Пацаааааааан• 25 мая в 11:22
В 40+, сумно що так склалося життя, нічого і ніхто
Все життя як ота жаба в молоці, а масло так і не збила. Все думаєш от ще трохи і буде краще легше. А ні. Мені все життя не везе. Тільки хоч якийсь натяк на покращення, і обов´язково станеться який пздц, на який я впливу немаю. Інші люди. Досягти чогось не вийшло, заробляти теж. І чоловік такий же. Всі його друзі матеріально щось мають і заробітки більші. А мій (
дітей шкода , що в таких батьків невдах народилися.
Такий стан депресивний від цього. Реально не бачу як покращити змінити ситуацію. Грошей ледь вистачає. Борги. В наступному році син поступати буде вчити його немає можливості фінансово. Дочка хоче піти після 9го теж. Двох випускників одночасно тим паче не потягнемо.
Шкода втраченого часу можливостей і років шлюбу.
Аль де Барановна• 25 мая в 18:27
Ответ длябуреЛОМКА
Та и для Киева норм. Мне предложили 60 тысяч , бухгалтер с 9:18, но огромное предприятие ( ювелирка). Там просто не поднимешь головы
Один бухгалтер чи на якусь ділянку?
Бо як для одного це мало для ювелірки
Аль де Барановна• 25 мая в 18:30
Ответ дляПацаааааааан
Де я писала що не працюю ? Я писала що шукати іншу роботу не бачу варіантів.
Ну якщо ви сумарно сімʼєю живите на 40 тис грн в місяць, то ваша зп десь 10 тис грн.
Це що ж за робота така?
Аль де Барановна• 25 мая в 18:31
Ответ длябуреЛОМКА
Ну так вы на расслабоне
Так чоловік же напружитися повинен
Але це тільки автора скоріш всього рівень життя не влаштовує, але вона не хоче напружуватися, а хоче щоб чоловік напружився, а його все влаштовує
Язикувата Хвеська• 25 мая в 18:38
Ответ дляГоловний кошак
Поверьте, собирать лохину - это ад адский, не легко. Однажды знакомая пошла, себе набрать ещё и что то платили. Одного дня хватило. А если так каждый день -ад. На жаре, постоянно согнутый.
Та прям. Шо там складного. Чорниці ще повірю.
Ну і краще за 26, звісно, працювати
буреЛОМКА• 25 мая в 18:45
Ответ дляАль де Барановна
Так чоловік же напружитися повинен
И я вот не пойму. Автор три копейки получает и ничего не делает, чтобы повысить свой доход
Пацаааааааан
• 25 мая в 18:57
Ответ дляНе будь КакСвета
Ну якось Ви дуже на розслабоні на себе працюєте, якщо у вас виходить 14 000
і якщо у вас такі борги, то декрети вже закінчились, можна і на роботу піти в Києві можна знайти щось, заради дітей можна трохи напружитися
Тема не про мене. Чому чоловік в свої 40 нічого не досягнув. Коли в нього не було декретів дітей хворих і матері хворої. Йому ніхто не заважав.
Пацаааааааан
• 25 мая в 18:58
Ответ длябуреЛОМКА
Так какая у Вас ЗП? 12 тысяч что-ли?
Я на себе працюю. Немає стабільного заробітку. 10-15тис.
Не будь КакСвета• 25 мая в 19:01
Ответ дляПацаааааааан
Як не досягнув? ви ж пишете що якщо б не війна зараз то в нього б нулік добавився до його зарплатні А це суттєва досить сума
буреЛОМКА• 25 мая в 19:01
Ответ дляПацаааааааан
Ну так найдите работу с нормальной ЗП
Пацаааааааан
• 25 мая в 19:02
Ответ длябуреЛОМКА
Ну так вы на расслабоне
Так і тема не про мене. А про чоловіка який нічого не досягнув коли йому нічого і не заважало. Він не був вагітним, не сидів з дітьми в декреті, немає хворої матері. Можливо якби в мене цього всього не було, або була допомога від бабусь, то і в мене було б все інакше.
От знайома живе з чоловіком. В нього 30тис грн держ служба. В неї 3тис доларів ІТ . Обом по 40 дітей немає. Вона все життя з ним все сама. Машини, дача, ділянки. Квартиру. Тому і дітей немає. Бо вона не може кинути роботу.
Якби я заробляла більше чоловіка я б з ним не жила. Чоловік має забезпечити родину мінімум необхідним. В жінка має працювати, але не утримувати всю родину і мати вдома другу зміну.
буреЛОМКА• 25 мая в 19:04
Ответ дляПацаааааааан
Вы мужа любите?
Пацаааааааан
• 25 мая в 19:04
Ответ дляНе будь КакСвета
Ну так війна завтра і не скінчиться. До війни він мав по тому курсу 1-1,5 доларів, так і я мала більше. Діти були менші. Витрати на них були менші. Зараз все змінилося.
Ламборджини• 25 мая в 19:07
Ответ дляПацаааааааан
Та не настільки гарно вчаться. Син ще більш менш. Дочка 2-6 в табелі. Хотілося їм дати і гарні умови для життя, і для старту. Теж навчання. Найняти репетиторів підготувати до нмт, не потягнемо. На початку війни думали взагалі щоб закордоном би вчитися. Але на зараз немає взагалі таким можливостей. Хоча про всяк випадок два роки вже німецьку вчить. Діти бачать що в нас туго з грошима, їм теж це не подобається, бо в друзів батьки більш успішні.
