Голена блондинка• Изменено 22 мая в 20:03
А вы все не можете «войти в АйТи»
Блин, требуют какое-то описание. Хорошо. В Украине наняли сотни джуниоров с начала года. А вы все не можете «войти». Все, описала.
Статус Ква• 22 мая в 20:54
Ответ дляГолена блондинка
А скільки вам років? В мене був чоловік тімлід там ПС також - обидва обожнювали мене. Колись я просила їх про рекомендацію - вони під час бомбардування зідзвонювались з рекрутерами і розказували, яка я молодець.
43, тімліду 24 ))) там ще юношеський максималізм присутній і недостаньо софт скілів.
Статус Ква• 22 мая в 20:54
Ответ дляКлин_Кляйн
Ви перевчились на щось з іт?
Я з чогось перевчилась на іт )
Статус Ква• 22 мая в 20:56
Ответ дляГолена блондинка
Шукайте щось ще. Але спочатку допрацюйте до року. Також якщо в вас нормальний RM - можна змінювати проєкт.
Там все складно, сама компанія не фонтан, чисто для старту супер, я там багато чому навчилась, але зараз досягла максимуму що можна взяти.
Голена блондинка
• 22 мая в 20:56
Ответ дляСтатус Ква
А, ну тоді зрозуміло. Ще й дівчина. Мені було 28. Так, може таке бути. Забити, напрацювати досвід та валити.
Голена блондинка
• 22 мая в 20:57
Ответ дляСтатус Ква
То це Епам? Чи якась менша?
Статус Ква• 22 мая в 20:58
Ответ дляГолена блондинка
Такий і є план. Нажаль життєва ситуація не давала змоги перейти в графіку раніше, зараз є час, можливість, але мене бракують із за віку. В Україні ейжизм той ще.
Статус Ква• 22 мая в 20:59
Ответ дляГолена блондинка
То це Епам? Чи якась менша?
Ні, це взагалі igaming
Голена блондинка
• 22 мая в 21:08
Ответ дляСтатус Ква
Ні, це взагалі igaming
А не розглядали переїзд за кордон з часом? Тут ейджизму немає. Для розуміння як росла моя зарплатня - почала з 600 доларів, потім 1850, потім за кордоном 4500, потім 8000, зараз вже 15000. В мене 5 років досвіду.
Статус Ква• 22 мая в 21:10
Ответ дляГолена блондинка
Ні, не роздивляюсь, бо в мене тут родина. Чоловік невиїзний, дитина в школу ходить.
А ви молодець, красотка. В якій сфері реалізувались?
Голена блондинка
• 22 мая в 21:14
Ответ дляСтатус Ква
Розробник. Доволі швидко доросла до ліда саме через вік та софт.скіли. Не спишіть, подумайте - може з часом. Тут з цим набагато легше - якщо звик важко працювати та голова на місці - тут можна отримати дуже швидкий ріст. І це в мене не топова ЗПшка. Знаю особисто людей, які працюють principal інженерами і мають майже мільйон на рік.
Голена блондинка
• 22 мая в 21:19
Ответ дляСтатус Ква
Голена блондинка
• 22 мая в 21:19
Ответ дляСтатус Ква
Круто. Приємно читати такі історії. Бажаю вам дорости до мільона
Дякую! Вам теж бажаю швидкого росту!
Оскорбляю всячески• 22 мая в 22:20
Ответ дляГолена блондинка
Автор, можна коротко про Ваш шлях до цього? І розробник саме чого і на чому? Яка англійська була на старті?
Каляка маляка• 22 мая в 22:21
Ответ дляГолена блондинка
Ну от чого ви йорничаєте. Вона ж вчилась на це.
Курсы не считается
Каляка маляка• 22 мая в 22:22
Ответ дляСтатус Ква
В мене так4 відчуття, що тімлід записала мене в ’дибіли’ із за віку, дуже зверхнє ставлення. До дівчат, які молодше мене значно інше ставлення, вирішила допрацювати 7 міс і шукати щось інше, бо розвитку там не буде. Але я всеодно рада, бо це краще ніж сидіти вдома.
Тим лид прав