Ні за холодну воду• 26 мая в 15:48
Кто вырастил детей в бедности и не сломался, где брали силы и что держало?
Майская киска• 26 мая в 17:26
Ответ дляПолБатона
А что? Еду таскали от мамы с села, я до 40 лет ни разу на маникюре не была, красилась сама, о салоне только мечтала, квартира без ремонта была.
Теж саме, але ще й без подорожей, одягом і взуттям секонд-хенд або вічний хенд мейд і т.д.
Майская киска• 26 мая в 17:32
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Я писала контрольные, дипломные работы, потом писала статьи, потом начала заниматься продажами и потом было много всего еще. У меня не было ставки, но я зарабатывала больше, чем моя мама работая бухгалтером
Я писала контрольні і курсові з 18 років 20 років, додатково до основної роботи. В огромних масштабах. Але це не зробило мене забезпеченою. Я всього лише не була бідною в той час.
Штора с кисточкой• 26 мая в 19:17
Ответ дляКидстаффовна
Автор, дети и силы дают и держат
У меня подруга повесилась несмотря на детей
Шалена красуня• 26 мая в 21:50
Діти,я сама.А як інакше,3-є на білому світі я і діти.Не зароблю,з голоду помремо.Мене спасла освіта і трудоголізм.Але було вкрай важко по 3-м роботам,ну але все добре.
В гости звали?• 27 мая в 09:28
Ответ дляЗабризкана водою
Я автор виросла в родині де їли з города, матір шила плаття мені і в´язала светри з шматочків ниток. Якісь відходи ниток, ми зв´язували до купи і зворотня сторона виробу була вся пухнаста. Мені все купували на вирост, а білизну зношували до дірок, бабуся її зашивала. Я збирала пляшки скляні і ми здавали їх в магазин. Батя бухав по чорному. Я мріяла про книжки. Купувати не було за що і я кожен день бігала в бібліотеку щось взяти почитати і годинами їх читала. Це було ще до школи. В школі гарно вчилась але за спиною шушукались що в мене тато алкаш і зі мною неварто товаришувати. Я не отримала освіту, після школи, в мене не було грошей навіть на їжу.
Как сейчас сложилась Ваша жизнь? Вы замужем?