Муууумие• 22 мая в 14:27

Стала часто замечать что у провизоров ОКР. Например сегодня женщина решила

открыть запечатанную упаковку и пересчитать кол-во таблеток))))
Я то со своим ОКР специльано взяла целую упаковку, чтоб не перемывать блистеры (если покупать поштучно), а она решила открыть полностью запечатанную коробку и пересчитать точно ли то кол-во в упаковке)))
прошу заметить, это не обычная упаковка)
Стриптизерка• 22 мая в 14:28
Они прохавали аферистов, что не додали типа пластинку им и идут ругаться

Крим мій• 22 мая в 14:30
Так вам и надо
Не заздріть тьоті• 22 мая в 14:31
Так будете теперь перемывать или нет?)
Ні за холодну воду• 22 мая в 14:34
Все правильно, вона під камерами показала, що усі блістери на місці. Це не ОКР, а досвід
автор Муууумие • 22 мая в 14:34
Ответ дляНе заздріть тьоті
Так будете теперь перемывать или нет?)
спиртом протерла)
Ні за холодну воду• 22 мая в 14:40
Я позавчора купувала млинок для комбайну, там 4 скляні баночки. Я не збиралась нічого перевіряти, запаркувалась погано, тому поспішала. А продавець каже: чекайте, я перевірю, я кажу: та не треба, все Ок. Але ні, не Ок, поки не відкрив кожну баночку під камерами і не перевірив - не відпустив. І це правильно, бо я могла десь по дорозі ту коробку впустити чи ще щось, а потім сказати, що мені такі продали (бо я би і сама не знала, де вони розбились), а так все чітко: на камерах видно, що усі баночки мені віддали цілі
freedom_2015• 22 мая в 14:45
провізор страхує себе ,до окр це не відноситься .А вам все одно перемивати треба ,бо купа людей на виробництві то чіпала руцями своїми

Борисфенка• 22 мая в 14:49
Я б в таку аптеку більше не ходила.
В пачках печива кількість печеньок ще не перераховують?
На упаковці написано - 30 штук, це виробник гарантує і кількість, і якість.
Маразм.
Гербарія сушу• 22 мая в 14:53
Ответ дляБорисфенка
Я б в таку аптеку більше не ходила.
Маразм.
Вы неправы. Иногда посетитель просит продать одну пластину, к примеру, из трех. Поэтому провизор проверяет сколько в упаковке в наличии.
freedom_2015• 22 мая в 14:55
Ответ дляГербарія сушу
а інший фармацевт забуває відмітити ,що не повна .А ще ,якщо вірити тіктокам провізорів ,то багато людей дурять заявляючи що була не повна упаковка .Простіше перевірити ніж сплачувати з власної кишені
Гербарія сушу• 22 мая в 14:57
Ответ дляfreedom_2015
Раньше пометить неполную упаковку для провизора было на уровне подкорки) Сейчас просто отмечать не обязывают. Поэтому лучше перебдить, чем потом разбираться.
Борисфенка• 22 мая в 14:57
Ответ дляГербарія сушу
Тобто провізор нездатний побачити, що коробка міцно заклеєна?!
Гербарія сушу• 22 мая в 14:58
Ответ дляБорисфенка
Не все упаковки крепко заклеивают. Кроме того упаковка может быть заклеена с одной стороны, а вскрыта с другой.
Борисфенка• 22 мая в 14:59
Ответ дляГербарія сушу
А ви коли каву в стіках в супермаркеті купувати будете, на касі також розпакують коробку і перерахують?
О, до речі, сьогодні купувала чай в пакетиках, в коробці 100 штук, на касі не розпаковували чомусь
Гербарія сушу• 22 мая в 15:03
Ответ дляБорисфенка
Не покупаю кофе в стиках, поэтому ничего не могу сказать по этому поводу. Ну и как бы разница в цене на кофе и некоторые медикаменты весьма существенна. Проверка упаковки была всегда. Я работаю в аптеке с 1986 года.
Борисфенка• 22 мая в 15:06
Ответ дляГербарія сушу
Перевірка упаковки на цілісність не означає, що треба розпаковували коробку.
Я впевнена, що станки для гоління ви купуєте, ніхто не розпаковує коробку з трьома станками і не перераховує.
freedom_2015• 22 мая в 15:07
Ответ дляГербарія сушу
мої співчуття вам ,тут одну противну в чаті важко витримати ,а у вас їх сотні таких за день
Гербарія сушу• 22 мая в 15:10
Ответ дляБорисфенка
Не пытайтесь сравнивать несравнимое) Продавая лекарство за 700 гривен, лучше убедиться, что все в наличии. Есть некоторые посетители, которые пользуются тем, что ты не просмотрел все ли конвалюты в наличии и могут потом тебя довести до инфаркта и штрафа, доказывая что там не хватает нескольких таблеток. И это не единичные случаи.
Гербарія сушу• 22 мая в 15:10
Ответ дляfreedom_2015
Я уже нарастила броню)

