Я шалунья• 25 мая в 17:24
Платья летние
Это бабкины халаты) или нормальные платья?
Смотрю смотрю ничего не нахожу что бы нравилось
Мамзелькіна• 25 мая в 17:57
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
жахливі. шукайте в інсті італійский одяг.їх зарах тьма. почали возити з Італії. я вже купила купу суконь,сорочок,штанів. красиві однотонні речі. кольори -супер. білий,фуксія,тауп, небесний блакитний. Дійсно гарні моделі. на фото тут -убожество допотопне. плюс ціна суконь і сарафанів від 1800 до 3 тис. тканина чи бавовна чи льон. я брала в алекса_шоп 1983. . в неї і на невеликих жінок і на 56-58 розміри. але цих сторінок багато.просто ця чітко дає заміри і кожну річ демонмтрує на собі,бере велику кольорову гаму. нічого не линяє і не сідає.
гарний комплект сукня і льон купила на сторінці декупила. Купа компліментів. Ті комплекти розмели ще на фабриці(побронювали) і по приїзду їх лишилося там 2-3 шт,а було під 20.Шукайте.
Пожалуйста,напишите название интернет магазина ))))
Ленне-Рейма• 25 мая в 18:00
Я очень люблю платья, ни одно из этих не взяла бы. Но и посоветовать ничего не могу, в этом сезоне пока ничего не купила, меняла заровских пару- все не мое.
Маргарита и Мастер• 25 мая в 18:01
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Італійський одяг почали возити років 6-7 тому, якщо не 10. І дійсно є з чого вибрати, але є нюанс - він часто в одному універсальному розмірі і це іноді не зручно
После шести ни-ни• 25 мая в 18:01
каждое платье ужасное по-своему)))
первое вот реально халат
второе - передозом деталей (и фактура и оборки и пуговицы....
третье реальное ’тетя шмотя’
первое вот реально халат
третье реальное ’тетя шмотя’
Надежда наш компас• 25 мая в 18:01
1 только на определённый типаж
2 мне просто не нравится, но девушке классно. Вы реально считаете, что она выглядит, как бабка в халате?
3 ужас
После шести ни-ни• 25 мая в 18:02
Ответ дляЯ шалунья
Вот это понравилось но уверена если будет жарко спина будет мокрая и все видно(
о, это ок. только пояс надо кожаный
Маргарита и Мастер• 25 мая в 18:03
Ответ дляПосле шести ни-ни
каждое платье ужасное по-своему)))
первое вот реально халат
третье реальное ’тетя шмотя’
первое вот реально халат
третье реальное ’тетя шмотя’
Третє це Мері Попінс
Задолбулька• 25 мая в 18:04
Ответ длятянитолкайка
Моїй мамі 48, не уявляю, аби вона таке вдягла) Мовчу вже про кольори, далеко не усім таке личить.
Ой. Я в 51 такое не надену, сразу возраста добавляет
В моїй хаті моя правда• 25 мая в 18:05
Ответ дляМаргарита и Мастер
Треба пвдбирати. Я ніколи в інеті нічого не купувала. Але пройшлася в лютосу по маг-х -лютий треш.ціни неадекватні геть. Брюки гарного покрою до 3 тис. Пішла на ВСІ СВОЇ на узвіз - непогано. Але ціни ще вищі. Брюки 4500. І я з весни купую в інеті. Просто треба знайти свого продавця. Знати заміри по речах яке може бути велике, а яке норм. Наприклад мені 56 см норм ширина під руками. А 60 вже завелике. І я непогано одягнулася на літо.
Маргарита и Мастер• 25 мая в 18:05
Ответ дляЯ шалунья
О, це зовсім інша справа. Якщо на фото ви, то беріть обовʼязково, воно вам пасує
В моїй хаті моя правда• 25 мая в 18:07
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Так это и не лен. Это смесь какая-то искусственная
Я когда-то так повелась, купила, невозможно его носить - как в мусорном пакете на жаре
Лен.не кусає.дихає. носила і прала у спеку. Супер. На собі не чуєш. Ви побачили крізь монітор? Навіщо брехати? Це можна побачити , взявши у руки. Льон, бо я робила як хімік екперимент дослідження вдома. Мені було цвкаво теж чи не дурять.
Я шалунья
• 25 мая в 18:07
Ответ дляМаргарита и Мастер
Не я, но я 177, 58 на мне многое сидит нормально
Маргарита и Мастер• 25 мая в 18:09
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Українські бренди в своїй більшості занадто дорогі. Я навесні шукала одяг, зайшла в Cher17 та Must have. Речі доволі посередньої якості та фасонів, але ціни космічні. Взагалі не відповідають речам
Vovk таке враження що шиють студентки, якісь примітивні занадто прості фасони, як на уроках праці в школі.
Замрійлива• 25 мая в 18:08
Ответ дляГрабля
Держите.
Кроме того, что два последние платья имеют яркий летний цвет - ничего хорошего
После шести ни-ни• 25 мая в 18:09
Садоводница• 25 мая в 18:09
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Лен нормальный к примеру у коса, без скидок стоит по 80 евро за штаны и рубашку
В моїй хаті моя правда• 25 мая в 18:09
Ответ дляМаргарита и Мастер
Я маю укр.бренди. гарні. Але цвни на сукні від 5 тис
Маргарита и Мастер• 25 мая в 18:10
Ответ дляПосле шести ни-ни
покажу свои из синсея (экономлю, а шоробыть), может кому-то понра
Я другий сарафан бачила на манекені і мені він теж дуже сподобався. Дякую, що нагадали про нього. Я тоді дуже поспішала, прийшла за конкр5тною дитячою річчю і не було часу приміряти сарафан. Але він реально гарний
Замрійлива• 25 мая в 18:10
Ответ дляПосле шести ни-ни
Мне третье понравилось 👍
Я шалунья
• 25 мая в 18:11
Ответ дляМаргарита и Мастер
Я в прошлом году в Шер17 купила платье, вискоза, норм
Но тоже с воротничком белым)
интайм_не_предлагать• 25 мая в 18:16
Ответ дляПосле шести ни-ни
А вот это второе конечно ожидание - реальность, но выглядит прям неплохо!
Яичница с беконом• 25 мая в 18:18
Ответ дляМаргарита и Мастер
Третє це Мері Попінс
И это комплимент, а не Критика))
Освічую темряву• 25 мая в 18:24
В темі майже всі сукні стрьомні. Але я й собі нічого обрати не можу. Все або надто сумне, або надто нарядне.
После шести ни-ни• 25 мая в 18:24
Ответ дляинтайм_не_предлагать
оно так же как на фото выглядит и ткань приличная. с ним другая проблема - живот подчеркивает, если он есть