А какой вуз вашим детям, если даже школьную программу не тянут? И главное зачем?
Пусть сын идёт в руками работать. Знаете сколько сейчас ремонтные работы стоят? А автомеханики там всякие?И дочь тоже. В сферу красоты например. Можно с маникюра начать.
Пацаааааааан
• 25 мая в 19:08
Ответ длябуреЛОМКА
Ну так найдите работу с нормальной ЗП
Що для вас нормальна зп? Для мене це 50тис. А краще більше. Звісно ж я не дотягую щоб стільки заробляти, я це розумію. А йти умовно за 25 тис грн , на графік 10-12 годин ні дякую.
І взагалі я мову вела тільки про чоловіка. Якому ніхто не заважав розвиватися, вчитися, заробляти. Він не сидів в декреті без жодної допомоги.
Пацаааааааан
• 25 мая в 19:09
Ответ дляЛамборджини
Син тягне. Дочка не тягне.
Не будь КакСвета• 25 мая в 19:10
Ответ дляПацаааааааан
Ну так Йому бронь потрібна, ви що хочете щоб його вбили забрали на війну і вбили? Ну тоді вам точно прийдеться на роботу виходити
Пацаааааааан
• 25 мая в 19:10
Ответ длябуреЛОМКА
Вы мужа любите?
До чого тут це? Якщо люблю, то з милим і в шалаші рай, то в 20 років лише, а в 40+ ні
Ламборджини• 25 мая в 19:11
Ответ дляПацаааааааан
Син тягне. Дочка не тягне.
Что он тянет? В каком классе сейчас? Хочет учится в вузе?
Надежда наш компас• 25 мая в 19:11
Ответ дляПацаааааааан
Так идите на нормальную работу
Сейчас другое время. Нужно напрягаться
Пацаааааааан
• 25 мая в 19:13
Ответ дляНе будь КакСвета
Так він роботу не змінював він працює тут років 10точно трохи більше. Його колеги мають більше заробіток ніж він. До війни він мав бонусів 400тис на рік умовно, то його колеги 1млн бонусів на рік. То зараз ці цифри значно менші. Ось в цьому місяці+15тис грн. А в колеги +75тич грн. То й питання і виникає чому і хто йому заважає мати більше?!
На циголках• 25 мая в 19:15
Ответ дляПацаааааааан
Ну чоловік же розуміє і бачить що не вистачає. Але не виходить покращити змінити це. Як? По щелчку чи як?
Ви знаєте, мій чоловік інженер -програміст з енциклопедичними знаннями тривалий час заробляв дооосить посередньо і казав ’вище голови не скочиш’. Був чомусь переконаний, що його вже ні в яке пристойне місце не візьмуть. Але поступово почав розсилати резюме й отримав гарну роботу.
Це я про можливість змін. І про ’щелчок’.
Пацаааааааан
• 25 мая в 19:16
Ответ дляЛамборджини
Син 10й закінчує, оцінки 8-11. Хоче. Але чітко ще незнає ким і куди. Профорієнтацію проходив то спорт, політика, історія. Вчить німецьку, три роки про всяк випадок. Це дочка за два роки з´їхала в 2ки
Угадайс• 25 мая в 19:29
Ответ дляПацаааааааан
Є коло спілкування, його друзі. Всі окрім нього мають більше, власне житло, які самі купили, машини які самі купили , заробіток/бізнес. Тощо. Ми самі найбідніші. Чоловік у свої 40 нічого немає власного. Ні квартири ні машини ні дачі тощо. Важко жити коли ні на що не вистачає. Чому тут радіти?
Так вы такого выбрали, кто он у вас по образованию?
Пацаааааааан
• 25 мая в 19:38
Ответ дляНа циголках
Я теж завжди шукала варіанти, різні. Я стомилася від усього. Від дітей, матері , війни, оцього економити. Думати як викрутитися. Чоловік типу ну є як є. Його не бентежить що він немає нічого. Навіть не намагався коли були можливості. Навіщо купувати власну квартиру, коли є де жити, навіщо мати власну машину, коли є службова. Навіщо мати власну дачу, коли є дідова. Мене це реально бісить. Ну як так!
Пацаааааааан
• 25 мая в 19:39
Ответ дляУгадайс
Фінансовий аналітик.
Пацаааааааан
• 25 мая в 19:43
Ответ дляУгадайс
Я незнаю як в 23 роки розгледіти було що з нього вийде. Його друзі були такі самі як він. В тому ж віці. Не було видно по ним хто в майбутньому буде успішним. Або я не вмію цього бачити. Моя помилка в тому що я вважаоа що всі хочуть мати власну квартиру машину і гроші. Що чоловік який створює сім´ю це автоматично має розуміти що потрібні гроші. На початку він сам казав що в нього родичі друзі що хоче бізнес і тп. А на ділі балабол виявилося.
Аль де Барановна• 25 мая в 19:45
Ответ дляПацаааааааан
Ну так може його все влаштовує? І він не хоче нічого міняти
Аль де Барановна• 25 мая в 19:46
Ответ дляПацаааааааан
Мені соромно було б за такі гроші працювати, от чесно
Автор, а якщо не дай Бог ваш чоловік завтра помре чи ще щось станеться, на що ви двох дітей годуватимете?
Аль де Барановна• 25 мая в 19:47
Ответ дляПацаааааааан
Ну ну