Домовенок Кузя• 27 мая в 11:45
Зеленский приказал готовиться к еще 2-3 годам войны, - The Economist Источник: h
Источники журнала The Economist в украинском правительстве утверждают, что президент Владимир Зеленский поручил готовиться к возможному продолжению войны ещё на два-три года. Источник:
НуКаНаКа• 27 мая в 12:04
Ответ дляПоліцейський патруль
Ага, на дроны писюн и ракеты письки
А по факту на заграничные виллы для стремненко и пердулы
Там таких сотни, не только ж им донатят
НуКаНаКа• 27 мая в 12:05
Ответ дляНе пириживай
Зовсім ні. Реально, чимало людей зараз суттєво покращило своє фінансове становище, присмоктавшись до утилізації пересічних.
То есть они просто целенаправленно, лицемерно выступают за войну, потому что знают, что на этом заработают?
парИла я парИла• 27 мая в 12:06
Ответ дляНе пириживай
Давайте донатити. Візьмемо і задонатимо так, щоб ’ух’, або навіть ’ух-ух-ух’, а то й ’ух-юх-нах’. Потужно задонатимо, як ніколи.
Так, бо усі попередні роки дуже мало донатили, тому війна досі триває. Чи вона триває якраз завдяки донатам ? Може ще і ще доїти з людей. Он багато за кордоном живе, працює, є звідки грошики доїти. Або з нещасних пенсіонерів, які свято вірять у перемогу і віддають останні копійки, щоб допомогти у зборах.
Поліцейський патруль• 27 мая в 12:07
Я все время думаю о тех несчастных пенсионерах, которые в начале войны отдавали аферистам на донаты, все свои сбережения, а теперь эти пенсионеры с пенсией 60 евро вынуждены рыться по мусорникам, от голода. И за эту страну люди должны воевать?
Не пириживай• 27 мая в 12:07
Ответ дляПоліцейський патруль
Ага, на дроны писюн и ракеты письки
Цього разу давайте задонатим на авіаносець, щоб був великий, найбільший у світі. Нехай гумовий, надувний, але справжній. Бо зі супутником якось нецікаво вийшло.
Поліцейський патруль• 27 мая в 12:08
Ответ дляНуКаНаКа
Там таких сотни, не только ж им донатят
Это ясно. Это я самых популярных попрошаек просто назвала
Не пириживай• 27 мая в 12:08
Ответ дляВічний двигун
Статті українського автора під соусом ’західної преси’? Не повірю, звичайно. Оскільки не бачу подібних висловлювань і навіть натяків у місцевій пресі.
У нас все зашибісь. Перемагаємо потужно. 1991 року нас було 52 мільйони, зараз залишилося 26. Продовжуємо.
парИла я парИла• 27 мая в 12:09
Ответ дляПоліцейський патруль
Іх дуже шкода. Вони вірять, що їх донати йдуть на реальні потреби військовим.
Поліцейський патруль• 27 мая в 12:09
Ответ дляНе пириживай
Вы ещё ядерку забыли перечислить, на нее тоже недалёкие донатили
Xвостокрутелка• 27 мая в 12:11
Ответ дляпарИла я парИла
Кто пенсионерам виноват,что жизнь прожили,а ума так и не нажили?
Барабан для дорослих• 27 мая в 12:16
Ответ дляНе пириживай
Вони вам не повірять. У них все гаразд.
Я знаю. Все це кацапське іпсо, втрат нема, прапори на кладовищах це Ш, перемагаємо. Що там ще?
Барабан для дорослих• 27 мая в 12:17
Ответ дляНе пириживай
Хто радів? Прикоритні?
Не тільки. Знаю і звичайнісіньких
Поліцейський патруль• 27 мая в 12:17
Ответ дляБарабан для дорослих
Из последнего зеленая чума заявила, что никаких иностранцев не завозили для работы в Украине.
Поліцейський патруль• 27 мая в 12:18
Ответ дляБарабан для дорослих
Не тільки. Знаю і звичайнісіньких
Та куча всякой наволочи наживается на этой войне, от верхушки до мусоров, тцкашников и их баб с выводками
Барабан для дорослих• 27 мая в 12:19
Ответ дляПоліцейський патруль
Точно, мігрантів нема. Всі хто проти, то ті ксенофоби.
Чижик Пижик• 27 мая в 12:20
Майже піввіку життя прожила, а ще ніколи ні до кого донедавна такої ненависті не відчувала. Навіть ненавість до Пуйла в мене вже потьмяніла порівняно з ненавистю до цього зеленого людожера власного народу
ЯсноВидящая• 27 мая в 12:21
Ответ дляXвостокрутелка
Мовчи вже,розумне знайшлось.Ще побачим яка в тебе пенсія буде.
МЧСница• 27 мая в 12:21
Ответ дляЧижик Пижик
Удалено администрацией...
На циголках• 27 мая в 12:24
Ответ дляМЧСница
Удалено администрацией...
Боже, что у людей в голове ((( каждый раз думаешь дно, но снизу стучат.
С такими как вы, война будет вечно
Чижик Пижик• 27 мая в 12:26
Ответ дляМЧСница
Удалено администрацией...
Обоє рябоє, що зєля, що ці .І не цього я їм всім бажаю, ох не цього. Ім би долю Каддафі або Чаушеску було б в самий раз і бажано розтягнути на роки, як вони нам напророчили
Вічний двигун• 27 мая в 12:27
Ответ дляНе пириживай
Щоб не опинитися у такій ...опі, треба було думати за кого голосувати і яким шляхом іти. Голосували за колишніх комуняк, ригоналів? За Кравчука з Кучмами і Януковичів? Ну то не скаржіться тепер.
Перед очима є приклад Балтійських країн. Всі вийшли з совка в один час, подивіться де вони і де ми. Поляки у 1991 були у значно гіршій економічній ситуації, ніж ми, це слова самих поляків. Де вони і де ми?
Хотіли ’бути з росією’? Ну то їжте тепер, не обляпайтеся. Хто орієнтувався на росію, той отримав зубожіння, відтік людей, а ми ще й війну. Як придністровя свого часу, Грузія... А треба було не совкодрочерством займатися, а йти у бік Європи і НАТО. І не було б оцих проблем.