Пацаааааааан• 25 мая в 11:22

В 40+, сумно що так склалося життя, нічого і ніхто

Все життя як ота жаба в молоці, а масло так і не збила. Все думаєш от ще трохи і буде краще легше. А ні. Мені все життя не везе. Тільки хоч якийсь натяк на покращення, і обов´язково станеться який пздц, на який я впливу немаю. Інші люди. Досягти чогось не вийшло, заробляти теж. І чоловік такий же. Всі його друзі матеріально щось мають і заробітки більші. А мій (
дітей шкода , що в таких батьків невдах народилися.
Такий стан депресивний від цього. Реально не бачу як покращити змінити ситуацію. Грошей ледь вистачає. Борги. В наступному році син поступати буде вчити його немає можливості фінансово. Дочка хоче піти після 9го теж. Двох випускників одночасно тим паче не потягнемо.
Шкода втраченого часу можливостей і років шлюбу.
автор Пацаааааааан • 25 мая в 19:49
Ответ дляАль де Барановна
Мені соромно було б за такі гроші працювати, от чесно
Автор, а якщо не дай Бог ваш чоловік завтра помре чи ще щось станеться, на що ви двох дітей годуватимете?
А обов´язково про це думати? Якщо я помру то він по вашому краще справиться з двома дітьми?

Аль де Барановна• 25 мая в 19:49
Ответ дляПацаааааааан
Що для вас нормальна зп? Для мене це 50тис. А краще більше. Звісно ж я не дотягую щоб стільки заробляти, я це розумію. А йти умовно за 25 тис грн , на графік 10-12 годин ні дякую.
І взагалі я мову вела тільки про чоловіка. Якому ніхто не заважав розвиватися, вчитися, заробляти. Він не сидів в декреті без жодної допомоги.
Ваш декрет закінчився мінімум 10 років назад
І за ці 10 років можна здобути навички, щоб хоч 30-40 отримувати, а не 10
Аль де Барановна• 25 мая в 19:50
Ответ дляНе будь КакСвета
Ну так Йому бронь потрібна, ви що хочете щоб його вбили забрали на війну і вбили? Ну тоді вам точно прийдеться на роботу виходити
Та чого
Тоді 15 млн дадуть
Але з мисленням автора їй їх на довго не вистачить
автор Пацаааааааан • 25 мая в 19:52
Ответ дляАль де Барановна
Від моїх теоретично 30-40 як ви пишете не змінилося б нічого. На квартиру чи машину цього не достатньо.
Аль де Барановна• 25 мая в 19:54
Ответ дляПацаааааааан
Ну ви ж думаєте про те, що треба більше грошей і ці гроші має неодмінно чоловік принести
Так от і подумайте, що робитимете, якщо його не стане
А якщо вас не стане, то він трохи краще справиться, бо стабільно в місяць 30 він має, а це більше, ніж 10
Аль де Барановна• 25 мая в 19:57
Ответ дляПацаааааааан
Так, на квартиру і машину звичайно з 30-40 не вистачить, але якість життя значно покращить, бо 80 тис в місяць краще, ніж 40 і мрт в кредит робити не довелося б
Не будь КакСвета• 25 мая в 20:06
Ответ дляПацаааааааан
Так він роботу не змінював він працює тут років 10точно трохи більше. Його колеги мають більше заробіток ніж він. До війни він мав бонусів 400тис на рік умовно, то його колеги 1млн бонусів на рік. То зараз ці цифри значно менші. Ось в цьому місяці+15тис грн. А в колеги +75тич грн. То й питання і виникає чому і хто йому заважає мати більше?!
Ну це вже до вас питання
Чого ви не надихали його як жінка?
автор Пацаааааааан • 25 мая в 20:07
Ответ дляНе будь КакСвета
Ну це вже до вас питання
Чого ви не надихали його як жінка?
А ну да , без натхнення жоден чоловік не працює і не заробляє. Ви ж знаєте як надихати правда ж? Розкажіть
автор Пацаааааааан • 25 мая в 20:12
Ответ дляАль де Барановна
Думатиму коли це станеться. Надіюсь нескоро. Я і так занадто тривожна, щоб весь час думати , що буде якщо.. це неможливо так жити. Ви щодня думаєте, а раптом кудись чоловік дінеться? Чоловіки так не роблять. Я і так погано сплю.

