Само_достаточная• 23 мая в 12:59
Як вам така сукня на випускний?
Чавонадо• 23 мая в 13:52
Ответ дляСамо_достаточная
Так я ж це також врахувала, ціна, порівняно зі стартовою гуд. Але може застаріла модель?
У дочки спросите
Друг бобер• 23 мая в 14:36
Ответ дляСамо_достаточная
Типаж з донькою схожий, але зріст значно менший. Ладно, тема для розмов вичерпана, дякую всім, хто брав участь в обговоренні.
На меншому зрості воно не буде так гарно дивитися, втратяться пропорції
Я матуся, мені можно• 23 мая в 15:05
Ответ дляДона Ко Ко
Не могу поверить, что вы не троллите, эти пуговицы, будяки на плечах..
Будяки
Пффф 100%• 23 мая в 15:15
Мне никак, а что выпускница говорит? Ей нравится? Если она выбрала, то норм, если мама-это кринж
Само_достаточная
• 23 мая в 15:41
Муркошечка• 23 мая в 16:38
Ответ дляСамо_достаточная
Здрасті, донька хоче брендове плаття, чого не можна виконати її бажання на закінчення школи?
Беріть оце
Муркошечка• 23 мая в 16:41
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Я думала это есть изюминка, а это оказывается неудачность)
Ця ’ізюминка’, на безгрудій виглядає, якна вагітну шито
Муркошечка• 23 мая в 16:44
Ответ дляТеща дочки
Про яку суму йшла мова?))
А я не зрозуміла звідки знатимуть ціни? Чи всі мають прийти з цінниками на шиї замість кольє?
Муркошечка• 23 мая в 16:46
Ответ дляСамо_достаточная
Ось більш детальніша вишивка, але там сукня має чорний низ, колір трохи квітів відрізняється
Ну, якось отакі погони на тендітних плечах юнок....щось не те
Само_достаточная
• 23 мая в 17:24
Ответ дляМуркошечка
Беріть оце
Це таке Вам подобається чи продаєте?
Тримбулька• 23 мая в 17:45
Ответ дляБлакитна устриця
В шоке с комментов, «будяки какие-то»… платье офигенное, интересное, вышивка, цветовая гамма, сразу видно уровень, еще когда не принесли марку
Зато атласный блестящий ужас из штор вовсю расхвалят
уровень ’городская сумасшедшая’?
Кусюче сонечко• 23 мая в 19:52
Ответ дляМуркошечка
Да там две подружки-конкурентки были, одна другой позавидовала. На собрании той маме так и сказали, что никто ее спрашивать не собирается, за сколько покупать платье, пусть дочку на землю опустит.
Цідило правди• 23 мая в 20:15
Ответ дляСамо_достаточная
Чого дуже старомодна?
топорно сшита. Как на куклу, только большего размера
ЖующаЯКонфету• 23 мая в 21:44
Ответ дляСамо_достаточная
Чого дуже старомодна?
Все від дівчини залежить, від фігури, типажу. Длякогось баба на чайнику,а хтоссь буде шикарно виглядати
Тримбулька• 27 мая в 19:40
Ответ дляСамо_достаточная
Ні, я ж пишу, що це не ходили, сьогодні побачили зранку на сайті, сподобалось, вирішила запитати. Але бачу, що не зайшло. До речі, плаття в моїх попередніх темах від Ванг Фен теж засміяли.
может сами выбирайте, раз у вас вкус такой... специфический?