Борисфенка• 22 мая в 15:12
Ответ дляГербарія сушу
А якщо ви купуєте духи за 7 000 гривень чи фарбу для волосся за 700 гривень, їх також розпакують?
При чому тут ціна?
Продавець може переконатися, що коробка ціла, нерозпакована, але з якого дива розпаковували у мене на очах? Я б відмовилася.
Пишу_граммотно!• 22 мая в 15:14
всруся, а не покорюся. ви б хоть припіздь свою не виказували
Гербарія сушу• 22 мая в 15:17
Ответ дляБорисфенка
При чому тут ціна?
Ваше право. Можно поступить по другому. Вы оплачиваете упаковку лекарства и сразу открываете, чтобы проверить все ли на месте. Вы не поверите, но иногда бывает и прокол производителя. Мне попадались и 30 таблеток вместо 20, и 30 вместо 50. И это в заклеенных упаковках.
freedom_2015• 22 мая в 15:17
в мене в руках зараз упаковка пігулок за 1500 грн,вона не заклеєна з жодного боку і від того ,чи відкриють її, чи ні мені не тепло, ні холодно
Борисфенка• 22 мая в 15:20
Ответ дляГербарія сушу
Дивні виробники, мені таке ніколи не траплялося.
Залишуся при своїй думці - продавець не має права розпаковували коробку, на якій зазначена кількість.
Гербарія сушу• 22 мая в 15:35
Ответ дляБорисфенка
Если бы вы проработали в аптеке 40 лет, вы бы и не такое видели) Недолитые жидкости, пустые флаконы, пустые конвалюты (то есть там вообще нет ни таблеток, ни капсул), пустые упаковки. Поэтому даже если провизор при вас не проверит, проверяйте сами не отходя от прилавка.
Борисфенка• 22 мая в 15:36
Ответ дляГербарія сушу
Так, перевірю сама. Або якщо не перевірю, це буде моя власна помилка, бо ліки не повертаються і я про це знаю.
Бавовна• 22 мая в 15:44
На меня вчера в аптеке наорали, что я себе за свои деньги покупаю ибупрофен 200. Это типо детская доза и мне нужна взрослая 400. А еще я дура , что не хочу брать импортный в пять раз дороже, а беру наш . Мой шок был в шоке.
дожену і ощасливлю• 22 мая в 15:45
Ответ дляМуууумие
спиртом протерла)
И у кого это окр?
freedom_2015• 22 мая в 15:47
Ответ дляБавовна
жах ,але я на днях поклала дитину в лікарню і мені пояснював лікар ,що доза ібупрофену 400 для моєї дитини 16р ,тому погано збивали ми і довго .А я все життя і собі так робила
дожену і ощасливлю• 22 мая в 15:49
Ответ дляБорисфенка
При чому тут ціна?
Ну и ушла бы как дура без таблеток 🤷‍♀️ думаете, кто-то бы расстроился? Да провизору пофиг, у него есть инструкция руководства и остальное его не волнует,