Оченьценная• сегодня в 14:20

Дівчата, хто народжував улітку

що стало в пригоді мамі й дитині в спеку вдома та на виписку?
СкрипяСердцем• сегодня в 14:20
Улитку? 🤔

Ні грама• сегодня в 14:22
Я дитину людини народжувала)
’Ні грама’ ікри 😁
МУСЯкомарова• сегодня в 14:20
Мы здесь людей рожаем, а не улиток
Герцогиня• сегодня в 14:22
Кто метал икру? Так правильней спросить. ’Улітку’ это ’летом’, скорее всего.
СкрипяСердцем• сегодня в 14:23
Ответ дляГерцогиня
Ваш первый вариант был самый смешной, зря редактировали
Мстящий за Зайца• сегодня в 14:23
Хотіла народити сома, але довелось робити кесарський.
ФсеСама• сегодня в 14:24
Нічого такого незвичного.В пʼятницю народила,в суботу виписали.Візок я купувала вже потім,після виписки.Не далеко був магазин чікко,поїхала і купила.Зараз дуже великий вибір,то вже щось інше.Одяг легенький,тканина тоненький трикотаж десь 3-4 я мала комплекта.

Любительница• сегодня в 14:25
Вдома кондиціонер. Одяг можете малечі купувати по мінімуму, а муслінові пелюшки раджу. Коли виходили гуляти, малий їхав у підгузку, трохи накривала пелюшкою коли кудись заходили і все.
Бурундучиха• сегодня в 14:25
Навесні
Влітку (улітку)
Восени
Взимку (узимку)

Хохмачи, блин. У детей своих спросите правописание, что ли..
всемВсёИмного• сегодня в 14:26
Бог миловал, только людей
СкрипяСердцем• сегодня в 14:26
Ответ дляБурундучиха
Навесні
Влітку (улітку)
Восени
Взимку (узимку)

Да не душните, хоть одна весёлая тема
всемВсёИмного• сегодня в 14:27
Ответ дляМстящий за Зайца
Хотіла сома,а получилась улітка
Ні грама• сегодня в 14:27
Ответ дляБурундучиха
Навесні
Влітку (улітку)
Восени
Взимку (узимку)

Ви теж цікава. Автор тільки народити збирається. Які діти?)
Бандерівка• сегодня в 14:27
Ответ дляФсеСама
Мої два народились 28 червня і 6 липня. Обидва рази була спека, менший ще й ’непамперсний’ був. Можна сказати, що перші місяць- півтора або голяка, або в тоненькі ’чоловічках’ були
Бурундучиха• сегодня в 14:27
Ответ дляНі грама
Я не автору писала, а юмористкам.
Патика-мотика• сегодня в 14:28
Ответ дляБурундучиха
Навесні
Влітку (улітку)
Восени
Взимку (узимку)

Удалено администрацией...
Ні грама• сегодня в 14:28
Ответ дляСкрипяСердцем
Да не душните, хоть одна весёлая тема
Згодна 😁
Візок чікко радять купити пізніше, не в родзал 🤣
Патика-мотика• сегодня в 14:30
Для недалеких москальських петросянів - ваша ’улитка’ українською ’равлик’.
дамаАмстердама• сегодня в 14:30
Автор, ржу.
Здоровья вам, семья улиток)

Фіфачка• сегодня в 14:34
Ответ дляСкрипяСердцем
Улитку? 🤔
Так, це українське слово.Так же не равлик написано
Ні грама• сегодня в 14:31
Ответ дляПатика-мотика
А ’улітку’?
Патика-мотика• сегодня в 14:33
Ответ дляНі грама
А ’улітку’?
Правильно і улітку і влітку, і удома і вдома і т.д.
Патика-мотика• сегодня в 14:35
Взагалі дивують люди, які так хизуються своїм iq десь в районі 70... всі перші коментарі тому приклад. Це не почуття гумору, це реальна тупість.
Цукрові вишні• сегодня в 14:35
У мене син 31.05 народився. Така спека в той рік була, все літо проходив в памперсі і майці.
Не худа ні разу• сегодня в 14:36
Я двічі народжувала влітку. В липні і в серпні. Що б я радила купити, так це багато бодіків, які на кнопочках розстьобуються повністю і які не треба через голову знімати, а просто як кофточку.
Ще пелюшки прості бавовняні, муслінові. І ще, я тут, на кідстафі замовляла в дівчат непромокаючі пелюшки, які знизу як махрові, а верх як бавовна. До тіла приємно, не парить, в ліжечко і в візочок стелила, на пеленальний столик.
І літо це не тільки спека, ще й дощ буває і вітер, то купуйте і ковдру, і теплі два чоловічка точно треба буде.
На виписку бодік, шкарпеточки, шапочка.
Бойова• сегодня в 14:39
Ответ дляСкрипяСердцем
Улитку? 🤔
Улітка не була в нагоді влітку.
СкрипяСердцем• сегодня в 14:51
Ответ дляФіфачка
Я в курсе, спасибо за душноту. Откройте кватирку.
Сало не люблю• сегодня в 15:03
Для дитини - боліки. Для мами все те, що і до народження дитини
Захекалася читать• сегодня в 15:15
Ответ дляПатика-мотика
Здрісті. Тут багато хто суржиком розмовляє, тому може бути і улітка, і кошельок і що завгодно
Кривая спроса• сегодня в 15:23
Я думала тема про ахатинов 🤣