Ні за холодну воду• 26 мая в 15:48
Кто вырастил детей в бедности и не сломался, где брали силы и что держало?
Бриджит_Фрикандо• 26 мая в 16:16
Ответ дляЗабризкана водою
Якщо ви без підтримки народжуєте в 17 ви нічого не можете дати дитині не маючи грошей.
Так если в 30 рожать без мужа и родителей - исход такой же. Это зависит не от возраста от других исходных данных
ПультОт_БМВ• 26 мая в 16:18
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Ні. Не такий самий. В 30 років є робота, вміння, якісь збереження. В 17 немає нічого.
Забризкана водою• 26 мая в 16:18
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Ні в 30 ви маєте освіту, роботу на якій заробили грошей, декретні і досвід. Можливо вже є житло, авто і заощадження. В 17 ви не маєте нічого. Ви можете підробляти віддалено, як мінімум.
Бриджит_Фрикандо• 26 мая в 16:19
Ответ дляПультОт_БМВ
Так почему тогда здесь пишут что дети бедные ненастные, ничего им дать не могут, сами не ходят в салон, родили в 31? Где тогда работа, умения, сбережения?
Бриджит_Фрикандо• 26 мая в 16:20
Ответ дляЗабризкана водою
Тогда возникает вопрос: почему здесь пишут что родили в 31, но при этом дети в бедности растут?
ПультОт_БМВ• 26 мая в 16:20
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Хто пише? А життя це довга дорога, на якій все що хочеш стається.
Забризкана водою• 26 мая в 16:21
Ответ дляБриджит_Фрикандо
А де вони поділись під час розпаду союзу, де вони діваються коли людям нищать житло, бізнес, забирають роботу, можливості і здоров´я? В кожної людини своя історія. Ви народились в Бога за пазухою. Ваша не показова
Бриджит_Фрикандо• 26 мая в 16:21
Ответ дляПультОт_БМВ
В этой теме. Да и в других темах тоже. Если я говорю что родила в 17, накидываются что ребенок значит бомжует. При этом в итоге оказывается что сами родили в 30, но у их детей намного меньше всего, чем у моего.
Забризкана водою• 26 мая в 16:22
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Тому що вашому допомогли все це мати. А чужому ні.
ПультОт_БМВ• 26 мая в 16:22
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Я писала. Бо це життя. Ми жили нормально. Та коли дитині було 12 я отримала тяжку травма і опинилась в інвалідному візку. Операції, реабілітації. Бідність. І тримало розуміння - що це тимчасово.
Бриджит_Фрикандо• 26 мая в 16:23
Ответ дляЗабризкана водою
Ну тогда выходит, что не важно есть сбережения или нет, пожалеешь в 17, или 30… вы сначала пишите что в 30 есть работа, сбережения, а потом что их может и не быть. Это не логично
Забризкана водою• 26 мая в 16:23
Ответ дляПультОт_БМВ
Так, в цьому житті як на довгі ниві. Буває що завгодно.
Бриджит_Фрикандо• 26 мая в 16:24
Ответ дляЗабризкана водою
Помогли тем что брали на выходные в гости? Или иногда гуляли с коляской? Еще раз: я работала и беременная и когда родила удаленно
Забризкана водою• 26 мая в 16:24
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Чому нелогічно? Нелогічно думати що може бути лише один сценарій, ваш. А люди всі різні.
ПультОт_БМВ• 26 мая в 16:24
Ответ дляБриджит_Фрикандо
А хтось народив в 30 і в дитини в 10 раз більше чим у вашої. Ті хто переносив бідність - ніколи такого не напише.
Забризкана водою• 26 мая в 16:25
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Ким ви працювали і яка зарплатня в 17 років у вас була? Я живу самостійно, без батьків з 15 років. Я можу вам багато чого розповісти як виживають не маючи даху над головою і батьків які допомагають. Мене такі історії як ваша веселять.