Не будь КакСвета• 25 мая в 20:12
Ответ дляПацаааааааан
Та звідки, из ваших роздумів я подумала, що ви з цієї секти надихательниць
В мене перший чоловік взагалі не працював, другий працює Ну так як ваш, його все влаштовує
То мені прийшлося і на квартири і на машину і на дітей самій заробляти
автор Пацаааааааан • 25 мая в 20:13
Ответ дляНе будь КакСвета
Навіщо тоді чоловік взагалі?!
Не будь КакСвета• 25 мая в 20:13
Ответ дляПацаааааааан
Не треба про це кожний день думати.
Просто тримати в голові, як кредо, ви мусите захистити ваших дітей ящощо
Не будь КакСвета• 25 мая в 20:14
Ответ дляПацаааааааан
Навіщо тоді чоловік взагалі?!
Кожному для різного схоже
автор Пацаааааааан • 25 мая в 20:20
Ответ дляНе будь КакСвета
Кожному для різного схоже
Ну для мене точно не для того щоб ще й його утримувати. Мені таке не зрозуміти. В мене так в куми. Троє дітей, дочка вже доросла і двоє шкільного віку. Чоловік за 23роки шлюбу, ніколи не заробляв. Зараз взагалі не працює. Перебирався якимись підробітками за копійки. Ніколи не утримував родину. Все вона тягне. Він навіть не готував. Зараз звісно ховається вдома. В неї зарплата 36тис. Боргів 400тис. Оце пздц який мені ніколи не зрозуміти. Їм обом по 43.
Помилуйте мадам• 25 мая в 20:21
Ответ дляДюйм оф о4ка
А дівчинка, вона в 14 років буде на доставці чи різноробочим?
а дівчатка в торгових центрах флаєри роздають. і манікюри роблять. було б бажання
Викасикрет• 25 мая в 20:55
Ответ дляГоловний кошак
Не все такие крутые бухгалтера. У меня была одногрцппнийа в универе, умная, отличница. После него закончила ещё курсы бухгалтерские, работает бухгалтером в обычной конторе, зп 45, живёт обычно.
Вы конечно молодец, но не всем так везёт.
Так я про це і пишу, що все залежить від дитини, а не навчального закладу.
Моїй подрузі також батьки дали інститут в столиці, в мені бурсу в маленькому містечку, но результат від цього не залежить.
Федорино Горе• 25 мая в 21:09
Прекращайте свой цирк с «працюю на себе» за 10 к и пи..дуйте на работу. На кассе и то больше заработаете .
Да и что-то многовато у вас претензий к мужу. Он такой плохой, зато вы глухая ему двоих нарожали. Чет сомневаюсь, что он бегал за вами и клянчил каждый день : ну роди, роди.
Ваше дети не годовасики, вы вполне можете выйти на работу и закрывать кредиты
Ну конечно вообще смешно читать про репетиторов и кружки с долгами 100 тысяч. Какие-то вы альтернативно-одаренные там все
ХаДиДиШь• 25 мая в 21:21
Ответ дляПацаааааааан
Я не прикриваюсь. Я кажу що серед дівявт і кого є діти ( різного віку) немає успішних багатих. Ті які заробляють в 40 років не мають дітей й досі. Чоловікам ніхто не заважає заробляти ( декрет, діти, лікарняні по дітям).
Мова тут не про мене , а про чоловіка.
Я не маю певних знань чи навичок щоб отримувати ту зарплату яку я хочу. А працювати на копійки по 10-12 годин які не допоможуть особливо в нашій ситуації а тільки добють моє здоров´я я не буду. Думаю де і як заробляти багато, чи щось знову власне придумати.
Жінкам теж ніхто не зважає заробляти. У вас лише відмовки замість того, щоб щось робити
Катастрофа• 25 мая в 21:24
Автор,ви класична панянка яка хоче мати усе,але чужими руками,а з вас тільки розродитися,так,багато на цьому виїзджають і у вас була така можливість роками займатися побутом,але зараз часи змінились,ваш чоловік не винен що почалась війна,що захворіла ваша мама,впав дохід і він не може розірватись на шмаття і принести вам квартири-машини,на які ви надивилися у його друзів.Ви не забувайте що родину будуть двоє дорослих людей,а не один тягне на собі дітей і жінку.Ви несете також відповідальність за своїх дітей,у тому числі фінансову.Ви кажете що хочете також розповідати друзям який у вас хороший чоловік і як він класно заробляє,а що цінність людини опріділяється доходом і заробітком? Тоді яка ваша цінність з вашою зп 10-15к гривень? І взагалі перед тим як обмірковувати чого він досяг,краще подумайте чого досягли ви у цьому житті.Ваш чоловік принаймні намагався і забезпечував вас усі ці роки,а ви в свою чергу при першій проблемі здулися і показали своє обличчя

