Милота• 2 часа назад

Чи знаєте таких, що були прихильниками виключно квартирного життя, але згодом

змінили свою думку? перейшли в будинок і не шкодують. Особливо цікавлять особи чоловічої статі, які років до 30-ти жили в квартирах і без особливих навичок життя в домі.
АБВГДэшница• 2 часа назад
Я. Чоловік в будинку не жив, я не жила нам по 50, справляємся. Немає ніяких особливих навичок. Всьому навчаєтесь в процесі. В квартиру не повернусь. Не хочу.

Я_не_аноним_100%• 2 часа назад
Ми з будинку повернулися в квартиру- кайф, ми ледачі, чоловік « виходець» з квартири😁
Бабуся мороз• 2 часа назад
Муж вырос в доме, ненавидел его всё детство и мечтал о жизни в квартире, тк там не надо постоянно что-то делать. Сейчас уже взрослый мечтает о домике 😅
Тектологиня 80lv• 2 часа назад
В Україні жили в квартирі, за кордоном і Таунхаус був, і будинок. Я дитинство провела в будинку, і завжди хотіла жити в квартирі.
Ласую колобками• 2 часа назад
Я вже хочу будинок, але до мрій про горóди ще не дійшло
Можу брикнути• 2 часа назад
Ми з чоловіком квартирні. Поки були молодші і думки не було про будинок, бо дитина, роботи, активне життя.
Будинок будували, як хоббі, в задоволення і з вільних грошей.
Тепер виявилось, що він нам як знахідка!)
В квартиру не хочемо.
АБВГДэшница• 2 часа назад
Ответ дляЛасую колобками
Я вам відкрию таємницю, його садити не обов´язково. Лише у випадку коли хочеться своїх помідор з куща, чи огірків. В нас засіяний сидератом. Одну четверту частину саджаю і самостійно обробляю.

Чесно брешу• 2 часа назад
За границу переехала, у мужа частный дом. Оценила с ребенком - никаких лифтов, лестниц, да и ребенка можно было поставить в коляске спать под окном с камерой наблюдения и заняться делами. Ну и тоже с ребенком проще делать покупки, не надо никуда ничего тащить. Плюс своя детская площадка с песочницей, горкой в саду.
Ничего не выращиваю, даже цветы, ездит автоматическая газонокосилка, только газон
Сколько_мне_лет?• 2 часа назад
Всі хто змушені були перейти - шкодують. Щоб було зрозуміло, це не закордон і не передмістя, а села, де треба пахати біля старих будинків. Та й біля нормальних треба пахати і купа грошей.
Сколько_мне_лет?• 2 часа назад
Ответ дляЧесно брешу
Нічого собі. Ви мільйонери?
Пищалка• 1 час назад
Наоборот. Муж всю жизнь жил в домах, сейчас строимся и снимаем квартиру, и ему тут больше нравится
Пищалка• 1 час назад
Ответ дляСколько_мне_лет?
Нічого собі. Ви мільйонери?
1 не все дома стоят миллионы. 2. Дом может быть в кредите
Маурита• 59 минут назад
Жила в доме в детстве. Потом всю жизнь квартира. Сейчас мы за границей, планируем покупать дом летом. Хочу цветочки сажать, свой дворик. Но муж пока в шоке, что нужно будет все делать самому.