Бриджит_Фрикандо• 26 мая в 16:26
Ответ дляЗабризкана водою
Я писала контрольные, дипломные работы, потом писала статьи, потом начала заниматься продажами и потом было много всего еще. У меня не было ставки, но я зарабатывала больше, чем моя мама работая бухгалтером
ПультОт_БМВ• 26 мая в 16:26
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Ви так і не зрозуміли. Народжувати без чоловіка в 30 - легше чим в 17. Але через 10 років це вже і не має значення коли і в скільки народив.
Забризкана водою• 26 мая в 16:27
Ответ дляБриджит_Фрикандо
І все це ви робили тримаючи сплячу дитину на руках, я вас правильно розумію? Чи коли самостійно готували чи вели самостійно побут може?
ПультОт_БМВ• 26 мая в 16:27
Ответ дляБриджит_Фрикандо
І це допомога. Бо якби не брали на вихідні - ви б загнулись. І роботу ви могли брати любу - бо знали, що вас підстрахують.
Бриджит_Фрикандо• 26 мая в 16:28
Ответ дляПультОт_БМВ
Так, ладно, надоело спорить. Вы по своему правы. Поеду на пляж лучше. Хорошего Вам дня и хорошего настроения
Бриджит_Фрикандо• 26 мая в 16:29
Ответ дляЗабризкана водою
Я бы сейчас так не смогла. В 17 это было действительно легко. Я могла спать по пару часов и нормально себя чувствовать. Всего Вам самого доброго и светлого
Забризкана водою• 26 мая в 16:30
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Знаєте як в Станіславського, нє вєрю...порадниця все стерпить.
Хвильоватиша• 26 мая в 16:40
Ответ дляЗабризкана водою
И если в 20 рожаете, и в 25 и в 35))) у всех в 25-35 есть супер карьера и достаток?
В любом возрасте поддержка родных и близких это только в плюс. Женщина с младенцем на руках одна в любом возрасте мало что может дать ребенку (за редким исключением)
Лапка• 26 мая в 16:49
Ответ дляЗабризкана водою
Я автор виросла в родині де їли з города, матір шила плаття мені і в´язала светри з шматочків ниток. Якісь відходи ниток, ми зв´язували до купи і зворотня сторона виробу була вся пухнаста. Мені все купували на вирост, а білизну зношували до дірок, бабуся її зашивала. Я збирала пляшки скляні і ми здавали їх в магазин. Батя бухав по чорному. Я мріяла про книжки. Купувати не було за що і я кожен день бігала в бібліотеку щось взяти почитати і годинами їх читала. Це було ще до школи. В школі гарно вчилась але за спиною шушукались що в мене тато алкаш і зі мною неварто товаришувати. Я не отримала освіту, після школи, в мене не було грошей навіть на їжу.
і як склалося ваше життя ?
Забризкана водою• 26 мая в 16:55
Ответ дляЛапка
і як склалося ваше життя ?
Довго писати. Одвічна боротьба. Думала хоч колись легше стане, ніфіга.)) Скоро полтіннік мені. Мрій не здійснила, мабуть хоробрості не вистачило. Ідей було мільйони. Весь час фінансово не дотягувала. То навчались з чоловіком. То на житло збирали. То син тяжко захворів. Батька алкоголіка похоронила вже давно, матір ще є але не спілкуємось.
Забрала і не сказала• 26 мая в 16:58
Ответ дляПультОт_БМВ
Разные есть ситуации
А если нет умений? Если работа нестабильная и ещё куча ’если’
Абсолютно не зависит это от возраста
ПультОт_БМВ• 26 мая в 17:01
Ответ дляЗабрала і не сказала
Разные есть ситуации
Абсолютно не зависит это от возраста
Мова про одну й ту ж людину у різному віці.
Забрала і не сказала• 26 мая в 17:03
Ответ дляПультОт_БМВ
Ну если об одном и том же человеке, то это так, но тоже не всегда - все ж разные
Кто-то что в 17 лет ничего не потянет, что в 30