Пацаааааааан• 25 мая в 11:22

В 40+, сумно що так склалося життя, нічого і ніхто

Все життя як ота жаба в молоці, а масло так і не збила. Все думаєш от ще трохи і буде краще легше. А ні. Мені все життя не везе. Тільки хоч якийсь натяк на покращення, і обов´язково станеться який пздц, на який я впливу немаю. Інші люди. Досягти чогось не вийшло, заробляти теж. І чоловік такий же. Всі його друзі матеріально щось мають і заробітки більші. А мій (
дітей шкода , що в таких батьків невдах народилися.
Такий стан депресивний від цього. Реально не бачу як покращити змінити ситуацію. Грошей ледь вистачає. Борги. В наступному році син поступати буде вчити його немає можливості фінансово. Дочка хоче піти після 9го теж. Двох випускників одночасно тим паче не потягнемо.
Шкода втраченого часу можливостей і років шлюбу.
автор Пацаааааааан • 25 мая в 17:01
Ответ дляГоловний кошак
Не все такие крутые бухгалтера. У меня была одногрцппнийа в универе, умная, отличница. После него закончила ещё курсы бухгалтерские, работает бухгалтером в обычной конторе, зп 45, живёт обычно.
Вы конечно молодец, но не всем так везёт.
В мене знайома бухгалтер окрім роботи на фірмі, веде фопів. В чоловіка онлайн магазин іграшок. Купили квартиру, машину, няня для дитини, і уборка приходить.

автор Пацаааааааан • 25 мая в 17:02
Ответ дляНе їм після шостої
Автор, не спілкуйтесь з ними взагалі, шукайте норм роботи, ви в столиці бл муха
Я ще раз кажу це друзі чоловіка. Вони всі дружать вже сім´ями по 10-20років. Тому видно ріст розвиток заробіток.
Не їм після шостої• 25 мая в 17:02
Ответ дляПацаааааааан
Всі вважають що в Києві всі багаті. На жаль. В моєму дівочому колі спілкування. Немає подруг які б з дітьми мали гарний заробіток. Або немає дітей і має гроші, або є діти і не працює або копійки має. Кума зп 36тис , чоловік не працює, двоє дітей. Житло своє. Подруга вчитель хімії, чоловік поліція. Подруга мастер жеку , чоловік сзч. Подруга 30тис є син. Без чоловіка живе з батьками. І тп. Це в чоловіка друзі більш успішні і заможні. мої подруги знайомі ні.
Автор, ну ви уже дітьми не прикривайтесь… вони вже дорослі, шукайте норм роботу, ходіть на співбесіди
Головний кошак• 25 мая в 17:02
Ответ дляНадежда наш компас
Я в 40 поменяла жизнь полностью
Даже не ожидала, но это возможно
Как?
Не їм після шостої• 25 мая в 17:04
Ответ дляПацаааааааан
Та й шо? Нашо вам за них триматись?
Головний кошак• 25 мая в 17:06
Ответ дляПацаааааааан
Я знаю, что бухгалтера хорошо зарабатывают.
Просто привела пример, да, моя одногоуааница для нашего города неплохо имеет, но значит не всем дано на фирме работать ещё и фопов вести. Но моя знакомая живёт в обычном доме, не шикует так со стороны я бы сказала. Ещё и муж у неё, технарь башковитый, но много видно не зарабатывает.
Головний кошак• 25 мая в 17:08
Ответ дляПацаааааааан
Кстати, магазины есть такие что неплохую прибыль приносят. Есть знакомый, стационарный и онлайн магазин детской обуви так он хорошо зарабатывает. Есть и квартира и машина и так нормально себя ощущает. Наверное кому как повезёт.
автор Пацаааааааан • 25 мая в 17:10
Ответ дляНе їм після шостої
Я не прикриваюсь. Я кажу що серед дівявт і кого є діти ( різного віку) немає успішних багатих. Ті які заробляють в 40 років не мають дітей й досі. Чоловікам ніхто не заважає заробляти ( декрет, діти, лікарняні по дітям).
Мова тут не про мене , а про чоловіка.
Я не маю певних знань чи навичок щоб отримувати ту зарплату яку я хочу. А працювати на копійки по 10-12 годин які не допоможуть особливо в нашій ситуації а тільки добють моє здоров´я я не буду. Думаю де і як заробляти багато, чи щось знову власне придумати.
Аль де Барановна• 25 мая в 17:12
Ответ дляПацаааааааан
У мужа 26тис+бонуси яких може і не бути.
А ваша?