буреЛОМКА• 25 мая в 21:31
Ответ дляКатастрофа
Ну, автор, видимо, здесь начиталась: сплю до обеда, деньги беру в тумбочке, заказываю доставку,никогда не работала.
Так,как автор и ее семья живёт пол Украины,если не больше.
Аль де Барановна• 25 мая в 21:39
Ответ дляПацаааааааан
Як чоловіки не роблять?
Не вмирають?
Ну то безсмертних поки не існує.
А я Не думаю щодня, бо по перше розлучена вже як 4 роки, а по друге дуже добре заробляю і ні від кого не залежу і не чекаю квартир і машин.
Дитину сама виховую, студентка в мене вже
Аль де Барановна• 25 мая в 21:40
Ответ дляПацаааааааан
Ну то ви не далеко від їх ситуації теж
Катастрофа• 25 мая в 21:52
Ответ длябуреЛОМКА
Згодна і при першій проблемі винен тільки чоловік(війна почалася,автора мама захворіла, автор не має навиків і не вміє заробляти..)бо колись там у 23 роки він їй сказав що планує бізнес у майбутньому)
Янка-угомонись• 25 мая в 22:13
Ответ дляПацаааааааан
Є коло спілкування, його друзі. Всі окрім нього мають більше, власне житло, які самі купили, машини які самі купили , заробіток/бізнес. Тощо. Ми самі найбідніші. Чоловік у свої 40 нічого немає власного. Ні квартири ні машини ні дачі тощо. Важко жити коли ні на що не вистачає. Чому тут радіти?
Таня??
ГейТуда• 25 мая в 22:31
Ответ дляПацаааааааан
Чоловік проект менеджер сфера електрика
вы знаете сколько электрики за границей получают?! езжайте в германию, англию, вам даже тот социал не нужен будет, будет получать минимум 3000 со старта, а потом и 5. эта профессия очень ценится и хорошо оплачивается. Вам просто сейчас нужно набраться сил, глаза бояться, руки делают и уехать. Это не хуже, чем IT
Піу!Піу!• 25 мая в 22:59
Поменше шкодуйте себе і порівнюйте з іншими, але якомога більше щось робіть, вчіться, докладайте зусиль і будьте дисциплінованими.
Ось це все ´батьки-невдахи´ - це неконструктивно і не призведе до жодних результатів. У вас ще мінімум років 30 у запасі, при хорошому здоров´ї можна заробити на все, чого вам бракує для щастя.
Ламборджини• 25 мая в 23:52
Ответ дляПацаааааааан
Син 10й закінчує, оцінки 8-11. Хоче. Але чітко ще незнає ким і куди. Профорієнтацію проходив то спорт, політика, історія. Вчить німецьку, три роки про всяк випадок. Це дочка за два роки з´їхала в 2ки
Ну пусть поступает на бюджет хоть куда-то, ему очевидно гуманитарные науки даются.
И идёт работать. Сейчас спокойно можно и с первого курса работать
an.ge.lina• 25 мая в 23:57
Ответ дляПацаааааааан
В сенсі від ваших 30 не змінилось би нічого,якщо ваш чоловік зараз заробляє 26+(з ваших слів),то це ще одна зп.Ви можете відкладати ціх 30 к і через 3 роки мати машину,про яку ви писали.Але ж треба піднітися з дивану і заробити.А то ви собі намріяли чудове життя і у це повірили,але забули для цього щось зробити
буреЛОМКА• 26 мая в 00:20
Ответ дляГейТуда
А как муж выедет?
буреЛОМКА• 26 мая в 00:22
Ответ дляan.ge.lina
Человек с ЗП 14 тысяч искренне удивлён, почему у мужа не 140 тысяч...