью и томатом.Потом эту зажарку добавляю в капусту,добавляю по вкусу соль,укроп,зелёный лук,сметану.
Sugar suka• 22 мая в 13:28
Туда шо не додай, то не їжа
Голена блондинка• 22 мая в 13:28
Просто жарю ее, только соль - идеальная капуста!
Може ще третю?• 22 мая в 13:32
по-перше - обсмажую капусту. сіль/цукор, пережмакала рукою, віддавила воду і на мін.кількості олії обсмажила. Не додаю томатної пасти, не люблю червону капусту.
капусту тушу з обсмаженим м’ясом, цибулькою і тертою морквою

а взагалі раджу спробувати смажену капусту з цибулею і морквою) з мілко нарізаною вареною курячою печінкою - готую в якості холодної закуски
Сонечко• 22 мая в 14:06
Люблю тушить именно квашенную капусту . Делаю зажарку из лука и моркови , Потом под конец готовки добавляю сметану , чернослив , охотничьи колбаски и в самом конце немного чеснока . Вместе с солью и перцем добавляю сахар по вкусу .
Жертва интернета• 22 мая в 14:50
Мясо
бифидобактерияЖоржик• 22 мая в 15:45
Мені смачно просто тушкована і трохи копченої паприки.
Мастер Клас• 22 мая в 15:50
Лук, томаты, чеснок, перец чили.