автор Пацаааааааан • 25 мая в 17:13
Ответ дляНе їм після шостої
Та й шо? Нашо вам за них триматись?
Мене не влаштовує рівень життя. Змиритися я не можу. Для того щоб вийти більш менш.. треба мати дохід на сім´ю тисяч 150-200. А не 40-50. Я сама не витягну вік не той навичок теж немає і допомоги зі сторони теж. Шанс мати більше є тільки в чоловіка. Якби завтра закінчилася війна, його заробіток легко може стати+0 в кінці його зарплати.
Аль де Барановна• 25 мая в 17:21
Ответ дляНе їм після шостої
І такі всі успішні на словах, а по факту, як і ви ніщєри... Чого з роботою не допоможуть...
А повинні?
Нема нічого гірше, ніж працювати з друзями чи родичами
Аль де Барановна• 25 мая в 17:25
Ответ дляГоловний кошак
Ну так про будь яку спеціальність можна сказати
Хтось стоматолог зі своїми клініками, а хтось в держ поліклініці за копійки, але обидва стоматологи
Я теж бухгалтер з великою зп і відповідальністю і поряд моя подруга теж бухгалтер з зп 20 тис грн
Аль де Барановна• 25 мая в 17:27
Ответ дляПацаааааааан
До чого тут багаті?
Київ дає більше можливостей і більшу зп, тим паче зараз є нормальний такий дефіцит кадрів
Головний кошак• 25 мая в 17:28
Ответ дляАль де Барановна
Интересно, от чего это зависит? Ведь она реально толковая и умная. Хватки нет, связей?
Головний кошак• 25 мая в 17:28
Ответ дляАль де Барановна
Стоматолог везде заработает. И в гос даже больше чем в частной может.
Аль де Барановна• 25 мая в 17:30
Ответ дляГоловний кошак
Не знаю, якщо чесно
Хоча теж інколи про це думаю
Не будь КакСвета• 25 мая в 17:30
Авторе, я так і не зрозуміла з ваших дописів Ви працюєте чи ні? і звідки такий борг взявся?
Ви описуєте великий борг і плюс зараз починаєте робити нові борги репетиторам дітей, вам потрібно зупинитися бо ви мрієте про статки, а самі летите у фінансову яму
Треба зосередитися зараз на тому щоб віддати борги і не робити нових
Аль де Барановна• 25 мая в 17:31
Ответ дляПацаааааааан
Автор, є така приказка Дурень думкою багатіє
Війна завтра не закінчиться
І бронь є не тільки на підприємстві вашого чоловіка
Чого він в оборонку не йде?
Але ж там треба пахати і світу білого не бачити, але хто ж хоче
Аль де Барановна• 25 мая в 17:33
Ответ дляНе будь КакСвета
Я зрозуміла, що не працює
Бо амбіцій як на генерального директора, а беруть тільки продавцем

автор Пацаааааааан • 25 мая в 17:36
Ответ дляАль де Барановна
Я зрозуміла, що не працює
Де я писала що не працюю ? Я писала що шукати іншу роботу не бачу варіантів.
автор Пацаааааааан • 25 мая в 17:40
Ответ дляНе будь КакСвета
Працюю на себе. Кредитки. В чоловіка -60тис, в мене -40. Зуби, окуляри дочці, не передбачені витрати. Ось сину треба було терміново робити мрт, звідти, в мене теж довелося окуляри брати бо геть не бачу. Мама впала довелося везти в травму тощо. Борги так по троху і накопичилися. Ціни піднімаються. А бонуси то немає, то дали менше ніж обіцяли. От за два роки і накопичилися борги.
автор Пацаааааааан • 25 мая в 17:42
Ответ дляАль де Барановна
А повинні?
Це правда. Я теж пробувала з однією сумою працювати то ну його. Так тільки друзів втратиш.
буреЛОМКА• 25 мая в 18:03
Ответ дляГоловний кошак
Но ЗП 45 к это норм ЗП
Надежда наш компас• 25 мая в 18:07
Ответ дляГоловний кошак
Как?
Развод, переехала в другую страну с ребенком, нашла другую работу, встретила хорошего мужчину - но иностранца. Все это практически за год, хотя думала, что все уже
Головний кошак• 25 мая в 18:11
Ответ дляНадежда наш компас
Желаю вам удачи и счастья. Знакомая тоже переехала и так же нашла мужчину. Не знаю как дально, но сейчас счастлива.
Головний кошак• 25 мая в 18:11
Ответ длябуреЛОМКА
Но ЗП 45 к это норм ЗП
Ну да, для областного центра депрессивного это хорошая зп .
буреЛОМКА• 25 мая в 18:13
Ответ дляГоловний кошак
Та и для Киева норм. Мне предложили 60 тысяч , бухгалтер с 9:18, но огромное предприятие ( ювелирка). Там просто не поднимешь головы
Не будь КакСвета• 25 мая в 18:14
Ответ дляПацаааааааан
Ну якось Ви дуже на розслабоні на себе працюєте, якщо у вас виходить 14 000
і якщо у вас такі борги, то декрети вже закінчились, можна і на роботу піти в Києві можна знайти щось, заради дітей можна трохи напружитися
буреЛОМКА• 25 мая в 18:18
Ответ дляПацаааааааан
Так какая у Вас ЗП? 12 тысяч что-ли?
буреЛОМКА• 25 мая в 18:24
Ответ дляПацаааааааан
Ну так вы на расслабоне