СолодкаБулочка• 22 мая в 17:33
Вы читали Война и мир?
Именно прочитали полностью?
Нам в школе задавали на лето - никто не прочитал даже отличники. Там такая муть на 2 тома , кто придумал, что детям это интересно?
А вы прочитали? И как впечатление?
Сижуревувшоке• 22 мая в 19:31
Ні,не змогла,для мене воно нечитабельне) в той час були вже стислі версії і твори готові
БезПаспортаНеПродаю• 22 мая в 19:35
Ответ дляЕдинорог_помог
Читала повністю влітку якраз. Не сподобалося зовсім.
Але Тихий Дон ще занудніше і теж був у програмі.
Моє щастя, читаю я швидко. Такі твори на 2-3 дні під час канікул.
У нас Поднятая целина была в программе, а не Тихий Дон. Тихий Дон еще ничего.
Кавуся• 22 мая в 19:57
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Це коли таке було у програмі шкільній?
БезПаспортаНеПродаю• 22 мая в 19:57
Ответ дляКавуся
Це коли таке було у програмі шкільній?
У 80-х.
Кавуся• 22 мая в 19:58
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
У 80-х.
З літератури? Ви точно нічого не плутаєте?
БезПаспортаНеПродаю• 22 мая в 20:00
Ответ дляКавуся
Ну так, з російської літератури. Здається у 8 класі. А що, хіба могли Шолохова по якомусь іншому предмету вивчати, якесь дивне питання у вас.
Кавуся• 22 мая в 20:02
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Такий твір у 8 класі?ну можливо.
БезПаспортаНеПродаю• 22 мая в 20:04
Ответ дляКавуся
Такий твір у 8 класі?ну можливо.
Тоді базова освіта була не 9, а 8 класів. Після 8 класу я в технікум вступала. А це точно ще в школі вчили, тому й думаю що в 8 класі, навряд чи молодше.
КонФФетОшка• 22 мая в 20:10
ми, здається, ’Підняту цілину’ вивчали побічно від ’Тихого Дону’, бонусом, і ще ’Донські оповідання’, це середина 90-х, а клас, мабуть, одинадцятий був
Кавуся• 22 мая в 20:23
Ответ дляКонФФетОшка
Оце і я так думаю. Більш схоже на реальність
Ух яка ж Я• 22 мая в 20:28
Читала полностью в школе. Та книга, которую никогда не буду перечитывать, как и всех толстовских.
Жена брата Админа• 22 мая в 20:33
Ответ дляМандолина Бу
Читала. Несколько раз. Каждый раз что-то новое для себя открываю. Люблю перечитывать любимые книги.
2 тома?)
Я как раз 2 и прочла, потом плюнула и посмотрела фильм. Это при том, что я отличница была. Такой нудятины даже я не вынесла. И не жалею, что не стала себя мучить еще двумя томами
ЦібаФу• 22 мая в 20:39
Ответ дляПульт от линолеума
мені здається там більше томів... така нудотина беееее.
Люблю наукову літературу... Для мене худ. література в школі була ’пекельним борошном’. Ще іноземну можна було якось витримати, але українська - суцільні страждання якихось селянок ’катерин’, ’хто не помер, той втопився’... Розумію - яке життя було такі і сюжети, але ж яка марудна класична укр література....
Війна і мир це не укр літ
БезПаспортаНеПродаю• 22 мая в 20:41
Ответ дляКавуся
В 90-ті можливо. Але ж не в першій половині 80-х. В Піднятій цілині акцент на образ комуніста, колгоспи, колективізацію. Саме таке й вивчали в першу чергу. Как закалялась сталь, Молодая гвардия, Повесть о настоящем человеке и т.п. Забивали голову пропагандой с детства.
Кундалина• 22 мая в 21:02
читала лет 40 тому, вроде 4 тома) описание тех битв опускала)
Сериал хороший британский
Этожзвяздаяегообожаю• 22 мая в 21:37
Читала в школе, первая книга которую прочитала в школе с удовольствием. Прочитала за неделю.
МояХатаЗкраю• 22 мая в 21:43
Не осилила. Читала только часть про мир, про войну пролистывала. Никогда не было интересно читать про войну
МояХатаЗкраю• 22 мая в 21:44
Ответ дляЕдинорог_помог
А я обожаю Тихий Дон. И читать, и смотреть
Единорог_помог• 22 мая в 21:46
Ответ дляМояХатаЗкраю
На колір і смак...
Моїй однокласниці, наприклад, Достоєвський подобається, а я взагалі його не можу читати.
Єдиний автор, кого я не читала із програмних.
На привозе• 22 мая в 21:47
Ответ дляЕдинорог_помог
Мені Енеїда не сподобалася.
Григір Тютюнник ’Вогник далеко у степу’ раджу. ’Диво’ Загребельного.
Я поки із давньої української літератури пас.
Точу зуби поки на Кіндрука.
Згадала, сподобались ще Прапороносці, на літо задали прочитати. Я їх десь за 3 бахнула. А під час навчального року програму змінити і ми замість Прапороносців читали Собор. В 3 рази меньше тексту, а така дребєдєнь. Ще й потім той Собор на екзамені був.
Точу зуби поки на Кіндрука.
Пульт от линолеума• 22 мая в 21:46
Ответ дляЦібаФу
Війна і мир це не укр літ
я вже відповідала про це, не душніть....
МояХатаЗкраю• 22 мая в 21:48
Ответ дляЕдинорог_помог
На колір і смак...
Он для меня сложный. И скучный. Но надеюсь когда-нибудь осилить Преступление и наказание
в школе не осилила нормально. Стоит на полке - ждёт своего часа)
Глаза_в_3_карата• 22 мая в 22:09
Я читала повністю, я взагалі все читала повністю, бо дуже любила читати. Війна та мир, Анна Кареніна, Злочин та покарання - це все було прочитано раз ’бо треба’ і забуто відразу після здачі тем та заліків. Дуже дуже дуже затягнуто, повільно, нудно. Скоротити чотири тома до одного - і було б більш менш терпимо.
Жена брата Админа• 22 мая в 22:19
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
1 книгу? Это было какое-то сокращение? А в чем удовольствие? Я просто книгоман, но даже опытные литературоведы считают, что Война и Мир нечитабельна, и точно не для удовольствия
Жена брата Админа• 22 мая в 22:22
Ответ дляМояХатаЗкраю
А зачем себя заставлять читать то, что неинтересно? У вас, как у читателя, есть выбор, что читать, не ориентируясь на обязаловку или моду