Зубная фея• 27 мая в 13:42

Як підвищити свою самооцінку щоб не ревнувати в стосунках чоловіка?

Постійно тривожуся у стосунках із чоловіком, ревную і намагаюся його контролювати. Для мене критично важливо відчувати себе головною жінкою в його житті, і коли цього підтвердження не вистачає, я починаю «копатися» в його справах. Хочу розібратися, як змістити фокус із контролю чоловіка на власну самооцінку та спокій, але при цьому не втратити своєї цінності у шлюбі.
Пускаю бісики• 27 мая в 13:43
Понять, что это не имеет смысла и все отношения имеют начало и конец

lilul990• 27 мая в 13:43
Вибрать чоловіка який вас так не тригерить
Напланетянка• 27 мая в 13:44
Заведите кота и копайтесь в нем
Дівчина Гілмор• 27 мая в 13:44
Ответ дляlilul990
Так, якесь чмо нікому не нужне. Хай він переживає
Не за Будка• 27 мая в 13:45
Займитесь чем-нибудь, от чего будете кайфовать. Перестанете думать о мужике 24 часа в сутки
lilul990• 27 мая в 13:46
Ответ дляДівчина Гілмор
По суті да. Жінкам з тривожним типом привязаності краще відносні чмошніки які будуть за ними трястися

Я даже знаю жінок які охоче заводять стосунки з інвалідами, ну бо а куда він уже дінеться. І вони там головні
автор Зубная фея • 27 мая в 13:46
Ответ дляНе за Будка
Я ходжу на пілатес
Мені подобається як змінюється моє тіло. Але і він ходить на теніс , а там суперник дівчина тренер. І я ревную, не можу(
Стриптизерка• 27 мая в 13:47
А почему так? Вы считаете, что вы его недостойны, а он достойный лучшей? Или считаете себя скучно и неинтересной? В чем именно причина такой ревности?
Дівчина Гілмор• 27 мая в 13:49
Ответ дляlilul990

Отаково ще

автор Зубная фея • 27 мая в 13:49
Ответ дляСтриптизерка
Мені свекруха внушила ще 15 років тому
Що якщо я не буду йому цікава то він піде, чкщо я не буду розділяти його інтересі то він знайде ту що буде
Якщо я не ходитиму на дискотеку то він знайде іншу і тд
Оце всі 15 років в моїй голові тривога
Дівчина Гілмор• 27 мая в 13:50
Ответ дляЗубная фея
Мені свекруха внушила ще 15 років тому
Оце всі 15 років в моїй голові тривога
Це піздааа. Ви хоть покажіть раді чого такі жертви і ламання себе як особистості
Не за Будка• 27 мая в 13:53
Ответ дляЗубная фея
Я ходжу на пілатес
Значит одного пилатеса мало. Вы должны гореть так, чтобы о мужчине вспоминали два раза в сутки. Ну или к психологу тогда. Вы же понимаете, что кроме тренера, сможете найти еще сотни поводов для ревности.
автор Зубная фея • 27 мая в 13:55
Ответ дляДівчина Гілмор
Я прийшла сюди дізнатись думку посторонніх людей
Бо я не можу вже так жити, я постійно думаю про це. А якщо я зараз не піду - піде інша, а вдруг там він зустріне іншу і тд
Боже як же болить голова за це. Я почала бігати зранку в 6 годин, хочу щоб боліло тіло, щоб вибити ці думки з голови, віддача на 100% спорту
Дівчина Гілмор• 27 мая в 13:56
Ответ дляЗубная фея
Ідіть до психолога їй Богу
автор Зубная фея • 27 мая в 13:56
Ответ дляНе за Будка
Типу треба себе чимось зайняти щоб бути вічно зайнятою?
Не за Будка• 27 мая в 13:57
Ответ дляЗубная фея
Естественно. Вам должно быть интересно самой по себе. Тогда вы меньше будете думать о муже. Да и он задумается, чего это моя женушка с горящими глазами ходит. Что там у нее в жизни происходит?
Прочитала про свекровь. Прлучается, вы всю жизнь доказываете мужу, что вы его достойны, вместо того, чтобы самой кайфовать. Второй вариант намного привлекательней для мужчины.
автор Зубная фея • 27 мая в 13:59
Ответ дляНе за Будка
Залишилось придумати собі хобі)
Ви вправду думаєте якщо я оце буду зайнята то він не втіче до іншої?
Не за Будка• 27 мая в 14:01
Ответ дляЗубная фея
Залишилось придумати собі хобі)
Никто не даст вам стопроцентной гарантии. Даже Анджелину Джоли бросали. Вы должны сами жить в кайф, независимо от мужчины. Тогда больше вариантов, что муж никуда не денется
Стриптизерка• 27 мая в 14:06
Ответ дляЗубная фея
Мені свекруха внушила ще 15 років тому
Оце всі 15 років в моїй голові тривога
Допустим он уйдет, что дальше? Если вы зарабатываете, если вы считаете себя красивой, интересной, если у вас есть хобби, личные интересы, почему вы не сможете найти себе такого же мужчину? Почему вы не считаете, что это муж должен вас ревновать?

Вельшановна• 27 мая в 14:08
Ответ дляЗубная фея
Залишилось придумати собі хобі)
Ви нікого не можете до себе привʼязати. Захоче іти - нехай йде, ви теж можете закохатися в іншого
Фрикаделька• 27 мая в 14:09
Автор, це Ваші особисті думки про ревнощі, та не вірність Вашого чоловіка Вам. Але ж, якщо він Ваш, то ні чий більше, як душею, так і фізично.
Кучерявочка• 27 мая в 14:13
Станьте внешне о-енной. Я сейчас на отдыхе, Боже, есть такие мужики у детского бассейна, немцы и австрийцы, 2 метра ростом, абсолютно гладкая ровного цвета кожа, красивый профиль лица, ровная спина, I’m sexy and I know it🤭😅 сидят себе и не хотят никому нравиться, такими самодостаточными могут быть лишь мужики конечно))))
So_so• 27 мая в 14:13
Ответ дляЗубная фея
У Вас невроз, он возникает тогда когда человек принимает решение игнорировать очевидное и возникает внутренний конфликт, с одной стороны, Вы знаете правду (напишите Вы её в этой теме, она пошла бы совсем другим путем), с другой стороны, Вы не хотите её принимать, отсюда бег, желание найти способ переключиться.
Сладкий лимончик• 27 мая в 14:22
Ответ дляЗубная фея
Я ходжу на пілатес
Ходите с ним.
Однозначная• 27 мая в 14:37
Ответ дляЗубная фея
Господи, Вы живёте так 15 лет? Мне кажется, уже давно бы начались серьезные проблемы со здоровьем.
Викачую яйцями• 27 мая в 14:54
вам до психолога,бо у вас не все гаразд з головою. ніяке хоббі і пілатес н виб´є цю дурь з голови. але на місці мужика,я б вас покинула і рано чи пізно він це зробить,бо цей контроль дуже набридає. як у клвтці.. нах..вас би послала та й усе. сиди і сама чухай свою шмоньку