БджілкаМайяUA• 26 мая в 01:45

Вы считаете 53 тыс это адекватная цена за такую квартиру?

Как по мне какой-то космос за такое состояние.
Зробіть вибір:
вже голосів: 101
Нормальная цена
Много
Ответы
автор БджілкаМайяUA • 26 мая в 10:14
Ответ дляАнонім Секретар
Це не ціна квартири в гарному стані
Не сказала бы. Модно в намного лучше состояние наоцт ща эту цену.
У меня недалеко квартира есть.

Анонім Секретар• 26 мая в 10:21
Ответ дляБджілкаМайяUA
У меня недалеко квартира есть.
Якщо можна, то купуйте вас ніхто не примушує купувати цю.
автор БджілкаМайяUA • 26 мая в 10:21
Ответ дляАнонім Секретар
Я бы ее и не купила)
Анонім Секретар• 26 мая в 10:22
Ответ дляБджілкаМайяUA
Я бы ее и не купила)
То й добре
ХикориДикори• 26 мая в 10:32
Ответ дляБджілкаМайяUA
Я бы ее и не купила)
Тогда о чем тема? Или это такая пассивная реклама, а вы - продавец?
автор БджілкаМайяUA • 26 мая в 10:34
Ответ дляХикориДикори
О том , то на эту квартиру явно неадекватная цена
Файна дівка• 26 мая в 10:52
Соседи на днях продали однушку 40 квадратов в ближайшем пригороде Киева.
Ремонт, мебель: всё сделано под сдачу - продали со всем что внутри за 67$.
А у автора ни расположение, ни количество комнат, ни квадратные метры не указаны...
Муркошечка• 26 мая в 11:03
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
Для вбитої однокімнатної на Голосіївській дорого. Я купила декілька років тому 2к квартиру у Шевченківському районі в кращому стані за ідентичну ціну
Ключевое - декілька років тому . Сейчас цены взлетели
Муркошечка• 26 мая в 11:05
Ответ дляБджілкаМайяUA
За убитую квартиру?
Нет, я бы такое не купила , халупа за 53 к🤦‍♀️

ХикориДикори• 26 мая в 11:08
Ответ дляБджілкаМайяUA
Время покажет.
На рынке много неадекватных цен.
Вы ко всем докапываетесь или только к этой? Странное хобби
автор БджілкаМайяUA • 26 мая в 11:17
Ответ дляФайна дівка
Указаны
Тро Нью-Йорку• 26 мая в 15:05
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Моя однушка 50 квадратів на околиці Києва, в дуже не престижному мікрорайоні, без особливої інфраструктури зато місце ’з прильотами’ - ось сусіди таку ж продали за 80 тис. Покупців було кілька, ще й обирали.
Будинку 20+ років, але він з тріщинами, нюансами, все на електриці, якщо немає світла немає води навіть на перших поверхах, будувався як соціальний колись. З комунікаціями вже є проблеми.
Покупці навряд знали про всі ті нюанси, інакше б не купили
Техпаспорт на медузу• 26 мая в 17:26
Ответ дляТро Нью-Йорку
Про це не можна не знати - це видно.
Тріщини видно.
Можна не знати про воду, але будинок 24 поверхи на електриці, перше питання - чи є генератор або інвертор. Немає.

Те, що район небезпечний видно по обпалених будівлях і будинках без вікон, якщо йти/їхати з любої сторони. Це не приховаєш.
Диверсификация• 23 июня в 16:55
Чудова, під стать такій принцесі. Ролс-Ройз під вікнами буде де паркувати
Тектологиня 80lv• 03 июля в 14:16
Ответ дляLove_Love_Love_
Думала щось приблизно таке купити у Львові мамі під здачу, вона новобуд категорично не хотіла, розраховувала до 48 тис$ нічого нормального не знайшла, все від 55$, купили котлован.
І чесно я прямо в ахєрі як виросли ціни на нерухомість від нашої останньої покупки два роки тому.
Не надоело квартиры «скуплять»?
Love_Love_Love_• 03 июля в 14:24
Ответ дляТектологиня 80lv
Не надоело квартиры «скуплять»?
Йди на йух
Тектологиня 80lv• 03 июля в 15:14
Ответ дляLove_Love_Love_
Йди на йух
Я там