Даха-сваха• 25 мая в 12:00
Склеротерапія
Хто робив склеротерапію судинної сітки на ногах? Скільки це коштувало? Хоча б приблизно вся процедура? Розумію, що це індивідуально, і все ж. Сітка не дуже виражена і небагато. На сайтах прайс за ампулу препарату 2 мл, але це мені ні про що не говорить.
Единорог помог• 25 мая в 12:02
5500 грн. одна процедура + компресійні чулки, але в мене небагато судинної сіточки
Даха-сваха
• 25 мая в 12:05
Ответ дляЕдинорог помог
А ви всю видаляли за одну процедуру? Це боляче?
Единорог помог• 25 мая в 12:11
Ответ дляДаха-сваха
Там де я видаляля 5500 одна нога. Мені зробили за цю ціну дві, бо судинної сітки небагато. Зовсім не боляче. Восени зроблю ще раз.