Я на хвилинку• 22 мая в 18:06
Юбка брать или нет? Синсей
Как выглядит со стороны? Норм или стрём? Чёрный топ гпт попросила поставить, с ним вроде лучше.
Я на хвилинку
• 22 мая в 18:09
Ответ дляAnnaOst
Я б взяла. А який склад?
На дотик як звичайна авовна, але навряд 100%. І кармани є))
Я на хвилинку
• 22 мая в 18:10
О, блін, дякую всім) навіть не думала, шо скажуть брать😂тут постійно засирають одяг 😂
Кручу хвости• 22 мая в 18:10
Ответ дляЯ на хвилинку
шо по грошах?
мадамГрицацуева• 22 мая в 18:13
Ответ дляЯ на хвилинку
Так вам очень хорошо
Н@Диете• 22 мая в 18:15
вам класно и ваш стиль супер и босоножки и топ)обычно такие юбки не на всех сидят и чаще превращают в теть
Миссис Буркул• 22 мая в 18:15
Клас! Беріть. Чудова літня спідниця, тим паче у Вас гарна фігурка.
Я на хвилинку
• 22 мая в 18:16
Ответ дляЗабрала і не сказала
Плечи круто раскачали
Стараюсь😊😊😊
Я на хвилинку
• 22 мая в 18:17
Ответ дляОмлетик
В Вас такі розкачані плечі і біцепси
🤯
В зал хожу😁
Н@Диете• 22 мая в 18:19
Ответ дляЯ на хвилинку
В зал хожу😁
вы меня смотивировали)))схожу тоже, хоть хотела сегодня отсидеться дома)))
Забрала і не сказала• 22 мая в 18:21
Ответ дляЯ на хвилинку
Стараюсь😊😊😊
А сколько уже занимаетесь?
Морожена_курка• 22 мая в 18:23
Мені така сподобалася по якості і симпатична на літо під однотонні топи, майки, тканина гарної якості, бавовна 100%, в міру цупкенька.
Омлетик• 22 мая в 18:33
Ответ дляЯ на хвилинку
В зал хожу😁
То Ви підіймаєте штанги?як так сильно могли накачатись плечі і руки..просто мені якось на вигляд біцепси переважають груди:(
Я на хвилинку
• 22 мая в 18:34
Ответ дляAnnaOst
Таааак, мені таку теж треба
. Автор, а який у вас зріст?
158, розмір XS на мені
Угги_в_горошек• 22 мая в 18:34
Симпатична спідниця. Сьогодні була в магазині щось не бачила таку, тай взагалі щось новинок мало останнім часом. А як вам шльопанці? Я такі замовила коричневі от ще думаю чи треба вони мені.